[ad_1]

برای چهارمین بار در طول پنج فصل ، سیاتل ساوندرز به فینال جام MLS راه پیدا کرده است ، اما بر خلاف سال گذشته ، مدافع عنوان قهرمانی امروز از مزیت برتری در خانه برخوردار نیست. در عوض وظایف میزبانی توسط کلمبوس کرو ، که آخرین بار پنج سال پیش در مرحله نهایی انجام شد ، اما آخرین بار در سال 2008 جام را به دست آورد ، لذت می برد. برای راهنمای ما در مورد چگونگی دریافت جریان مستقیم Columbus Crew vs Seattle Sounders ، به راهنمای ما مراجعه کنید ، بنابراین می توانید تماشا کنید فینال جام MLS بدون توجه به جایی که اکنون در جهان هستید.

پخش مستقیم جریان نهایی فینال جام MLS 2020

Columbus Crew vs Seattle Sounders امشب در Fox Sports در ایالات متحده شرکت می کند و از ساعت 8:30 بعدازظهر / 17.30 بعد از ظهر آغاز خواهد شد. با استفاده از یک نسخه آزمایشی رایگان FuboTV آن را بدون کابل دریافت کنید. سرویس های پخش مورد علاقه خود را در هر کجای دنیا – فقط تماشا کنید VPN خود را کیسه کنید.

از نظر تجربه بازی های بزرگ ، هیچ رقابتی وجود ندارد ، اما سیاه و طلای ها نشانه های بسیار مثبتی دارند که می توانند دل آنها را بگیرد. کالب پورتر به عنوان سرمربی دشمنان بزرگ صداپیشه ها ، تیم پورتلند تیمبرز ، یک بار قهرمان جام MLS شده است. و چه کسی را در فینال شکست داد؟

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir