نحوه تماشای وروجک آنلاین: امروز فیلم تعطیلات را از هر کجا پخش جریانی کنید


بعد از سالی که گذرانده ایم ، کلاوزومتر روی سورتمه سانتا احتمالاً نزدیک به صفر است. خوشبختانه ، هیچ کسی در تقویت روحیه کریسمس بهتر از بادی نیست! این فیلم 2003 از Jon Favreau ، با بازی ویل فرل در نقش یک کودک ساده لوح و بزرگ شده توسط الف ها ، تبدیل به یک کلاسیک تعطیلات دائمی شده است. و اگر لبخند زدن مورد علاقه شما نیز هست ، بدون توجه به اینکه در حال حاضر در کجای دنیا هستید ، جزئیات نحوه تماشای الف را به صورت آنلاین ادامه دهید.

چگونه می توان جن را بصورت آنلاین تماشا کرد

الف با بازی اسطوره SNL ، ویل فرل و بازیگر زن جدید ، زوئی دشانل ، در نوامبر 2003 اکران شد. این فروش 220 میلیون دلار در سراسر جهان کسب کرد و مورد علاقه فوری جشن قرار گرفت. برای جزئیات کامل نحوه پخش آنلاین Elf به ادامه مطلب بروید. اگر در طول تعطیلات از کشور خارج هستید ، به خود هدیه دهید یک VPN با کیفیت برای تماشای فیلم های تعطیلات مورد علاقه خود درست مثل آنچه در خانه تماشا می کنید.

شما داستان را می دانید. بادی فردی است که در کودکی پس از خزیدن در گونی سانتا بزرگ شده است ، با وجود اینکه چهار برابر آنها بزرگتر است و در ساخت اسباب بازی وحشتناک است ، با وجود این که یک جن است تربیت شده است. هنگامی که سرانجام متوجه شد که او را به فرزندی پذیرفته اند ، برای یافتن پدر بیولوژیکی خود راهی خیابانهای متوسط ​​شهر نیویورک می شود. تنها مشکل؟ آن مرد والتر هابز (جیمز کان) ، یک اسکروج بدبین است که حاضر نیست باور کند که بادی پسر گمشده اش است.


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید