[ad_1]

وقت کرانچ است. خرس ها فرم وحشتناکی دارند اما امیدهای پلی آف آنها هنوز در آب مرده نیستند ، زیرا آنها فقط یک بازی پشت وایکینگ ها هستند. با این حال ، یک شکست می تواند امیدهای دوباره تكانسیون را خاتمه دهد ، زیرا آنها باید تمام بازی های باقی مانده در فصل عادی خود را برای بردن برنده شوند. برای هر دو حق رای دادن مقدار زیادی سوار بر این اتومبیل وجود دارد ، بنابراین با راهنمای ما همراه باشید تا توضیح دهیم که در کجا می توانیم جریان زنده Texans vs Bears را پیدا کنیم و همه اقدامات NFL را از امروز در هر نقطه آنلاین تماشا کنیم.

شیکاگو آخرین بازی را در 18 اکتبر به پایان برد. این هفته 6 بود ، و بسیار باورنکردنی است که فکر کنیم این پیروزی 5-1 به سود آنها تمام شد. از آن روز آنها 0-6 پیش رفته اند و اگر به نظر می رسد که هر چه بدتر می شوند ، آخرین شکست آنها به دست شیرهای وحشتناک Detroit است.

پخش جریانی مستقیم Texans vs Bears

بازی امروز Houston Texans vs Chicago Bears در ساعت 13:00 ET / 10:00 PT (6 بعدازظهر GMT) در Soldier Field در شیکاگو ، ایلینوی آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم زنده NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هرجایی تماشا کنید افزودن VPN خوب به نرم افزار فهرست شما

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر