منچستر بزرگ گروه ویژه گنجاندن دیجیتال را راه اندازی می کند


مرجع ترکیبی منچستر بزرگ (GMCA) برای رفع نواقص منطقه در آن زمینه ، یک کارگروه جدیدی برای ورود دیجیتال راه اندازی کرده است.

با حضور نمایندگان ارشد صنعت ، گروه های اجتماعی و دولت محلی ، این گروه هدف خود را برطرف کردن موانع استثنای دیجیتال و نابرابری در دسترسی به اینترنت ، از طریق یک رویکرد مشترک ایجاد شده توسط نیازهای محلی و یادگیری ، منابع و تخصص مشترک است.

گروه ویژه برای اولین بار در تاریخ 10 دسامبر تشکیل جلسه می دهد و این گروه از همه کسانی که در فضای ورود دیجیتال فعال هستند و یا از آنلاین بودن افراد سود می برند دعوت می کند تا درگیر شوند و در رفع موانعی مانند اتصال ، دسترسی ، مقرون به صرفه بودن و کمک به آنها کمک کنند. مهارت ، انگیزه و اعتماد به نفس. ثبت نام برای شرکت در جلسه راه اندازی اکنون باز است.

“دسترسی به دنیای دیجیتال باید از حقوق اساسی بشر باشد. هر کس در منچستر بزرگ ، از هر سن ، موقعیت و موقعیتی که داشته باشد ، باید بتواند از فرصت هایی که دیجیتال فراهم می کند بهره مند شود. “گفت: شان فیلدینگ ، رهبر GMCA برای اشتغال ، مهارت و دیجیتال.

“من می خواهم که ما به کار با دولت ، صنعت ، جوامع و بخش داوطلبانه برای تساوی زمین بازی دیجیتال ادامه دهیم ، و هر کسی را که در گنجاندن دیجیتال سهیم است یا کسانی که از آنلاین بودن مردم ما بهره مند می شوند ، تشویق می کنیم تا درگیر شوند و به ما کمک کنید تا این دستور کار مهم را شکل دهیم. “

حتما بخوانید:
رئیس امنیت سایبری آمریکا به دلیل مخالفت با ترامپ اخراج شد

طبق تجزیه و تحلیل دانشگاه لیورپول و بنیاد چیزهای خوب ، تخمین زده می شود که در حدود 1.2 میلیون نفر در سراسر منچستر بزرگ در حال حاضر به نوعی از فرصت هایی که اینترنت فراهم می کند ، محروم هستند.

این مطالعه همچنین حاکی از آن است که بیش از 700000 نفر در منطقه فقط به روش محدود یا محدود از اینترنت استفاده می كنند ، در حالی كه 450،000 نفر دیگر در گروه غیر كاربر طبقه بندی می شوند.

شمول دیجیتال نقشی اساسی در منچستر بزرگ با برنامه مقاومت Covid-19 زندگی می کند. راه اندازی نیروی ویژه به دنبال اعلام صندوق فناوری Greater Manchester در ابتدای همه گیری ، جایی که GMCA ، Virgin Media و ANS Group درگیر هستند ، انجام می شود.

هدف این طرح رفع شکاف های پشتیبانی و ارائه بیش از 500 دستگاه به دانش آموزان “حاشیه نشین دیجیتال” است که از فن آوری یا قابلیت اتصال برای دسترسی به سیستم های پشتیبانی از مدرسه و ادامه یادگیری از خانه برخوردار نیستند.

یکی دیگر از پروژه های متمرکز در منطقه منچستر ، که در ماه ژوئن آغاز شد ، بودجه ای 3 میلیون پوندی از وزارت دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) ، GMCA و مشارکت مهارت های دیجیتال لنکاوی است که برای تأمین اعتبار پروژه های با هدف استفاده می شود ورود گروه های کم نمایان به دیجیتال.

این صندوق به طور خاص برای کمک به بیش از 600 گروه کم برخوردار یا محروم در منطقه منچستر بزرگ و لنکاوی در مشاغل فنی از طریق کمک به توسعه پروژه هایی برای حمایت از مشاغل و ساکنان ایجاد شکاف مهارت های محلی در نقش های خلاق ، دیجیتال و فناوری است.

حتما بخوانید:
قیمت پنجره دوجداره


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید