م Instituteسسه تونی بلر و اوراکل با همکاری یکدیگر مدیریت واکسن مبتنی بر ابر را در آفریقا آغاز کردند

[ad_1]

موسسه تونی بلر (TBI) و اوراكل با هم متحد شده اند تا برنامه مدیریت واكسن را در مناطقی از آفریقا راه اندازی كنند.

طبق بیانیه اتاق فکر و تأمین کننده نرم افزار سازمانی ، غنا ، رواندا و سیرالئون از یک سیستم مدیریت سلامت Oracle برای ایجاد پرونده الکترونیکی سلامت برای برنامه های واکسیناسیون تب زرد ، HPV ، فلج اطفال ، سرخک و Covid-19 استفاده خواهند کرد.

غنا: دیجیتالی کردن سیستم های بهداشتی

رئیس جمهور غنا ، نانا آکوفو-آدو ، در بیانیه TBI و Oracle گفت: “ما از این همه گیری درس های زیادی آموخته ایم. واضح ترین این است که ما باید فوراً سیستم های بهداشت عمومی خود را تقویت کنیم. این همکاری استراتژیک با Oracle و TBI شاهدی بر تلاش ما برای دیجیتالی کردن سیستم های بهداشتی غنا به نفع مردم ما است. “

Kwame Amponsa-Achiano ، پزشکی که در برنامه گسترده ایمن سازی (EPI) در سرویس بهداشتی غنا فعالیت می کند ، افزود: “انتقال از سوابق فعلی واکسیناسیون مبتنی بر کاغذ غنا به مدیریت داده های دیجیتال با استفاده از پلت فرم Oracle ، اطلاعات ما را قادر می سازد توسط افراد مجاز به راحتی قابل دسترسی است. داده ها از امنیت بیشتری برخوردار خواهند بود و هیچ گونه نگرانی در مورد کارتهای گمشده هنگام مسافرت افراد وجود نخواهد داشت. “

رواندا: تصویب مصونیت برنامه ها

گفته می شود رواندا به محض بازگشایی مدارس متوسطه ، با برنامه هایی برای حمایت از واکسیناسیون Covid-19 و تصویب مصونیت برای شهروندان در آینده ، سیستم خود را برای حمایت از دولت واکسن HPV آماده کرده است.

رئیس رواندا ، پل کاگامه ، خواستار ایجاد یک سیستم بهداشتی مقاوم به عنوان بهترین دفاع در برابر بیماری های همه گیر در آینده شد: “واکسن Covid-19 ابزاری مهم خواهد بود و آفریقا باید بتواند به سهم عادلانه واکسن خود دسترسی پیدا کند. موجود است.

“این همکاری یک رجیستری الکترونیکی واکسن دیجیتال نوآورانه ارائه می دهد که نشانگر آمادگی قاره برای استقرار واکسن و بازگشایی ایمن اقتصاد ما برای تجارت و گردشگری است.”

سیرالئون: واکسیناسیون سوابق دیجیتالی را برنامه ریزی می کند

گزارش شده است که سیرالئون در حال آماده سازی برای استفاده از این سیستم برای ایجاد سوابق واکسیناسیون دیجیتال در زمان شروع فعالیت بعدی EPI است. EPI یک ابتکار جهانی برای واکسیناسیون فلج اطفال ، دیفتری ، سل ، سیاه سرفه ، سرخک و کزاز است. تخمین زده می شود که سالانه از دو تا سه میلیون مرگ کودکان در جهان از این بیماری ها جلوگیری کند.

دیوید موینینا سنگه ، مدیر ارشد نوآوری و وزیر آموزش و پرورش سیرالئون ، گفت: “دولت سیرالئون متعهد به استفاده از فناوری و نوآوری است – خدمات دیجیتالی را برای بهبود ارائه خدمات به شهروندان خود رقم می زند. با استفاده از تجربیات خود در زمینه ابولا ، ما توانستیم یک طرح ملی واکنش Covid-19 قوی ارائه دهیم که دارای فناوری ، داده و نوآوری به عنوان فعال کننده های اصلی است.

“این همکاری با Oracle و TBI نه تنها برای مقابله با Covid-19 و نیازهای بهداشتی گسترده تر ، مانند واکسیناسیون EPI ، قابل توجه است بلکه گام اساسی در مأموریت دیجیتال سازی کشور ما برای همه خواهد بود.”

گفته می شود TBI و Oracle با بیش از سی کشور دیگر در آفریقا ، آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی در حال بررسی هستند که با استفاده از همان سیستم ابری برای مدیریت برنامه های واکسیناسیون Covid-19 خود ارزیابی می کنند.

تونی بلر در این بیانیه گفت: “این یک اقدام فوق العاده هیجان انگیز و بالقوه سرسخت برای ثبت اطلاعات در مورد همه واکسیناسیون ها و درمان های بیماری ها در کشورهای آفریقایی است.

“گرچه آفریقا به خوبی با Covid-19 کنار آمده است ، اما هنوز هم باید بخشی از تلاش های بین المللی برای کنترل بیماری ، از جمله برای سفرهای بین المللی باشد. این بدان معناست که حداقل بخش قابل توجهی از مردم واکسیناسیون می کنند و به بالاترین کیفیت سیستم داده نیاز دارند تا تجربه واکسن در همه ثبت شود. Oracle می تواند سیستمی با داده های ذخیره شده و متعلق به امنیت هر کشور را فراهم کند و آماده است تا به عنوان بخشی از یک مشارکت جهانی خیرخواهانه انجام دهد.

“ما چند سال با Covid-19 زندگی خواهیم کرد و ضبط داده ها برای مدیریت تأثیر و گسترش آن حیاتی است. و یک چیز از این بحران روشن است: استفاده از راه حل های فن آوری جدید کاربردهایی برای دیجیتالی شدن کل اقتصاد دارد و برای تسریع توسعه آفریقا بسیار مهم است. این ابتکار یک مورد آزمایشی عالی است و موسسه من افتخار می کند که بخشی از آن است. ”

جان نکنگاسونگ ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آفریقا ، گفت: “از فوریه سال جاری ، اتحادیه آفریقا و کشورهای عضو برای رفع تأثیر Covid-19 در این قاره بی وقفه با هم کار کرده اند.

“با ادامه بیماری همه گیر ، مشارکت هایی مانند این مشارکت برای تقویت نهادهای بهداشت عمومی کشورهای عضو ، نه تنها برای ترکیب فن آوری نوآورانه ، بلکه برای هماهنگی فعال و فوری جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های مهم آزمایش در سراسر قاره حیاتی است.”

گفته می شود TBI با Oracle برای ارائه فناوری ابری برای دیجیتال سازی و یکسان سازی داده های بهداشت ملی با همکاری واکسن ها همکاری کرده است. سیستم مدیریت سلامت اوراکل هنگام واکسیناسیون برای هر شخص پرونده الکترونیکی سلامت را در یک پایگاه داده ابری ایجاد می کند.

رئیس اوراکل و CTO لری الیسون افزود: “سیستم مدیریت سلامت Oracle در حال حاضر توسط دولت ایالات متحده و سازمان های بزرگ بهداشتی و تحقیقاتی برای نظارت بر علائم بیمار Covid-19 ، پاسخ به درمان ها و غربالگری داوطلبان برای کلینیک واکسن Covid-19 استفاده می شود. آزمایش های.

“با کار با تونی بلر و تیم او در طی چند ماه ، ما توانستیم همان 21 را تحویل دهیمخیابان فناوری ابر قرن به غنا ، رواندا و سیرالئون. این اولین بار است که داده های واکسن در یک پایگاه داده ابری در مقیاس ملی ذخیره می شود. آفریقا پیشگام است. ”

بر اساس این بیانیه ، کشورهای شرکت کننده تا 10 سال آینده به صورت رایگان به سیستم دسترسی و پشتیبانی خواهند کرد.

هنگامی که واکسن Covid-19 در دسترس قرار گرفت ، سیستم ایمن سازی را ردیابی می کند و کد پاسخ سریع دیجیتال (QR) را برای دریافت کنندگان فراهم می کند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme