پلیس لنکاوی فیلم فرسوده بدن را در برنامه پلیس دیجیتال ادغام می کند


Lancashire Constabulary بیش از 2000 دوربین ویدئویی فرسوده بدن (BWV) را با یک برنامه پلیس دیجیتال ادغام کرده است تا ضبط ، تشکیل پرونده و بازیابی شواهد ویدئویی را در خارج از صحنه برای افسران خط مقدم آسان کند.

فناوری BWV برای اولین بار در سال 2014 وارد بازار شد ، زمانی که تعداد محدودی دوربین به کارکنان پلیس عملیاتی عرضه شد.

قبل از ادغام این دو فناوری ، افسران پلیس پس از پایان کار ، کلیپ های BWV را قبل از برچسب زدن در ایستگاه ، ضبط می کردند – این یک فرآیند دستی و زمانبر است که می تواند تأخیر یا عدم دقت ایجاد کند. اکنون ، تیم های خط مقدم می توانند لیستی از ضبط های ذخیره شده در دوربین را مشاهده کنند ، با استفاده از داده های برنامه خود ، ضبط را برچسب گذاری کرده و به حوادث در حال حرکت پیوند دهند.

هر دو دوربین BMV و برنامه پلیس دیجیتال Pronto – که با همکاری نیروهای پلیس برای جایگزینی دفترچه های کاغذی سنتی افسران ساخته شده است – توسط Motorola Solutions ارائه شده است.

به طور خاص ، پرونتو به افسران اجازه می دهد تا گزارشات مربوط به مواردی مانند جنایات ، تصادفات جاده ای و بلیط های راهنمایی و رانندگی را مستقیماً بر روی دستگاه های تلفن همراه خود پر کنند و همچنین وظایف اداری خود را بدون بازگشت به کلانتری انجام دهند.

دیو هانان ، بازرس ارشد اداره لنکاوی .

“گسترش این فناوری ابزاری حیاتی در محاکمه مجرمان است ، به ویژه افرادی که در جرمی مشارکت دارند که پیگرد قانونی آنها از قبیل سو abuse استفاده در خانه و جرایم نظم عمومی دشوارتر است.”

حتما بخوانید:
علت خاموش نشدن فن مایکروویو تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس

این نیرو همچنین ادعا کرد که ادغام جدید به افسران کمک می کند تا به طور قابل توجهی در تصمیم گیری و گرفتن شواهد و همچنین حفظ پاسخگویی و شفافیت در برابر مردم سرعت بگیرند.

“راه حل های یکپارچه دوربین های پوشیده از بدن ابزاری حیاتی و عینی برای بهبود ایمنی افسران و مردم است. ادغام با برنامه پلیس دیجیتال Motorola Solutions Pronto ، پلیس یکپارچه را به سطح بالاتری می رساند و جریان کار پایان به پایان را تضمین می کند. “

با این وجود ، علی رغم ادعای اینکه BMV “ابزاری عینی” است که باعث افزایش پاسخگویی و شفافیت در امور پلیس می شود ، دادرسی BWV در نوامبر 2015 توسط سرویس پلیس متروپولیتن (MPS) در کنار دفتر شهردار برای پلیس و جرم ، دانشکده پلیس و وزارت امور داخله ، دریافت که این فناوری در چندین زمینه پلیس تأثیر کم و تأثیری دارد.

به عنوان مثال ، این نشان داد که دوربین ها “هیچ تأثیری کلی” بر “تعداد یا نوع توقف و جستجوها” ، “هیچ تاثیری” بر نسبت بازداشت ها برای جرم خشن و “هیچ مدرکی” مبنی بر تغییر دوربین ها نسبت به تغییر افسران ندارند. با قربانیان یا مظنونان برخورد کرد.

این گزارش افزود که اگرچه فیلم های فرسوده بدن می توانند تعداد ادعاها علیه افسران را نیز کاهش دهند ، اما این “به اهمیت آماری نرسید”.

روزنامه گاردین در اکتبر سال 2020 گزارش داد که اسکاتلندیارد تصمیم گرفته است که پس از بررسی های داخلی اشتباهات افسران ، فیلم BMV خود را از حوادث جنجالی منتشر نکند.

حتما بخوانید:
سالانه یک تریلیون دلار به جرم سایبری از دست می رود

این گزارش بر اساس یک یادداشت داخلی فاش شده بود ، که می گوید حوادث ثبت شده توسط دوربین ها نمونه هایی از “ارتباط ضعیف ، کمبود صبر و عدم تنش زدایی قبل از استفاده از زور” را ضبط کرده است.

در کتاب آنها ، پلیس: راهنمای میدانی، دیوید کوریا و تایلر وال ، نویسندگان ، که تاریخ و روش های پلیس مدرن را تجزیه و تحلیل می کند ، استدلال می کنند که چنین فناوری هایی ذاتاً نسبت به دیدگاه پلیس تعصب دارند.

“به یاد داشته باشید که دوربین های فرسوده ابزاری هستند که توسط پلیس سازماندهی ، کنترل و مستقر می شوند. چگونه باید از آنها استفاده کرد؟ چه زمانی باید از آنها استفاده شود؟ کجا باید استفاده شود؟ اینها همه س questionsالاتی است که پلیس فقط به آنها پاسخ می دهد. “

“هرگونه تقاضای اصلاحات پلیس که شامل فراخوانی از پلیس برای استفاده از دوربین های بدنه می شود ، فراخوانی برای سرمایه گذاری کل نظارت بر پلیس با پلیس است.”


منبع: tadrisriazi-news.ir