پنج افسانه DevOps در این شرکت

[ad_1]

DevOps فضای زیادی برای تفسیر باقی می گذارد. اکثریت قریب به اتفاق سازمانهایی که با آنها روبرو هستم موافقند که DevOps مجموعه ای از محافظ ها و روشهای فرهنگی است که فرایندها را خودکار و یکپارچه می کند تا تیم ها بتوانند با سرعت و اطمینان بیشتری نرم افزار را بسازند ، آزمایش و ارسال کنند. این نادرست نیست ، اما همچنین یک تصویر کامل را ترسیم نمی کند.

آنچه از دست رفته است ، قلب DevOps است – عنصر اساسی انسانی بین تیم های توسعه نرم افزار و تیم های عملیاتی ، و نقشی که همکاری در ایجاد فاصله دارد تا تیم ها بتوانند سریعتر نرم افزارهای بهتری را حمل کنند.

بله ، این در مورد افزایش کیفیت و ثبات نرم افزار ، کوتاه شدن زمان سرب و خودکار کردن فرآیند است. اما مهمتر از همه ، DevOps این است که افراد را قادر به همکاری بین نقش ها برای ارائه ارزش به کاربران نهایی کند.

هنگامی که شما این تغییر ایدئولوژیک را انجام می دهید ، آسان تر است که بتوانید واقعاً DevOps را ارزیابی کنید – و شروع به افسانه گویی در افسانه هایی کنید که به طور معمول شرکت ها را از استفاده از پتانسیل واقعی DevOps بازمی دارد.

1. یک روش “درست” برای انجام DevOps وجود دارد

غیر واقعی هر سازمانی نیازها ، محدودیت ها و اهداف کاملاً متفاوتی دارد. یک رویکرد یکنواخت می تواند جسم را شکست دهد. تضمین نمی شود که ابزارها و فرایندهایی که در یک شرکت کار می کنند در شرکت دیگر تأثیر یکسانی داشته باشند.

روشها و اصول مشترکی برای DevOps موفق وجود دارد ، اما اینها باید به جای پاسخ از پیش تعیین شده ، راهنما باشند. شرکت ها باید به روده خود اعتماد کنند و تمرکز روی عنصر انسانی DevOps یک روش مطمئن برای شروع کار است.

2. خرید ابزارهای DevOps = انجام DevOps

سرمایه گذاری در ابزارهای مناسب گام مهمی است ، اما این موفقیت سریع شرکت ها را دنبال نمی کند. ابزار و اتوماسیون نحوه پیاده سازی DevOps است نه DevOps. انتخاب ابزار مناسب امری حیاتی است ، اما هر سازمانی قبل از هر چیز به یک فرهنگ پیشرفته DevOps نیاز دارد.

اگر هدف مشترک خود را فراموش کنید و با استفاده از ابزاری که برای انجام DevOps نیاز دارید کور شوید ، برای موفقیت آماده نیستید.

3. DevOps همان توسعه چابک است

این یک افسانه رایج است ، اما نباید این دو را اشتباه گرفت. فرایندهایی مانند چابک ، لاغر ، برنامه نویسی شدید و سایر مدل های “سریع کار می کنند ، اغلب حمل می شوند” بخش مهمی از DevOps هستند ، اما DevOps چیست را مشخص نمی کند.

چابک ممکن است به شرکت ها برای ارسال سریعتر نرم افزار کمک کند ، اما این قدرت را ندارد که تیم ها را در چرخه حیات نرم افزار همکاری کنند. به تنهایی ، می تواند تیم ها را تحت فشار قرار دهد ، به خصوص اگر از آنها نام برده شود.

4- DevOps و تیم های امنیتی می توانند جداگانه وجود داشته باشند

خوب ، مطمئناً ، آنها می توانند – اما قطعاً نباید. امنیت باید به اندازه حمل و نقل یک مسئولیت مشترک داشته باشد.

تیم های DevOps راهی برای تسریع در تحویل نرم افزار از طریق اتوماسیون ، همکاری و کانتینرها پیدا کرده اند ، اما روندهای امنیتی جداگانه هنوز سرعت آنها را کاهش می دهد. اغلب اوقات ، کد به سادگی برای بررسی قبل از ارسال به یک تیم امنیتی منتقل می شود ، و نتایج قابل پیش بینی آن ضعیف است.

در عوض ، DevSecOps امنیت IT را به تیم های DevOps وارد می کند تا اطمینان حاصل شود که امنیت در اولویت هر مرحله از چرخه عمر توسعه قرار دارد. تزریق امنیت در فرآیند به معنای ارسال نرم افزار بهتر و ایمن تر با تاخیر کمتر است.

5. DevOps فقط در مورد افزایش کیفیت و ثبات نرم افزار است

در سازمان هایی که خط آخر در همه فرآیند ها وجود دارد ، کنار گذاشتن DevOps به سادگی روش بهبود کیفیت نرم افزار توسط تیم ها آسان است. گاهی اوقات وسیله به هدف تبدیل می شود. اما با خودکار سازی گردش کار ، افراد می توانند تمرکز بیشتری بر روی وظیفه مورد نظر ، بهبود فرهنگ و کاهش فرسودگی شغلی داشته باشند.

این فقط مربوط به ارسال سریع نرم افزار نیست ، بلکه افزایش ارزش برای کل سازمان و کاربران نرم افزار است. ایجاد این تغییر ظریف در چشم انداز سازمان برای نحوه مشاهده و ارزش گذاری DevOps بسیار مهم است.

اگرچه ممکن است هیچ راهی برای موفقیت DevOps وجود نداشته باشد ، سازمانهایی که بر ساخت DevOps بر اساس اصول مشترک تمرکز دارند که فرهنگ ، اهداف و نقاط قوت تیم را نشان می دهد ، در مسیر درست قرار دارند.

کای هیلتون-جونز مدیر ارشد مهندسی راه حل های EMEA در GitHub است.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme