پخش جریانی مستقیم تور PGA 2020: نحوه تماشای آنلاین گلف PGA از هر کجا


فصل تورنمنت PGA 2020/21 به دنبال یک سال گلف فوق العاده که جام رایدر را لغو کرد ، مسترها در ماه نوامبر بازی کردند و Bryson DeChambeau خود را به یک تبلیغات کراتین پیاده روی تبدیل کرد. در ادامه توضیحات خود را در مورد چگونگی یافتن جریان زنده با کیفیت PGA Tour و تماشای آنلاین گلف در هر کجا که امروز در جهان هستید ، بخوانید.

پخش مستقیم PGA Tour 2020

پوشش گلف در ایالات متحده بیشتر بین NBC و CBS تقسیم می شود ، همچنین ESPN + گاه به گاه فعالیت می کند. در انگلیس ، این سرویس منحصر به سرویس پخش جریانی Sky Sports (و سرویس تلویزیونی Now TV آن) است ، در حالی که در استرالیا Kayo Sports مورد نظر شماست. ارائه دهنده جریان انتخابی شما هر کسی باشد ، به یاد داشته باشید که می توانید هر کجا که بروید – فقط آن را با خود ببرید با یک VPN قابل اعتماد در کیف خود خاموش کنید.

پایان مبارزات حرفه ای گلف 2019/20 باعث شد داستین جانسون در مسابقات قهرمانی PGA 2020 تورنمنت را پس از برتری در فدراسیون پلی آف FedExCup کسب کند – فقط با استفاده از یک معرکه عجیب و غریب جان رحم ، از جابجایی پاک هر سه رویداد جلوگیری کرد.


منبع: tadrisriazi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>