[ad_1]

و بعد پنج نفر شدند! امشب فینال The Voice 2020 رقم می خورد – و تعداد انگشت شماری از بهترین خوانندگان این رقابت همچنان شانس دارند تا قهرمان فصل 19 شوند. همراه با افتخار معرفی شدن به عنوان برنده Voice 2020 ، مبلغ 100000 دلار جایزه و یک معامله جهانی که می تواند رکورد جهانی را تغییر دهد ، جلب شده است – بنابراین در توضیح چگونگی تماشای آنلاین The Voice امشب و پخش فینال فصل 2020 ، راهنمای ما را در زیر دنبال کنید. هر کجا که در حال حاضر در جهان هستید

چگونه می توان فینال The Voice 2020 را تماشا کرد

بینندگان کابل ایالات متحده فینال The Voice 2020 را امشب (سه شنبه ، 15 دسامبر) از ساعت 8 بعد از ظهر ET / PT از شبکه NBC پخش می کنند و نمایش زنده از 21:00 شروع می شود. اگر NBC روی کابل ندارید ، یک سرویس پخش جریانی مانند Sling TV می تواند پاسخگوی شما باشد. اما هر کجا که هستید ، مطمئن شوید که برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را در هر جای دنیا با خود ببرید – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به Team VPN بپیوندید!

در طول The Voice 2020 ، خوانندگان بی شماری این فرصت را پیدا کرده اند که داوران گوئن استفانی ، جان لجند ، بلیک شلتون و کلی کلارکسون را هیجان بزنند. و شاید به جا ، هر impresario حداقل یک عمل در فینال امشب باقی مانده است – اگرچه شلتون ستاره موسیقی کانتری موفق شده است تا دو بازی را به فینال بزرگ راهنمایی کند!

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر