[ad_1]

موسسه آلن تورینگ یک هیئت مشاوره بین المللی برای یک پروژه چهار ساله اعلام کرده است که به بررسی طرح های هویت دیجیتال می پردازد.

در بیانیه ای ، این مسسه تشكیل هیئت مدیره را تلاشی برای گردآوری مقامات در برنامه های دولتی توصیف كرد كه دنباله ای برای “فرصت های با هویت دیجیتالی” هستند.

مارک بریرز ، مدیر برنامه دفاعی و امنیتی م instسسه ، گفت: “این هیئت مشاوره یک انجمن منحصر به فرد است که برای غنی سازی درک اعتماد روزافزون ما به سیستم های هویت دیجیتال و ملاحظات قوی لازم برای جلوگیری از آسیب ، رفع نابرابری ها و محافظت از شهروندان این سیستم ها برای خدمت رسانی در حال راه اندازی هستند.

“امروزه ، رویکردهای متعددی برای هویت دیجیتال توسط اکوسیستم های پیچیده ذخیره داده ها ، شبکه ها و رابط های خدمات پشتیبانی می شوند. تکنیک های علم داده در حال ایجاد فرصت های قوی برای حمایت از مفروضات مورد نیاز دولت ها ، ارائه دهندگان خدمات و بسیاری از مشاغل و سازمان هایی هستند که به این سیستم ها اعتماد می کنند. “

اعضای هیئت مدیره جوزف آتیک ، رئیس و بنیانگذار ID4Africa و بنیانگذار و رئیس Identity Counsel International (ICI) هستند. میشیل ون در وین ، مدیر نوآوری و توسعه ، برای دفتر ملی داده های هویت در هلند ؛ Vyjayanti Desai ، مدیر تمرین شناسایی برای توسعه (ID4D) و G2Px در گروه بانک جهانی. و Pramod Varma ، معمار ارشد Aadhaar و India Stack ، و CTO برای بنیاد ExStep.

هیئت مدیره بر یک پروژه چهار ساله ATI با هدف ایجاد “زیرساخت دیجیتال” که زیربنای سیستم های هویت است نظارت خواهد کرد. این پروژه از بنیاد بیل و ملیندا گیتس بودجه دریافت کرده است.

در این بیانیه ، ATI خاطرنشان کرد که 161 کشور از 175 کشوری که دارای برنامه هویت ملی هستند از قبل جنبه دیجیتالی دارند.

این پروژه با هدف شناسایی آنچه برای قابل اعتماد بودن سیستم های هویتی لازم است و همچنین شناسایی فن آوری هایی که امکان آن را فراهم می کند ، انجام می شود.

از جمله برنامه های هویت جهانی که تیم پروژه بررسی خواهد کرد ، ID4D جهانی گروه بانک جهانی است. Aadhaar ، بزرگترین برنامه هویت دیجیتال ملی جهان است که بیش از 1.26 میلیارد نفر از ساکنان هند را ثبت نام کرده است. و ID4Africa ، یک سازمان غیردولتی بشردوستانه. همچنین مقررات شناسه الکترونیکی (e-ID) اتحادیه اروپا در سراسر 27 کشور ملی آن بررسی خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره Atick خواهد بود ، وی گفت: “Covid-19 نقش هویت دیجیتال را در گسترش شبکه های ایمنی اجتماعی و مدیریت اقتصادها برجسته و تسریع کرده است زیرا جمعیت ها و مشاغل به طور یکسان سازگار می شوند و به طور دائمی تعاملات و تجارت آنلاین را انجام می دهند. پیشرفت های دیجیتالی هویت ، به ویژه فناوری های بیومتریک ، برای عملکرد یک جامعه سالم ضروری شده است. ”

دسایی در همان بیانیه ATI گفت: “با ساختن سیستم های هویت نسل بعدی ، به گونه ای كه قابل اعتماد ، قابل اعتماد و دیجیتالی باشند ، كشورها می توانند جوامع ایمن تر و منصفانه تری بسازند كه در آن همه مردم بتوانند با سهولت و ایمنی دسترسی به خدمات حضوری و آنلاین ، و از فرصت های جدید در اقتصاد دیجیتال استفاده کنید. “

جاه طلبی اعلام شده پروژه تورینگ برای تولید مجموعه ای از ابزارهای آزمایش شده و قابل دسترس ، بهترین راهنمایی و مرجع طراحی بر اساس شش معیار ارزیابی تأثیر بر اعتماد به برنامه های هویت ملی: امنیت ، حریم خصوصی ، اخلاق ، انعطاف پذیری ، استحکام و قابلیت اطمینان.

در کنار تشکیل هیئت مدیره ، انتشار یک گزارش 17 صفحه ای ، قابل بارگیری از وب سایت ATI ، به نام است زیرساخت دیجیتالی قابل اعتماد برای سیستم های هویت دیجیتال: ضرورت جهانی.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir