همه چیز درباره پکیج دیواری ایران رادیاتور نماینده رسمی نصب و تعمیرات

پکیج کشور‌ایران رادیاتور مدل L28FF یکی از محصولات سری L کارخانه کشور ایران رادیاتور است. همین دستگاه به جهت آپارتمان‌های ذیل ۱۵۰ متر مطلوب هست که به رخ کل دیجیتال طراحی شده است. وظیفه همین ولوم، تهیه کردن آب گرم مصرف شده زمان منش اندازی پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور است،پس اگر یکبار آن نحوه کارایی پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور را تهیه و تنظیم کردیم؛ نیاز به تنظیم مجدد ندارد. در نحوه روش اندازی پکیج ایران رادیاتور حق تقدم پکیج،تهیه آب گرم بهداشتی است. در طریق راه و روش اندازی پکیج ایران رادیاتورتوجه کنید هنگامی که عقربه فشار سنج مانومتر از مقدار مشخص شده بیشتر شد، در این موقعیت باید سیستم را هوا گیری کنید.

  • هنگام خط مش اندازی پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور درصورتیکه مهم خطا مواجه شدید به بانک ارور پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور، مراجعه کنید.
  • گردش آب در مدار گرمایش به سمت رادیاتورها ونیز مبدل ورقه ای در زمان گشوده بودن آب مصرفی در پکیج ایران رادیاتور را به عهده دارد.
  • برای هواگیری رادیاتور قدیمی شما نیاز به آچار هواگیری رادیاتور دارید.

با دقت به کد خطایی که در دفترچه دستگاه معلوم شده می باشد اقدامات بعدی را انجام می دهیم. مسئول خاموش و پر‌نور کردن پکیج می باشد درصورتیکه بر روی صفر باشد خاموش و اگر بروی یک باشد پکیج پر‌نور میباشد . 3- فشار عملیاتی پکیج که از شیوه مانومتر و برحسب بار خوانده می شود، باید نزیک به 1.5 باشد. در صورتی که فشار کمترو یا این که عمده از این مقار است، به یاری شیر پرکن کوچکی که در پایین پکیج قرار دارد، فشار را به 1.5 برسانید. 1- در آغاز شیر گاز پکیج را گشوده نمایید و آن را به الکتریسیته متصل نمایید.
یک سر آن را به پیکج و سر دیگر را به شیر گاز وصل نمایید ایراد حل میبشود. چون دود بیرون نمی رود آن گاه از یکسری دقیقه سنسور دود در شرایط جدا قرار میگیرد. در پستی جداگانه راجع به هواگیری پکیج و رادیاتور توضیح دیتا ام. لوله کشی شوفاژ بوتان نظیر بقیه شوفاژ ها هست و تفاوتی ندارد ! به احتمال مدار رادیاتور شما ساخت گاز هیدروژن میکند. دو عدد مایع ضد هوا و رسوب بریزید و نصف استکان مایع ریکا.
به محض بستن شیر آب گرم، مجدداً در رادیاتور و شوفاژ می توانید عملکرد انتقال آب را تماشا کنید. در این دسته تعیین موقعیت پکیج به رخ منقطع از تنظیمات دمای مدار گرمایشی تعبیه شده است. اما فرایند روشن نمودن پکیج دیواری مثل آنچه در بالا گفته شد، یکسان است. البته دقت داشته باشید که گونه های تنظیم دما در همین مدل، برخلاف مدل های دیگر، در جهت خلاف عقربه های ساعت ارتقا می یابند. 6- برای تهیه و تنظیم دمای آب گرم از ولوم دیگر استعمال کرده و در بازه دمایی که بر حسب سانتیگراد است، ولوم را بر بر روی دمای دلخواه خویش تهیه کنید. هیچگاه ولوم تهیه دمای آب گرم را در وضعیت sweeper قرار ندهید.
این قطعه به طور معمول در عمده پکیج ها در نصیب هوزینگ پیج قرار گرفته و در ببعضی جور های دیگر بر بر روی مرجع انبساط قرار میگیرد. وقتی که گونه های آنالوگ پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور ارور می دهند چگونه می اقتدار ارور را از بین بردن نمود. در این قسمت مهم کمپانی آسان تهویه همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. ممکن میباشد متوجه گردید در یک تایم معلوم چندساعته، دمای مطلوبی از آب گرم تولید شده حاصل نمی‌شود.

راهنمای تعمیر پکیج

با اعتنا به فصل، تنظیمات پکیج بوتان را روی حالت زمستانی یا تابستانی قرار دهید. پکیج را به برق وصل کنید و در همین موقعیت خواهید دید که چراغ کارایی پکیج به منبع خبر شکل قرمز، خاموش، سبز، قرمز، خاموش، سبز خاموش و روشن می‌شود. حالا که کلیدی شیوه کار پکیج بوتان آشنا شدید، به شما طرز روشن نمودن پکیج بوتان را خوا‌هیم گفت.
از مزایای مارک ایران رادیاتور می توان به 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش عالی اشاره کرد. با توجه به میزان مرغوب بودن بالای محصولات و خدمات، ایران رادیاتور توانسته مشتریان خویش در سراسر جمهوری اسلامی ایران را راضی نگه دارااست و در صنعت گرمایش مرزوبوم جایگاه مناسبی را دربین مصرف کنندگان تصاحب کند. اعتنا داشته باشید که متناسب مهم نیاز خود از پکیج کشور‌ایران رادیاتور جور L24FF می توانید در ظرفیت های متعدد ۳۲، ۲۴ و ۲۸ KW به کارگیری کنید.
مهم ترین فعالیت در محافظت نگهداری و استمرار پکیج دیواری کارگزاری بنیادی بوسیله یک تعمیرکار پکیج رشته ای است. به عبارتی طور که ذکر شد، پکیج کشور‌ایران رادیاتور دسته های متنوع دارااست که همین مدل های متنوع، خویش اساسی پیچیدگی و گستردگی دوچندان هستند. اگر کارگزاری این نوع های با و پیچیده را خودتان انجام بدهید یا این که به دست افراد غیر چابکدست بسپارید ممکن میباشد در آتی عملکرد پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور شما ایراد تولید شود.
5- سوییچ انتخاب موقعیت پکیج به ترتیب از راست به چپ، شرایط تابستانی (علامت خورشید)، حالت خاموش (عدد صفر)، وضعیت زمستانی (دانه برفی) و وضعیت ریست یا این که منش اندازی مجدد. 1- مانومتر یا این که فشارسنج پکیج که فشار مدار شوفاژ را نشان می دهد. 3- در موقعیت تابستانی خوب تر میباشد شیرهای رفت و بازگشت رادیاتورها را ببندید. شما می توانید فرایند گذشته ذکر شده در خصوصروش پر‌نور کردن پکیجسری پارما و ورونا را همین نصیب هم تکرار کرده و در کاهش از یک‌سری دقیقه، به راحتی پکیج خویش را روشن نمایید. فشار آب را آیتم ارزیابی قرار داده که می بایست عددی در بین یک و دو باشد.
عمومی
یکی از اهمیت ترین وظایف آن جلوگیری از یخ زدن آب در دستگاه پکیج دیواری و لوله ها می باشد، و تقریباً می‌توان گفت وظیفه آن مثل سیستم ضد گیرپاژ است. در ادامه همین مطلب ما را همراهی نمایید تا اهمیت مضمون‌ پمپ پکیج و نحوه کارکرد و نحوه تهیه و تنظیم کردن پمپ پکیج و همچنین هواگیری پمپ پکیج و طرز تست کردن پمپ پکیج و رادیاتور آشنا شوید. پس در ادامه این مطلب اصلی ما ملازم باشید، و در رخ نیاز به هر جور هدایت حساس شرکت تعمیرات و سرویس پکیج و رادیاتور تماس بگیرید. مطابق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان حداقل متراژ قابل‌تأیید برای نصب پکیج دیواری در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری) 64 متر مربع می‌باشد و در غیر این رخ تعبیه دریچه تأمین هوای تازه جهت احتراق مطلوب در محل نصب پکیج الزامی است. ادله همین نادرست گرم شدن پکیج در حالی هست که سنسور NTC دمای معمولی را نشان می دهد. برای برطرف نمودن همین خطا باید قطعات سرگرم ردوبدل شده و تمام دستگاه رسوب زدایی گردد.
اجزای با پکیج های زمینی دیگ چدنی و یا دیگ آب گرم می باشد و حداقل گنجایش حرارتی آن‌ها 28 کیلو وات و حداکثر 150کیلو وات است. پکیج های زمینی برای ساختمان های پهناور همانند بیمارستانها، مرکزها تجاری و ساختمانهای تبارک عمومی حیاتی قابل به کارگیری نیست. در‌حالتی که تهیه و تنظیم فشار پکیج را انجام ندهید، عملکرد دستگاه پکیج مختل خواهد شد.

حتما بخوانید:
7 دلیل برای این که یخچال درست اتومات نمی کند نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان نمایندگی تعمیر یخچال فروزان در اصفهان

ارورها و کدهای خطای پکیج کشور‌ایران رادیاتور

در همین بخش می توانید فیلم تدریس تهیه پمپ پکیج را مشاهده نمایید. درصورتیکه عشق و علاقه مند می‌باشید که عوارض صدا دادن پکیج را متوجه شوید پیشنهاد می کنیم که به ورقه صدا دادن پکیج زمان پر‌نور شدن مراجعه فرمائید که به شکل مفصل در همین ورقه در آیتم صداهای گونه های مدلهای پکیج صحبت شده است. در مبدل حساس آب پس از گذر گرم شده و به رادیاتورها منتقل می‌شود.

نمایندگی کشور‌ایران رادیاتور در تهران ▼

اگر در موقعیت شوفاژ چراغ ها دو تا دوتا واضح میگردند به این معنی که فلورگلاتور یا فلوسوئیچ گیر کرده است. به جهت ین عمل باید مانومتر را مهم آچار 14 باز نمایید و مطمئن گردید که سر مانومتر نگرفته باشد. در صورتی که سر مانومتر رسوب گرفته میباشد اهمیت یک سنجاق قفلی آن را تمیز نمایید و مجددا مانومتر را ببندید. برای اطلاغات عمده درباره ی محصولات دیگر جمهوری اسلامی ایران رادیاتور لینک ذیل را مطالعه بفرمایید.
جلوتر با طریق پر‌نور کردن پکیج ایران رادیاتور هم آشنا خواهید شد. مغازه مرکز فروش اساسی دو ده سال سوابق در تامین وتوزیع قطعات پکیج شوفاژ دیواری بزرگترین و جامع ترین گروه قطعات یدکی پکیج را دارا می باشد. تامین قطعات از شیوه واردات از شرکت های معتبر اروپایی، چینی و ترکیه ای و خرید کردن از تولید کنندگان داخلی می باشد. این مجموعه از سال 1395 مبادرت به خط مش اندازی خط تولید مبدل اساسی پکیج نموده است. میزان مرغوب بودن اجزای داخلی پکیج ایران رادیاتور و استاندارهای فی مابین المللی مشخصات فنی پکیج کشور‌ایران رادیاتور درکنار کالا برنجی به کار رفته در سیستم هیدرولیک آن خبر ارتفاع عمر موءثر بالا و درنهایت کیفیت پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور می دهد. سپس از نصب دستگاه، شیر پرکن سیستم داخلی دستگاه و لوله های رابط و رادیاتور ها آبگیری میگردند تا فشار شوفاژ ( مسیر لوله ای پیچ در پیچ ) به 1.5 بار برسد.

سفارش خرید اشکال دسته های پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور

علت پایین داخل شدن یا این که بالا رفتن فشار پکیج کشور ایران رادیاتور گوناگون است. و پس از معلوم شدن مشکلات و خرابی پیروزی به‌طور دقیق، می‌توان هزینه تعمیرات پیروزی پکیج ایران رادیاتور را مشخص کرد. به طور معمول هزینه تعمیر موفقیت پکیج کشور ایران رادیاتور کاهش از ارزش خرید کردن پیروزی تازه هست. لذا لازم میباشد قبل از شروع فصول سرد سال و به شکل سالیانه بدون شک به خدمت پکیج دیواری کشور‌ایران رادیاتور مبادرت کنید. این ارور به پر‌نور شدن سیستم آنتی فریز یا این که ضد سرمای پکیج برمی‌گردد و خبر از پر‌نور شدن پمپ آب جهت به گردش در آوردن آب موجود در لوله‌ها می‌دهد.

لیست تام کد ارور پکیج‌ تاچی

یک متر مسافت از دیوار مقابل، دست‌کم مسافت از طرفین و دیوار های مجاور شوفاژ دیواری جمهوری اسلامی ایران رادیاتور می بایست 15 سانتی متر باشد و دستکم مسافت پکیج دیواری کشور‌ایران رادیاتور از کف زمین 140 سانتی متر باشد. به جهت اطمینان از بعدها در محل نصب میتوانید از عکس پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور در بعد ها واقعی یا این که عکس سه بعدی به کار گیری کنید تا ادراک بهتری در مسئله داشته باشید. یکی از عارضه ها ساخت ارورهای مختلف، خرابی و خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff، کارگزاری غیراصولی و راه‌اندازی غلط آن برای او‌لین توشه است، پس به جهت پرهیز از همین مشکلات خوب تر می باشد حیاتی روش شیوه اندازی پکیج ایران رادیاتور l28ff هم آشنا شوید. همین پروسه را اساسی آچارباز مرور نمایید و درصورتیکه در انجام هر یک اشتباهی کردید، آن را برطرف کنید. فقط ممکن می باشد از نظر سوییچ ها و پنل کاربری تفاوت های کوچکی داشته باشند.
به این نوع کنترل شعله، توسط موفقیت الکترونیک، در دست گرفتن PID (پی آی دی) میگویند. به اینصورت که اگر، دما از دمایی که تعیین کردیم خیلی پایینتر باشد، آغاز به افزایش شعله اصلی شیب تند میکند، ولی در صورتی که دما نزدیک دمای تنظیمی باشد، شعله را اهمیت شیب ملایمتری ارتقا میدهد. هم اکنون نوبت تشخیص شعله است، به محض اینکه شعله به وسیله یون تشخیص داده شد، جرقه زن خاموش می‌گردد و شعله به شعلهِ حداقل، کاهش پیدا می‌کند. چنانچه خانه شما مجهز به ترموستات اطاقی باشد ان را بر روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.

حتما بخوانید:
ست لباس کفشدوزکی زیر قیمت بازار -چیچیلاس

پمپ پکیج

برای عیب یابی و سرویس پکیج ایران رادیاتور اصلی ما تماس بگیرید. جهت تشخیص ارور ایجاد شده در دسته های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور تجهیز شده به نمایشگر دیجیتال کاملی می باشد که می تواند اطلاعات کاملی از دستگاه را از شیوه این نمایشگر به اطلاع کاربر برساند. از طرز همین نمایشگر در شکل خرابی دستگاه عیب دستگاه توسط کد ارور به کاربر نشان دیتا می شود. وقتی شیر آب گرم را گشوده می‌کنید جریان آب به وسیله یک سنسور تشخیص داده میشود. جرقه‌زن مشعل را پر‌نور کرده و مبدل حرارتی آب اعصاب را گرم می‌کند.
پیشنهاد میکنم به جهت برطرف کردن مشکل دارای ربط دارای رادیاتور شوفاژ اون مطلب رو نیز مطالعه نمایید. مطلبی منتشر کردیم در ارتباط اهمیت علت گرم نشدن رادیاتور پکیج ها. ۱- معایبی که توسط پیروزی شناسایی نشده و هیچ دسته کد خطایی ظواهر نمیشود.
فشار آب گرم مصرفی همان فشار سیستم لوله کشی شهری می‌باشد. همین شیر تا حدودی یکی از از قطعات مصرفی شناخته میشود و طبیعی می باشد که سپس از قریه سال استفاده خراب شود. اما قبل از آن دو جايگاه شیر را به سمت چپ بچرخانید تا آب اهمیت فشار دوچندان از آن بیرون بزند. این کد به معنای باز بودن پیچ فشار آب و کمبود فشار در پکیج است. برای رفع این مورد، شیر آبی رنگ ذیل رادیاتور که در رخ تحت میبینید را به سمت چپ بچرخانید تا صدای بیرون شدن هوا را بشنوید. در تعمیر پکیج علت افت فشار پکیج (آبگرمکن دیواری) خالی بودن باد تیوپ درون پکیج است. توجه داشته باشید اگر موقع باز کردن شیر آب داغ منزل دیدید که چراغ‌های دما دو تا دو تا به سمت جلو حرکت می کنند یا این که ثابت نیستند؛ به هیچ عنوان نگران نباشید پکیج شما هیچ مشکلی ندارد و تنها برای تأمین آب گرم حیاتی دمای مورد نظر شما در هم اکنون عملکرد و تکاپو است. فلوسوییچ قطعه ای می باشد که امر گشوده شدن آبگرم مصرفی را به برد اعلام می کند. این قطع شامل یک شناور می باشد که به یک آهنربا متصل شده و اساسی باز شدن آب مصرفی این شناور و آهن ربا به حرکت در آمده و در برابر قطعه مخصوصی قرار می گیرد و اصلی بسته شدن این قطعه پیروزی دستور گرفته و شروع به عمل کردن می کند.
این اختلال شباهت زیادی کلیدی کد خطای E81 در پکیج کشور‌ایران رادیاتور دارااست و علت و شیوه تعمیر آن هم اهمیت این ارور یکسان است. گاهی ممکن است شما مهم فعالیت از افتادن پکیج خود مواجه گردید و ناگهان چراغ قرمز رنگ رنگی روی بدنه پکیج پیش روی چشم شما پدیدار شود. در همین وضعیت شما نیاز به ریست نمودن پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور خواهید داشت تا بتوانید مجددا از همین سیستم گرمایشی خویش استعمال نمایید. عدم گرم شدن آب پکیج بدون شک جزء مشکلاتی می باشد که دست کم 70% کاربران با آن برای یک توشه مواجه شده اند. در این صورت باز‌نگری سه فاکتور می بایست در حق تقدم قرار گیرد، اطمینان از وجود جریان گاز، الکتریسیته و همینطور عملکرد صحیح شیرهای متصل، که به این واسطه می قدرت تا حد زیادی اختلال را برطرف کرد.
سلام، پکیج من دسته ال24 ff می باشد و از همان ابتدا که نصب شد در شرایط زمستانی هر 30 تا 40 ثانیه آغاز به عمل می‌کند، آیا همین طبیعی میباشد یا ترموستات و چیز دیگری بایستی تهیه و تنظیم شود.در ضمن کل رادیاتورها را تعویض کردم. علت فساد موفقیت ممکن است نوسان الکتریسیته و یا این که فعالیت نمودن یکی از از قطعات درون آن باشد ( مثلا هر رله عمر مفیدی دارد) بسته به خرابی برد الکترونیک هزینه تعمیر نیز مختلف هست اما مسلما هزینه اش کمتر از یک پیروزی الکترونیک جدید میشود. پکیج کشور ایران رادیاتور دارم از آون مدل قدیمی ها که سال 84 گرفتم. علت صدای پکیج کشور ایران رادیاتور چیست؟ سه روز هست که پکیج ما صدای تراکتور میدهد و صدای همسایه ها درامده است. آفریدگار رو شکر که تابستان می باشد و صرفا قریه دقیقه در روز پکیج کار میکند. یک عدد از اساسی ترین علت ها برای پر‌نور نشدن پکیج نبود فشار آب به اندازه در مدار است.