هیچ تفاوتی بین دولت ترامپ و دولت بایدن وجود نداردخواجه الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در آستانه سفر به نیویورک و شرکت در هفتاد و هفتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در گفتگو با شبکه آمریکایی «سی بی اس» گفت: دولت جدید آمریکا مدعی است که با دولت ترامپ متفاوت است، آنها در پیام های خود به ما اطلاع دادند اما ما تغییری در واقعیت ندیدیم، فکر نمی کنم دیدار با رئیس جمهور آمریکا انجام شود. فکر نکنید که ملاقات با او یا صحبت کردن با او مفید است.

به گزارش سایت سی بی اس، گفت و گوی یک ساعته حجت الاسلام رئیسی با برنامه «60 دقیقه» این شبکه سه شنبه گذشته انجام شد و قرار است یکشنبه هفته جاری ساعت 19:30 (به وقت نیویورک) برگزار شود.

شبکه تلویزیونی آمریکایی «سی بی اس» امشب مصاحبه رئیس جمهور ایران و رئیس جمهور آمریکا را در شبکه خود به نمایش می گذارد. به گزارش این شبکه، این مصاحبه ها یکی پس از دیگری پخش می شود و اولین آن مصاحبه رئیس جمهور کشورمان خواهد بود.

رئیس جمهور ایران صبح فردا برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد و در راستای تلاش برای اجرای “نظم بین المللی عادلانه از طریق چندجانبه گرایی اقتصادی” به نیویورک سفر می کند. ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه 30 شهریور در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی خواهد کرد.

رسانه‌های آمریکایی در هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌هایی درباره دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا ایجاد کردند و سناریویی خیالی را رقم زدند. سوالی که با واکنش شدید رئیسی همراه شد و رئیس جمهور در نشست خبری خود به مناسبت هفته دولت در پاسخ به این سوال به این شایعه پاسخ منفی داد.

حتما بخوانید:
بررسی ایسر سوئیفت 3 | TechRadar

دیدگاهتان را بنویسید