چرا قوانین آسیب رسان آنلاین ما برای فناوری خوب است


صنعت فناوری انگلیس در حال رونق است. این سه میلیون نفر قدرتمند است و سالانه 149 میلیارد پوند به اقتصاد ما کمک می کند. سال گذشته با افزایش 10.1 میلیارد پوندی سرمایه گذاری داخلی ، بیش از هر کشور دیگر در اروپا ، به اوج جدیدی رسید.

شرکت های فناوری ما دسترسی باورنکردنی به امور مالی دارند و از رژیم های نظارتی قوی ما برای علم ، تحقیق و توسعه و مالکیت معنوی بسیار سود می برند. OECD انگلیس را به عنوان یکی از بهترین مکانها برای شروع یک تجارت فناوری در جهان رتبه بندی کرده و بالاترین امتیاز کلی را از نظر کیفیت اقدامات نظارتی به ما داده است.

فناوری های مبتنی بر اینترنت ، با آزادی ، گشودگی و راحتی که به همراه دارند ، ابزاری برای مهار است و هیچ مکانی بهتر از ساخت آنها در انگلیس وجود ندارد. دشوار است تصور کنید که پاسخ به این همه گیری بدون آنها چقدر دشوارتر بوده است. اما مانند هر ابزاری که می توانند کمک کنند یا می توانند صدمه بزنند.

اعتماد آنلاین

سیستم عامل های فناوری در برخی از ناپسندترین وقایع تاریخ اخیر – از پخش مستقیم حمله تروریستی وحشیانه کریست چرچ گرفته تا ظهور نظافت آنلاین – مورد استفاده قرار گرفته اند. بیش از یک ماه در حین قفل کردن ، حداقل 8.8 میلیون تلاش کاربران اینترنتی انگلیس برای دسترسی به مطالب کودک آزاری مسدود شده است.

شرکت های فناوری ما تعهد کامل دولت را در کمک به پیشرفت آنها دارند. اما برای این اتفاق ، افرادی که از آنها استفاده می کنند باید به ایمنی آنها اطمینان داشته باشند.

دولت قوانین جدید جاده ای را برای شرکتهای اینترنتی تعیین کرده است تا برخی از عواقب ناخواسته انقلاب دیجیتال را برطرف کند. پاسخ ما به White Harms Online Paper تصمیمات نهایی ما در مورد مقررات جدید خدمات اینترنتی را که در انگلستان قابل دسترسی است و به افراد امکان تعامل با یکدیگر یا اشتراک مطالب خود از قبیل نظرات ، تصاویر و فیلم ها را می دهد ، بیان می کند.

ما برای درست کردن این رژیم نظارتی وقت صرف کرده ایم – این یک رقابت حامی رقابت ، نوآوری و متناسب است. کمتر از 3٪ از مشاغل انگلستان در این حوزه قرار دارند و بیشترین بسترها را در آنها متمرکز کرده اند که خطر آسیب رساندن به آنها بیشتر است.

از نظر شركتي ، از نظر قانوني ملزم به انجام اقداماتي براي جلوگيري از گسترش آنچه كه قبلاً جنايتكاري شده است – محتواي ناشايست نشان دهنده آزار جنسي كودكان يا تحريك ديگران به تروريسم – خواهند بود. و آنها باید از كودكانی كه با استفاده از خدماتشان در معرض محتوای مضر یا نامناسب یا تماس قرار دارند ، محافظت كنند.

مشهورترین سایت های رسانه های اجتماعی مسئولیت اضافی برای مقابله با فعالیت های قانونی اما در عین حال مضر – مانند اطلاعات غیرمجاز و قلدری – دارند. ما با وعده دادن به وعده هایی که در شرایط و ضوابط خود داده اند ، به این شرکت ها کمک خواهیم کرد تا اعتماد عمومی را به دست آورند.

از بارهای غیرضروری پرهیز کنید

ما برای جلوگیری از ایجاد بارهای غیرضروری بسیار مراقبت کرده ایم و برای شرکت های کم خطر معافیت ایجاد کرده ایم. به عنوان مثال ، خرده فروشان آنلاین که فقط به کاربران اجازه می دهند نظرات خود را انجام دهند ، مانند سرویس هایی که سازمان ها برای اهداف داخلی مانند همکاری تیمی استفاده می کنند ، از این امر معاف هستند.

آفکام ، به عنوان تنظیم کننده مستقل این سیستم جدید ، وظیفه قانونی خواهد داشت که بار ناعادلانه بنگاه های کوچک و متوسط ​​را متحمل نشود. رویکرد آن با شرکتهای منفرد ، اندازه ، ظرفیت و شدت آسیب مورد نظر را نشان می دهد. با صدور کدهای عملی که به آنها عمل می کنند به همه شرکت ها کمک می کند تا مسئولیت های جدید خود را درک کرده و آنها را انجام دهند.

سال آینده ما قانونی را برای اجرای این آیین نامه با دقت طراحی شده ارائه می دهیم که خبر خوبی برای کاربران اینترنت انگلیس است ، اما برای مشاغل ما نیز مفید است.

همه ما در مورد ایمن سازی فضاهای آنلاین مسئولیت مشترک داریم ، بنابراین به شرکتهای فناوری در مورد نحوه انجام این کار صراحت لازم را می دهیم. این امر به نوآوران و سرمایه گذاران اعتماد می بخشد ، در بین مصرف کنندگان اعتماد ایجاد می کند و انگلیس به اعتبار خود به عنوان یک نیروگاه جهانی فناوری ادامه خواهد داد.


منبع: tadrisriazi-news.ir

حتما بخوانید:
مدیران فناوری اطلاعات در مورد حفظ و جذب مهارت های SAP ابراز نگرانی می کنند