[ad_1]

یک واحد شناخته شده در Vodafone ، Vodafone Business Security Enhanced (VBSE) ، در حال بیرون آمدن از کمد طبقه بندی شده و چراغ روشنایی را به سمت عمودی های جدید می اندازد ، با نمونه کارها جدیدی از خدمات امنیت سایبری درجه نظامی که به ارگان های بخش دولتی ارائه می شود ، تأمین کنندگان مهم زیرساختهای ملی (CNI) و سایر سازمانهای کلیدی که با آموختن یک دوره پرفراز و نشیب در صنعت امنیت ایجاد شده اند.

استیو نیبس ، رئیس این بخش ، که به طور سنتی در ارائه خدمات سطح بالای امنیت سایبری به دولت و بخش دفاعی تخصص دارد – کاری که از اواخر دهه 1980 با برخی ظرفیت ها انجام می شود – برای دستیابی به بخش های عمودی جدید در حال کار است. امن در Vodafone ، گفت هفتگی کامپیوتر. این غول خدمات تلفن همراه شرط بندی می کند که تجارت اصلی خود به عنوان تأمین کننده CNI خود را در جایگاه مشتریان بالقوه قرار دهد.

“چند سال پیش ، ما متوجه شدیم که برخی از خدمات ما ارائه می دهیم و برخی از مهارت ها ، تکنیک ها و روش انجام کارها احتمالاً در بازارهای گسترده تر قابل استفاده است. بنابراین ، ما با این تجارت گفت و گو کردیم و توانستیم در آنچه ما پرتفوی پیشرفته می نامیم سرمایه گذاری کنیم. “

“این به طور موثر سه سبد کالایی را ارائه می دهد که ما قصد داریم به بازار وسیع تری از آنچه که به طور سنتی در آن کار می کردیم عرضه کنیم. بازاری که اکنون در حال بررسی آن هستیم ، یک بخش عمومی به عنوان یک کل ، زیرساخت مهم ملی و CNI گسترده است – احتمالاً بهترین راه برای توصیف CNI گسترده ، کسی است که در لیست کارگران اصلی قرار داشته باشد.

وی گفت: “ما از مهارت ها ، یادگیری ها و فنونی كه از فضای امن به دست آورده ایم استفاده می كنیم و آنها را صنعتی می كنیم تا آنها را در اختیار مجموعه گسترده تری از مشتری قرار دهیم.”

همانند سرویس پیشرفته قبلی ، به لطف میراث واحد ، یک تیم امنیتی Vodafone از مرکز داده داخلی خود ، پیشنهاد VBSE ارائه می شود.

“ما در ساخت و ساز خود تولید می کنیم. ما در واقع یک تجارت کوچک در داخل کسب و کار هستیم بنابراین می توانیم جدایی را در اطراف شبکه ها ، تیم ها ، افراد و مراکز داده خود فراهم کنیم تا بتوانیم در سطوح خاص طبقه بندی امنیتی به مشتریان خدمات دهیم.

با پیشرفت ، سه نمونه کارها پیشنهادی Cyber ​​Enhanced ، IoT Enhanced و Mobile Enhanced خواهد بود.

اولین مورد از این ، Cyber ​​Enhanced به عنوان یک راه حل امنیتی با عملکرد بالا توصیف شده است که متخصصان امنیتی با فناوری درجه نظامی را در کنار سطح خدمات مدیریت شده قابل تنظیم جمع می کند تا به تیم های امنیتی مشتری اجازه دهد تمرکز خود را بر اقدامات پدافند پیشگیرانه حفظ کنند.

IoT Enhanced خدمات ایمن اینترنت اشیا را با طراحی ایمن ، ساخته شده به نیاز مشتری ، با پشتیبانی از راه حل و راه حل های ذخیره سازی برای مطابقت با قوانین حاکمیت داده های پیش از Brexit ، پوشش می دهد.

سرانجام ، خدمات Mobile Enhanced شامل رمزگذاری انتها به انتها ، اتوماسیون هوشمند ، کنترل متمرکز ، ذخیره سازی درون ساحلی و پشتیبانی از متخصصان موبایل و امنیتی درجه نظامی است.

پیشنهاد جدید در اصل برای انعکاس اعتماد بیشتر کسب و کار به داده ها ، همراه با استفاده از اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) و خدمات تلفن همراه 5G و افزایش سطح تهدیدات سایبری ، چه از طرف بازیگران دولت های ملی ، جاسوسی صنعتی ، طراحی شده است. یا علل دیگر اما در اوایل سال 2020 ، همزمان با توسعه ، بخش امنیتی با تغییرات اساسی روبرو شد.

نیبس گفت: “امسال آنچه را كه شاهد بودیم هنگام نوشتن پرونده تجاری به هیئت مدیره برای جلب سرمایه گذاری در وهله اول ، بزرگتر كردیم.”

“چی شد [with Covid] و نحوه کار سازمان ها دسترسی هر کس به شبکه های خود متفاوت از گذشته در یک محیط انعطاف پذیرتر است. این به بسیاری از دلایل عالی است – به کسب و کارها در حین قفل کمک می کند تا دوام بیاورد – اما همراه با آن نقاط دسترسی بیشتری را به شبکه ما اضافه می کند که تهدیداتی را ایجاد می کند.

وی گفت: “بنابراین نحوه دسترسی افراد به داده ها تغییر کرده است و تولید داده ها دائماً رو به رشد است و تهدید علیه شما دائماً در حال افزایش است.”

“علاوه بر این ، اگر اتفاق ناخوشایندی رخ دهد که به تنظیم کننده شما برسد ، اگر شما نشان نداده باشید آنچه را که باید انجام دهید در فضای مناسب ، شما را جریمه می کنند و شما را به شدت جریمه می کنند. این برای بسیاری از سازمان ها کمی طوفان کامل است و ما یک سازمان تجاری هستیم و بنابراین طوفان کامل به نوعی فرصت مناسبی را برای ما ایجاد کرده است. “

نمونه کارهای جدید از استراتژی گسترده Vodafone برای دور شدن از یک شرکت ارتباط با فناوری بیشتر به سمت یک شرکت فناوری ترسیم می شود ، و Knibbs امیدوار است که روابط موجود Vodafone را به عنوان یک نقطه شروع مورد استفاده قرار دهد.

بسیاری از این روابط ، به ویژه با خدمات عمومی و سازمان های CNI ، از طریق خریدهای قبلی در فضای ثابت ، مانند ارتباطات Cable & Wireless ، به وجود آمده است ، بنابراین Knibbs پیشنهاد BSE را یک پیشرفت طبیعی فراتر از خدمات شبکه ثابت می داند ، و با این مشتریان عمیق تر می شود .

چالش های مشترک

امید بزرگ برای نمونه کارهای BSE این است که اندازه و مقیاس Vodafone ، و این واقعیت که خود یکی از عناصر مهم CNI انگلستان است ، خدمات برخی از حامیان اولیه را به دست خواهد آورد.

بزرگترین چالشی که چنین سازمانهایی با آن روبرو هستند ، یا چیزی که باعث می شود CISO آنها در شب بیدار باشد ، عدم توانایی در ارائه خدمات اصلی آنها است ، خواه تأمین آب ، گاز یا برق ، مراقبت های پزشکی ، واکنش اضطراری یا حتی نگه داشتن قفسه های سوپرمارکت ها باشد. با کاغذ توالت فراوان

“این همان چیزی است که اعتبار آنها به آن اعتماد می کند و ما قبلاً تفاوتی نداشتیم. ما خیلی سریع می دانیم که چه کسی سیگنال تلفن همراه دریافت نمی کند. اگر بخشی از کشور یا حتی کل شبکه را از دست بدهیم ، کاملاً مشخص خواهد شد به سرعت ، و بنابراین در واقع آن محرومیت از خدمات است که مهمترین نگرانی است. “

“این یک نقطه مرجع و کمی اعتبار را به ما می افزاید که ما می فهمیم چگونه آنها فکر می کنند ، و می فهمیم که کار آنها چقدر حیاتی است. اگر می توانید از نقطه درد مشترک صحبت کنید ، سازمانها می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

“اگر وودافون پایین بیاید ، تأثیر زیادی خواهد داشت ، چه خدمات مهمی که ما پشتیبانی می کنیم و چه مصرف کنندگان منفرد ، بنابراین می توانیم از یک موقعیت کاملاً آگاهانه استفاده کنیم. ما نگرانی های شما را می دانیم و می توانیم آموخته های خود و آنچه را که در فضای خود انجام می دهیم بگیریم و این را به مشتری انتقال دهیم. فکر می کنم به همین دلیل است که وقت کمی از وقت شما را می گیرید که شاید برخی از این ارائه دهندگان با آن دست و پنجه نرم می کنند. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir