نومینت منابع جدیدی را برای قربانیان کلاهبرداری اینترنتی معرفی می کند


Nominet ، ثبت نام دامنه در انگلستان ، در کنار واحد جرایم مالکیت معنوی پلیس شهر لندن برای آزمایش صفحات فرود اجرای قانون است که در دامنه هایی که به دلیل فعالیت مجرمانه تعلیق شده اند نمایش داده می شود.

صفحات فرود جدید به منظور ارائه اطلاعات اضافی برای هر کسی که از وب سایت معلق بازدید می کند و ممکن است تحت تأثیر فعالیت سوicious انجام شده توسط صاحبان آن قرار گرفته باشد ، طراحی شده است.

بازدید کنندگان همچنین به یک وب سایت امن هدایت می شوند که در آن می توانند به مشاوره و آموزش و راهنمایی بیشتر برای قربانیان احتمالی دسترسی پیدا کنند. محتوای این سایت با همکاری Pipcu توسعه یافته است – ارجاعاتی که اکثر نام های دامنه .uk به دلیل فعالیت مجرمانه به حالت تعلیق در می آیند.

النور بردلی ، مدیر عامل ، گفت: “فعالیت مجرمانه به همان اندازه آنلاین و غیرقابل قبول است و فروش کالاهای تقلبی همچنان منجر به قربانیان بی گناه جرایم سایبری می شود زیرا مصرف کنندگان توسط وب سایت های روزافزون پیچیده فریب می خورند که همه آنها به نظر نمی رسد.” مدیر ثبت و سود عمومی در Nominet.

وی افزود: “خلبان صفحه های فرود جدید ما به دنبال ارائه آموزش و مشاوره در زمان واقعی برای کسانی است که ممکن است در مرحله اقدام به دسترسی به وب سایت مورد نظر قربانیان فعالیت جنایی باشند. این آخرین قدم در همکاری قوی ما با آژانس های اجرای قانون انگلیس است و ما صفحات را از نزدیک تحت نظارت قرار خواهیم داد تا منافع آن را برای مردم تعیین کنیم تا اطمینان حاصل شود که می توانیم به بیشترین تعداد افراد در هنگام خرید آنلاین کمک کنیم تا ایمن بمانند. “

حتما بخوانید:
بهترین باربری تهران

وایزمن جیکوبز از پیپکو افزود: “ما برای برهم زدن اخلال در جنایتکارانی که می خواهند در دامنه .uk فعالیت کنند از نزدیک با Nominet همکاری می کنیم. این صفحات فرود اجرای قانون ، که شامل مشاوره و راهنمایی برای عموم است ، در محافظت از مصرف کنندگان در برابر خطرات کالاهای تقلبی به ما کمک می کند و از اطلاعات شخصی آنها هنگام خرید آنلاین محافظت می کند. “

از سال 2014 ، 108،589 دامنه مورد استفاده برای فعالیت های جنایی برای ایمن نگه داشتن فضای نام .uk از فعالیت خارج شده اند. محتوای صفحات فرود جدید با همکاری Pipcu توسعه یافته است تا پیام رسانی شفافی را برای منافع عموم فراهم کند.

نومینت امیدوار است تا مدتی در سال 2021 خلبان را شامل آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی کند و در مورد نتیجه طرح و مراحل بعدی بالقوه گزارش خواهد داد.

تا به امروز ، ثبت کننده در طول کار خود بیش از 100000 دامنه مخرب را به حالت تعلیق درآورده است و به دلایل کاملاً واضحی 2020 را به خصوص مشغول کرده است. در اوج شیوع ابتلا به بیماری همه گیر Covid-19 در بهار ، ثبت حدود 1700 نام دامنه .uk مربوط به ویروس کرونا را مسدود یا به حالت تعلیق درآورد.

از جمله ، این ماده در رابطه با دامهای متقلبانه ، فروش آزمایش های کاکا ، واکسن ها و معالجه ها ، و تجهیزات محافظت شخصی تقلبی یا ناامن عمل می کند.

اگرچه دامنه های مخرب مربوط به Covid-19 هنوز تهدیدی زنده هستند ، اما در ماه های پایانی سال نیز با افزایش فعالیت های مخرب آنلاین مرتبط با معاملات خرید آنلاین روبرو خواهد شد که همیشه در آستانه تعطیلات افزایش می یابد . امسال کالاهای درخواستی که به طور حتم هدف کلاهبرداران سایبری قرار خواهند گرفت شامل Xbox Series X و PlayStation 5 تازه راه اندازی شده هستند.

حتما بخوانید:
معاملات MacBook در فروش دوشنبه سبز به کمترین قیمت موجود باز می گردند

در اوایل این هفته ، مرکز امنیت سایبری ملی انگلستان رهنمودهای مربوط به خرید آنلاین ایمن را منتشر کرد که در اینجا می توانید به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید.


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید