پرداخت های اثر انگشت خلبانان غول مالی مالی فنلاند


گروه مالی OP (OP) با شرکت ارائه دهنده خدمات Nordic TietoEVRY در حال آزمایش کارت های پرداخت بیومتریک است که ترکیبی از تأیید بدون تماس و اثر انگشت را آزمایش می کند.

این فناوری به مشتریان این امکان را می دهد تا با پرداخت هر دو کارت و اثر انگشت ، برای انجام پرداخت های بدون تماس ، به صورت ایمن پرداخت هایی با ارزش بالاتر انجام دهند.

OP گفت بیش از 60٪ تراکنش های پرداخت پایانی که توسط مشتریان آن با استفاده از کارت های OP انجام شده شامل پرداخت های بدون تماس است ، اما این شرکت می خواهد امنیت بیشتری ایجاد کند تا کاربران بتوانند با ارزش بیشتری پرداخت کنند.

Teemu Korte ، رهبر تجارت در OP Cards ، گفت: “کارت های پرداخت بیومتریک یک روش پرداخت آسان و ایمن را ارائه می دهند که همچنین امکان پرداخت بدون تماس با بیش از 50 یورو را فراهم می کند. “ما منتظریم تا این روش پرداخت جدید را حداکثر در نیمه دوم سال آینده با مشتریان خود امتحان کنیم. ما امیدواریم که تجارب کاربر در خلبان خوب باشد ، بنابراین ما می توانیم این گزینه جدید را برای نمونه کارت های خود قرار دهیم. “

کارتهای بیومتریک از حسگر اثر انگشت برای شناسایی کاربر استفاده می کنند ، این بدان معناست که برای پرداختهای با ارزش بالا ، مشتری نیازی به وارد کردن پین ندارد.

در بیانیه OP آمده است: “تقریباً تمام پرداخت ها بدون لمس فیزیکی پایانه پرداخت انجام می شود.” “اثر انگشت توسط مصرف کننده در خانه به راحتی به کارت متصل می شود و الگوی اثر انگشت فقط در کارت ذخیره می شود.”

حتما بخوانید:
سرسیلندر را میتوان یک مکمل برای سیلندر دانست

TietoEVRY ، نتیجه ادغام سال گذشته بین شرکت های فناوری اطلاعات شمال اروپا Tieto و Evry ، با OP در حال کار بر روی این پروژه است. تامین کننده فناوری اطلاعات شمال اروپا گفت که در حال حاضر تقاضا برای روش پرداخت امن ، ایمن و راحت است که کارت های پرداخت بیومتریک ارائه می دهند.

تقاضا برای روشهای پرداخت جایگزین در طی همه گیری Covid-19 افزایش یافته است ، که این امر تسریع در پرداختهای بدون تماس را به دنبال دارد زیرا افراد از تماس فیزیکی با افراد دیگر با استفاده از دستگاهها جلوگیری می کنند.

طبق گفته های Capgemini گزارش پرداخت های جهانی 2020، 38٪ از افراد در حین قفل کردن ، یک ارائه دهنده پرداخت جدید پیدا کرده اند.

Capgemini همچنین گزارش داد که معاملات غیر نقدی جهانی با 708.5 میلیارد معامله ، با افزایش 70 درصدی بین 2018 و 2019 ، بالاترین نرخ رشد در 10 سال گذشته است. این تحقیق نشان داد که کارتهای بدون تماس پس از بانکداری اینترنتی و انتقال مستقیم حساب ، محبوب ترین روش پرداخت بعد از آن است که 64٪ از مردم اغلب از آنها استفاده می کنند.

در مقادیر حداکثر قابل انتقال روی کارتهای بدون تماس ، تدریجاً افزایش یافته است ، اما از آنجا که هیچ گونه چک از کاربر وجود ندارد ، بانک ها و سایر شرکت های مالی نمی توانند این محدودیت را افزایش دهند. احراز هویت اثر انگشت روی کارت بدون کاهش راحتی ، امنیت را افزایش می دهد.

OP حدود چهار میلیون مشتری در فنلاند دارد. کانال اصلی تلفن همراه آن ماهانه به بیش از یک میلیون کاربر فعال می رسد و همچنین یک کیف پول همراه جداگانه دارد که به Pivo معروف است و 1.2 میلیون کاربر ثبت شده دارد.

حتما بخوانید:
کاملترین بودجه بندی کنکور 1401 - سایت رسمی حرف آخر


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید