پخش زنده مسابقات قهرمانی دارت جهانی 2020/21: نحوه تماشای آنلاین هر پا در هر مکان


پیتر رایت ، برای اولین بار ، افتخار دفاع از تاج خود را در مسابقات جهانی دارت دارد ، اما شماره جهانی. 2 با یک رقابت جدی در دشمن قدیمی خود ، Gerwyn Price – و البته شماره جهانی مواجه است. 1 مایکل ون Gerwen ، که Snakebite در فینال سال گذشته شکست داد. با دنبال کردن راهنمای ما در زیر ، که نحوه تماشای جریان زنده مسابقات قهرمانی دارت جهانی در سراسر جهان را توضیح می دهد ، می توانید نحوه گرفتن کلیه مراحل تیرهای 2020/21 را بیاموزید.

پخش زنده مسابقات قهرمانی دارت جهان

96 نفر از بهترین بازیکنان دارت جهان در مسابقات Ally Pally نمادین لندن برای مسابقات دارت قهرمانی جهان 2020/21 در حال فعالیت هستند ، تورنمنتی که از سه شنبه 15 دسامبر تا یکشنبه 3 ژانویه برگزار می شود. شروع بازی زودتر از ساعت 12 GMT / 7 صبح ET / هر روز ساعت 4 صبح PT ، و جزییات پخش مستقیم دارت و جزئیات تلویزیون در زیر آمده است – به علاوه می توانید با کمک یک VPN خوب ، پوشش دلخواه خود را از هر کجای دنیا مشاهده کنید

با شرکت در مسابقات ، این کتاب ها کمی به نفع هلندی (ون Gerwen) و ولزی (Price) بیش از مدافع عنوان قهرمانی اسکات (رایت) است ، اما چیزی را مسلم نمی دانند. Iceman هنوز به فینال مسابقات قهرمانی دارت جهان نرسیده است و MVG تقریباً همان تعداد پیروزی را از دست داده است که موفق شد جام Sid Waddell Trophy را در سال های 2019 ، 2017 و 2014 بالای سر ببرد ، اما در مانع نهایی در سال 2013 و 2020 سقوط کرد.


منبع: tadrisriazi-news.ir