چارچوب کیفیت داده های دولت برای غلبه بر داده های ضعیف سازمان یافته آماده شده است

[ad_1]

اداره آمار ملی (ONS) رهنمودهایی را منتشر کرده است که گفته می شود کیفیت داده ها را در بخش عمومی بهبود می بخشد.

چارچوب کیفیت داده های دولت، که توسط مرکز کیفیت داده دولت و خدمات دیجیتال دولتی ایجاد شده است ، پنج اصل را برای مدیریت کیفیت داده در دولت فراهم می کند.

در پیشگفتار مشترک این چارچوب ، ایان دیاموند ، آماری ملی و الکس چیشولم ، مدیر عامل خدمات ملکی ، نوشتند: گزارش کمیته حساب های عمومی نشان داد که داده ها به عنوان یک دارایی رفتار نشده اند و اینکه چگونه “کار کردن در مورد” داده های بی کیفیت و بی نظم طبیعی است.

“میزان مشکل کیفیت داده ها در دولت به خوبی درک نشده است. کار بر روی کیفیت داده ها اغلب واکنشی است و مبتنی بر شواهد نیست. در مواردی که مشکلات کیفی شناسایی شده است ، علائم اغلب به جای علت درمان می شوند ، که منجر به بهبود بی اثر و اتلاف منابع می شود. “

اصول چارچوب عبارتند از: کاربران خود و نیازهای آنها را بشناسید ، کیفیت را در کل چرخه عمر داده ها با کیفیت داده ها به طور واضح و م communicateثر ارزیابی کنید و تغییرات موثر بر کیفیت داده ها را پیش بینی کنید.

جولیا لوپز ، دبیر پارلمان دفتر کابینه ، در بیانیه ای که توسط ONS صادر شد گفت: “انتشار این چارچوب یک نقطه عطف برای کیفیت داده ها در دولت به شمار می رود و گامی در جهت ایجاد فرهنگ واقعی کیفیت داده ها در خدمات کشوری است.

“ما امیدواریم که بر اساس داده های کامل ، سازگار ، قابل اعتماد و دقیق ، تصمیمات بیشتری گرفته شود.”

جیمز تاکر ، رئیس مرکز کیفیت داده دولت ، افزود: “یک انقلاب داده تقریباً همه جنبه های زندگی مردم را متحول می کند. بنابراین داده های نگهداری شده توسط بخش دولتی یکی از با ارزش ترین دارایی های انگلستان است و مناسب بودن برای اهداف ضروری است

“این چارچوب اصول و روشهایی را مشخص می کند که دولت را قادر به درک ، برقراری ارتباط و بهبود کیفیت می کند تا همه ما بتوانیم نهایت اطمینان را به داده های خود داشته باشیم.”

خود سند چارچوب بیان داشت: “در حال حاضر ، ما از رویکردی سازگار برای مدیریت کیفیت داده ها در سراسر دولت برخوردار نیستیم. این چارچوب از بهترین روشهای بین المللی و صنعت استفاده می کند و مجموعه ای از اصول ، روشها و ابزارها را با هدف دستیابی به اطلاعات مناسب برای اهداف تعیین می کند. این چارچوب از سازمان ها می خواهد تا “فرهنگ” كیفیت داده ها را با درمان مسائل موجود در منبع و تعهد به نظارت و گزارش دهی مداوم توسعه دهند. “

این سند شامل سه مورد موردی در مورد بهترین روش کیفیت داده ها بود ، از جمله یک برنامه اصلاح بوم نقاشی تحت نظارت دفتر هیئت دولت ، با هدف مدرن سازی روند ثبت نام انتخابات.

این پروژه ، به گفته آن ، “داده ها را به یک فرایند منسوخ منسوخ وارد کرده است تا هزینه های مpدی و بار اداری مقامات دولت محلی را کاهش دهد ، در حالی که در نهایت تجربه را برای شهروندان بهبود می بخشد.”

از این سال ، بوم سالانه “مرحله تطبیق داده” جدیدی را در ابتدای فرایند بوم معرفی می کند که در آن افسران ثبت نام انتخاباتی (ERO) ثبت های انتخاباتی خود را با داده های اداره کار و بازنشستگی و همچنین داده های محلی مقایسه می کنند. منابع

این مرحله “تطبیق داده ها” نشان می دهد که آیا اطلاعات موجود در فهرست های انتخاباتی صحیح است. نتایج به ERO ها می گوید که کدام خصوصیات دارای همان افراد ساکن در آنها هستند و کدام یک از ویژگی ها با افزایش کارایی در نتیجه تغییر کرده اند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme