چه برنامه بعدی برای برنامه Starling بانک مستقر در برنامه سودآور؟


اکنون استارلینگ بانک می تواند اهداف بلند پروازانه ای تعیین کند که درآمد آن بیش از هزینه های عملیاتی آن است ، اما متقاضیان بالقوه باید بدانند که مأموریت این شرکت تغییر بانکداری و فروش نیست.

بانک رقیب مبتنی بر برنامه ، با دریافت مجوز بانکی در انگلستان در سال 2016 ، یکی از گروه های اولیه بانک های جدید بود که از جدیدترین فناوری ها برای استفاده از غول های سنتی خیابان های بزرگ بهره می برد. ماه گذشته ، این اولین سود خود و اولین جامعه بانک رقیب در برابر مصرف کننده در انگلستان را گزارش کرد ، که یک نقطه عطف مهم برای هر بانک جدید است و یک صفحه پرتاب برای افزایش قیمت است.

ظهور سارلین مخفی نیست. این بانک یکی از پرمخاطب ترین بانک های رقیب انگلستان است که تحت رهبری دانشمند رایانه ای و بانکدار آن بودن فعالیت می کند.

صحبت های اخیر در مورد چشم دوختن بانک های بزرگ از شرکت برای تصاحب ، برنامه های آن را جالب تر می کند.

بودن در سخنرانی خود در Fintech Connect پس از سوال در مورد سود گزارش شده از سوی بانکهای لویدز و جی پی مورگان ، گفت اینها اولین بانکهای سنتی نیستند که به تجارت استارلینگ چشم دوخته اند.

اما او قصد ندارد پول نقد کند و هدفش بسیار بالاتر است ، جاه طلبی مشترک در سراسر شرکت. بودن گفت: “بانک های بزرگی که به Starling علاقه مند می شوند چیز جدیدی نیست و من همیشه گفته ام که این کار را نکردم تا به یک بانک بزرگ بفروشم و هیچ چیز تغییر نکرده است.”

وی افزود: “ما در فضای بسیار جالبی قرار داریم ، من از سودآوری خود بسیار هیجان زده هستم و از اینکه مردم به موفقیت ما نگاه می کنند بسیار هیجان زده هستم ، اما افرادی که به استارلینگ پیوستند این کار را انجام دادند تا کاری اساسی انجام دهند و مأموریتی داشته باشند.” “ما تکنسین هستیم و به آن افتخار می کنیم.”

800000 پوند سود عملیاتی برای ماه اکتبر ، که در بخشی که سود آن میلیاردها حساب می شود ، ناچیز به نظر می رسد ، یک نقطه عطف مهم است. بودن گفت: “این به ما اعتماد به نفس می دهد و به ما امکان می دهد بلند پروازی های خود را بسیار بالا نشان دهیم.”

با وجود عدم اطمینان اقتصادی ناشی از همه گیری Covid-19 و نزدیک شدن سریع به Brexit Starling در واقع زودتر از آنچه انتظار می رفت سودآور بود ، گفت Boden. “ما برای این مه سال برنامه ریزی کرده ایم و می دانستیم که قرار است این کار را تا پایان سال انجام دهیم. هنگامی که ویروس کرونا ویروس کرونا را گرفت وقتی دچار مشکل شدیم ، در حالی که برای چند ماه نمی دانستیم که چگونه می تواند روی ما تأثیر بگذارد ، کمی سکسکه شد. “

اما تأثیر همه گیری باعث ورود بیشتر مشتریان و افزایش استفاده از خدمات آن شده است. وی گفت: “آنچه اتفاق افتاده است یک حرکت عظیم به سمت دیجیتال انجام شده است زیرا مردم یک تجربه دیجیتالی می خواهند و ما زودتر از موعد مقرر به سودآوری می رسیم.”

این شرکت از زمان قفل اولیه ، هیچ کارمندی را خسته نکرده و در واقع 150 نفر را استخدام کرده است. توسعه نرم افزار در حین قفل کردن ادامه یافت. “ما دائماً ویژگی های جدیدی اضافه می کنیم. این فقط در مورد ترفندها نیست ، بلکه انجام کارهای مفیدی برای مشتریان با مهندسانی است که به طور مداوم نرم افزار منتشر می کنند. “

آیا ما فناوری هستیم یا امور مالی؟

اما بانک بعدی که یک دانشمند رایانه برای استفاده از فن آوری مدرن جهت سهولت در انجام امور بانکی تأسیس کرده است ، چه خواهد بود؟

یک چیز مسلم است ، این شرکت به تبلیغ فن آوری ادامه خواهد داد. بودن گفت: “من کار خود را از اوایل دهه 1980 به عنوان دانشمند کامپیوتر آغاز کردم و دیدم که بانک و صنعت درمورد داده ها و محاسبات است.”

وی همچنین متوجه شد که برای جلب اعتماد و رشد در بخش بانکی ، مصرف کنندگان باید قبل از نگرانی در مورد خدمات دیجیتالی ارائه شده ، از اعتبار بانکی اطمینان داشته باشند.

“ما همیشه از کلمه بانک در نام خود استفاده کرده ایم و هرگز سعی نکرده ایم چیز متفاوتی داشته باشیم ، به همین دلیل مورد اعتماد مشتریان هستیم. اما بانکداری مدرن همه فن آوری است ، به همین دلیل است که وقتی کارم را ترک کردم ، می خواستم بانکی را تاسیس کنم که فناوری آن در هسته اصلی آن باشد. “

Boden انتظار دارد که همه بانکها در آینده درمورد وضعیت خود با یک معضل روبرو شوند ، زیرا اهمیت فناوری در بانکداری بیشتر می شود. وی گفت: “من فکر می کنم در آینده همه بانک ها بیشتر به عنوان سهام فناوری مورد توجه قرار خواهند گرفت.” تعادل

وی افزود: “فناوری در حال حاضر از همه جذابیت برخوردار است ، اما من واقع بین هستم و تنها راهی كه می توانید پول بدست آورید و مشاغل پایداری داشته باشید این است كه شما بانك باشید و بهترین فن آوری دنیا را داشته باشید. این همان کاری است که ما تصمیم گرفتیم انجام دهیم و این همان کاری است که انجام می دهیم. “

این بانک مطمئناً با رقبای چند صد ساله خود شانه می زند. این برنامه در طرح اعطای وام تجاری با حمایت دولت شرکت داشت ، جایی که بانک ها سرمایه را تأمین می کنند ، اما اگر پیش فرض وجود داشته باشد ، دولت آن را جبران می کند.

بودن گفت: “ما در موقعیت خوبی برای کمک به این مسئله بودیم زیرا بودجه ما از طریق 4 میلیارد پوند سپرده بودجه بود و ما فناوری پشتیبانی را نیز داشتیم ، زیرا ما چندین سال برای ساخت سیستم های وام صرف کرده بودیم.”

استارلینگ از طریق این طرح تا به امروز حدود 1.2 میلیارد پوند وام داده است و عضویت در آن اعتبار خود را افزایش داده است. وی گفت: “این بانک ما را به عنوان بانکی تاسیس کرده است که در رقابت با بانک های بزرگ است.”

همانند بانک های بزرگ ، توسعه بین المللی در برنامه است و استراتژی اروپایی آن آغاز شده است. استارلینگ در حال حاضر یک بانک فقط در انگلستان است ، بنابراین به طور ناگهانی تحت تأثیر Brexit قرار نمی گیرد ، اما باید برای آن برنامه ریزی کند.

بودن گفت: “جای تأسف است كه امروز ما خود را با Brexit می یابیم.” “ما هرگز در خارج از انگلیس خودمان را به بازار عرضه نکرده ایم ، بنابراین در موقعیتی نیستیم که برخی از بانکها در آن قرار بگیرند و مجبور شوند سریع مجوز خارج از کشور را بگیرند.”

اما برای گسترش اروپا اکنون به مجوز نیاز دارد و مراحل کار خود را با بانک مرکزی ایرلند طی می کند.

پس از وقفه ای در پروژه های توسعه اروپایی خود هنگام حمله Covid-19 ، بانک آنها را به محض ماه اوت دوباره راه اندازی کرد. بودن گفت ، این کشور در حال حاضر “در فرانسه و آلمان گفتگو می کند.”


منبع: tadrisriazi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>