[ad_1]

در حالی که دولت انگلیس به سمت ایجاد یک استراتژی ملی برای استفاده بهتر از داده ها در بخش عمومی حرکت می کند ، تحقیقات اخیر حاکی از آن است که مقامات محلی از نظر دیجیتالی سازی اطلاعات شهروندان عقب مانده اند.

داده ها از درخواست آزادی اطلاعات (FoI) به 428 مقام محلی در سراسر انگلستان صادر شده است که 263 نفر (بیش از 60٪) از آنها در ژوئیه و آگوست سال 2020 پاسخ داده اند. طبق این مطالعه ، 31٪ از شوراها قادر به تأیید دقیقاً میزان اطلاعاتی که آنها برای شهروندان محلی ذخیره و مدیریت می کنند ، تأیید نمی کنند.

حدود 40٪ از مقامات محلی که به درخواست FoI ، صادر شده توسط شرکت نرم افزاری مدیریت اطلاعات سازمانی OpenText پاسخ داده اند ، بین 76٪ تا 99٪ اطلاعاتی را که برای شهروندان محلی ذخیره و مدیریت می کنند ، دیجیتالی کرده اند ، در حالی که تنها 11٪ همه را کاملاً دیجیتالی کرده اند. سوابق شهروندی آنها

این مطالعه همچنین نشان داده است که ، از سال 2019 یا زودتر ، بیشتر شوراهای پاسخ دهنده بریتانیا (80٪) از یک راه حل خدمات محتوایی برای ذخیره و مدیریت اطلاعات شهروندان استفاده کرده اند ، و کارکنان مقامات محلی هنگام کار از راه دور می توانند به چنین سیستم هایی دسترسی داشته باشند .

بر اساس این مطالعه ، از سیستم های خدمات محتوایی برای به اشتراک گذاشتن داده های شهروندان با اشخاص ثالث خارجی در 49٪ شوراهای پاسخ دهنده استفاده می شود. برعکس ، از هر پنج نفر (40٪) دو نفر برنامه ای برای اجرای چنین سیستم هایی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شهروندان با سازمان های دولتی و شرکایی مانند ارائه دهندگان خدمات مراقبت های اجتماعی و مشاغل بهداشتی خصوصی ندارند.

پروژه های مربوط به داده ها هسته اصلی کار انجام شده توسط دفتر فناوری و نوآوری لندن (LOTI) بود. این سازمان در مناطق 2019 پایتخت تاسیس شد و متعهد شد که در زمینه سرعت بخشیدن به پیشرفت های فناوری تحت حمایت ارائه خدمات محلی همکاری کند.

در اولین گزارش سالانه خود ، مدیریت LOTI خاطر نشان كرد كه همه گیری Covid-19 نشان داده است “اهداف و روشهای كار سازمان از هر زمان دیگر مهمتر هستند” ، به ویژه در مورد داده ها.

مدیر برنامه LOTI ، Onyeka Onyekwelu ، در پیش گفتار گزارش گفت: “مقابله با موانع استفاده از داده ها امری حیاتی است – بدون داده های خوب ، نمی توانیم ببینیم چه خبر است و چه کسی به کمک نیاز دارد.”

LOTI با شوراهای مختلفی همکاری کرده است تا به آنها کمک کند تا ابتکارات داده های خود را پیچیده کنند و پروژه هایی مانند City Tools را هدایت کرده است ، سکویی با هدف کمک به مقامات محلی برای به دست آوردن ارزش بهتر از فن آوری های مورد استفاده و همچنین اقدامات متمرکز بر استفاده از داده ها برای بهبود خدمات .

در اوایل ماه نوامبر ، جان ویتینگدیل ، وزیر امور خارجه رسانه و داده ها در وزارت دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) ، در یک رویداد صنعتی گفت که استراتژی ملی داده های طولانی مدت انگلیس تقریباً به پایان رسیده است و به پست -برکسیت و رشد اقتصادی پس از همه گیری انگلیس.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir