[ad_1]

آخرین مسابقه بزرگ گلف PGA در سال 2020 در حال انجام است ، بسیاری از بهترین بازیکنان جهان در میدان های مسابقه حضور دارند و برای کسب افتخار در مسابقات قهرمانی تور جهانی DP مسابقات تور جهانی تور دبی در دبی رقابت می کنند. این تنها پردرآمدترین گردهمایی این ورزش است ، بنابراین در توضیح چگونگی به دست آوردن جریان مستقیم مسابقات قهرمانی تور جهانی PGA ، ادامه مطلب را بخوانید – مسابقات نهایی گلف تور تور دبی اروپا در سال را در هر کجا که اکنون هستید ، آنلاین تماشا کنید.

پخش مستقیم مسابقات قهرمانی تور جهانی PGA

مسابقات قهرمانی تور جهانی DP 2020 پنجشنبه ، 10 دسامبر تا یکشنبه ، 14 دسامبر در دبی برگزار می شود. جزئیات کامل تلویزیون و پخش زنده در زیر آمده است – و در صورت تمایل می توانید پوشش گلف مورد علاقه تور اروپا را از هرجایی تماشا کنید با یک VPN قابل اعتماد در کیف خود خاموش کنید.

مسابقات قهرمانی تور جهانی DP 2020 به عنوان آخرین تورنمنت مهم تقویم تورهای اروپایی PGA امسال ، تقریباً معادل مسابقات قهرمانی تور در ایالات متحده است. بدون شک این یک مسابقات معتبر برای بهترین بازیکنان اروپایی و بین المللی است – و آمریکایی ها مانند پاتریک رید قهرمان مسترز 2018 و کلین موریکاوا قهرمان مسابقات قهرمانی PGA 2020 به طور فزاینده ای وسوسه می کند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir