نحوه تماشای The Bachelorette 2020 بصورت آنلاین: پخش فصل جدید فصل 16 در هر مکان


مسیر عشق واقعی هرگز روان پیش نمی رود – همانطور که آخرین شخصهای بدشانسی که تایشیا آدامز به خانه فرستاده است بدون شک به شما می گوید! با جزئیات نحوه تماشای آنلاین The Bachelorette در سال 2020 و پخش جریانی فصل 16 نمایش مشهور ، در این مورد تصمیم بگیرید. هر روز که برای قسمت 9 جدید این سه شنبه باشید ، راهنمای ما شما را پوشش می دهد.

به عقب برگردیم: تولید در The Bachelorette به دلیل همه گیری ویروس کرونا در اوایل سال متوقف شد ، و هنگامی که از سر گرفت ، نمایش به همان اندازه غیرقابل پیش بینی دنیای واقعی بود. کلر کراولی ، لیسانسه اولیه سال 2020 ، در قسمت 4 از برنامه کناره گیری کرد و به غروب آفتاب سوار شد و ظاهراً در زندگی قفل عشق زندگی خود را پیدا کرد!

The Bachelorette 2020 را بصورت آنلاین تماشا کنید

فصل جدید 16 قسمت The Bachelorette سه شنبه ها ساعت 8 بعد از ظهر ET / PT از شبکه ABC (پس از نمایش برتر در 13 اکتبر) پخش می شود. جزئیات کامل تلویزیون و پخش جریانی در زیر آمده است – و اگر به خارج از کشور می روید VPN را فراموش نکنید ، بنابراین می توانید همه برنامه ها و برنامه های مورد علاقه خود را در هر کجا که هستید با خود ببرید!


منبع: tadrisriazi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>