[ad_1]

اکنون استارلینگ بانک می تواند اهداف بلند پروازانه ای تعیین کند که درآمد آن بیش از هزینه های عملیاتی آن است ، اما متقاضیان بالقوه باید بدانند که مأموریت این شرکت تغییر بانکداری و فروش نیست.

بانک رقیب مبتنی بر برنامه ، با دریافت مجوز بانکی در انگلستان در سال 2016 ، یکی از گروه های اولیه بانک های جدید بود که از جدیدترین فناوری ها برای استفاده از غول های سنتی خیابان های بزرگ بهره می برد. ماه گذشته ، این اولین سود خود و اولین جامعه بانک رقیب در برابر مصرف کننده در انگلستان را گزارش کرد ، که یک نقطه عطف مهم برای هر بانک جدید است و یک صفحه پرتاب برای افزایش قیمت است.

ظهور سارلین مخفی نیست. این بانک یکی از پرمخاطب ترین بانک های رقیب انگلستان است که تحت رهبری دانشمند رایانه ای و بانکدار آن بودن فعالیت می کند.

صحبت های اخیر در مورد چشم دوختن بانک های بزرگ از شرکت برای تصاحب ، برنامه های آن را جالب تر می کند.

بودن در سخنرانی خود در Fintech Connect پس از سوال در مورد سود گزارش شده از سوی بانکهای لویدز و جی پی مورگان ، گفت اینها اولین بانکهای سنتی نیستند که به تجارت استارلینگ چشم دوخته اند.

اما او قصد ندارد پول نقد کند و هدفش بسیار بالاتر است ، جاه طلبی مشترک در سراسر شرکت. بودن گفت: “بانک های بزرگی که به Starling علاقه مند می شوند چیز جدیدی نیست و من همیشه گفته ام که این کار را نکردم تا به یک بانک بزرگ بفروشم و هیچ چیز تغییر نکرده است.”

وی افزود: “ما در فضای بسیار جالبی قرار داریم ، من از سودآوری خود بسیار هیجان زده هستم و از اینکه مردم به موفقیت ما نگاه می کنند بسیار هیجان زده هستم ، اما افرادی که به استارلینگ پیوستند این کار را انجام دادند تا کاری اساسی انجام دهند و مأموریتی داشته باشند.” “ما تکنسین هستیم و به آن افتخار می کنیم.”

800000 پوند سود عملیاتی برای ماه اکتبر ، که در بخشی که سود آن میلیاردها حساب می شود ، ناچیز به نظر می رسد ، یک نقطه عطف مهم است. بودن گفت: “این به ما اعتماد به نفس می دهد و به ما امکان می دهد بلند پروازی های خود را بسیار بالا نشان دهیم.”

با وجود عدم اطمینان اقتصادی ناشی از همه گیری Covid-19 و نزدیک شدن سریع به Brexit Starling در واقع زودتر از آنچه انتظار می رفت سودآور بود ، گفت Boden. “ما برای این مه سال برنامه ریزی کرده ایم و می دانستیم که قرار است این کار را تا پایان سال انجام دهیم. هنگامی که ویروس کرونا ویروس کرونا را گرفت وقتی دچار مشکل شدیم ، در حالی که برای چند ماه نمی دانستیم که چگونه می تواند روی ما تأثیر بگذارد ، کمی سکسکه شد. “

اما تأثیر همه گیری باعث ورود بیشتر مشتریان و افزایش استفاده از خدمات آن شده است. وی گفت: “آنچه اتفاق افتاده است یک حرکت عظیم به سمت دیجیتال انجام شده است زیرا مردم یک تجربه دیجیتالی می خواهند و ما زودتر از موعد مقرر به سودآوری می رسیم.”

این شرکت از زمان قفل اولیه ، هیچ کارمندی را خسته نکرده و در واقع 150 نفر را استخدام کرده است. توسعه نرم افزار در حین قفل کردن ادامه یافت. “ما دائماً ویژگی های جدیدی اضافه می کنیم. این فقط در مورد ترفندها نیست ، بلکه انجام کارهای مفیدی برای مشتریان با مهندسانی است که به طور مداوم نرم افزار منتشر می کنند. “

آیا ما فناوری هستیم یا امور مالی؟

اما بانک بعدی که یک دانشمند رایانه برای استفاده از فن آوری مدرن جهت سهولت در انجام امور بانکی تأسیس کرده است ، چه خواهد بود؟

یک چیز مسلم است ، این شرکت به تبلیغ فن آوری ادامه خواهد داد. بودن گفت: “من کار خود را از اوایل دهه 1980 به عنوان دانشمند کامپیوتر آغاز کردم و دیدم که بانک و صنعت درمورد داده ها و محاسبات است.”

وی همچنین متوجه شد که برای جلب اعتماد و رشد در بخش بانکی ، مصرف کنندگان باید قبل از نگرانی در مورد خدمات دیجیتالی ارائه شده ، از اعتبار بانکی اطمینان داشته باشند.

“ما همیشه از کلمه بانک در نام خود استفاده کرده ایم و هرگز سعی نکرده ایم چیز متفاوتی داشته باشیم ، به همین دلیل مورد اعتماد مشتریان هستیم. اما بانکداری مدرن همه فن آوری است ، به همین دلیل است که وقتی کارم را ترک کردم ، می خواستم بانکی را تاسیس کنم که فناوری آن در هسته اصلی آن باشد. “

Boden انتظار دارد که همه بانکها در آینده درمورد وضعیت خود با یک معضل روبرو شوند ، زیرا اهمیت فناوری در بانکداری بیشتر می شود. وی گفت: “من فکر می کنم در آینده همه بانک ها بیشتر به عنوان سهام فناوری مورد توجه قرار خواهند گرفت.” تعادل

وی افزود: “فناوری در حال حاضر از همه جذابیت برخوردار است ، اما من واقع بین هستم و تنها راهی كه می توانید پول بدست آورید و مشاغل پایداری داشته باشید این است كه شما بانك باشید و بهترین فن آوری دنیا را داشته باشید. این همان کاری است که ما تصمیم گرفتیم انجام دهیم و این همان کاری است که انجام می دهیم. “

این بانک مطمئناً با رقبای چند صد ساله خود شانه می زند. این برنامه در طرح اعطای وام تجاری با حمایت دولت شرکت داشت ، جایی که بانک ها سرمایه را تأمین می کنند ، اما اگر پیش فرض وجود داشته باشد ، دولت آن را جبران می کند.

بودن گفت: “ما در موقعیت خوبی برای کمک به این مسئله بودیم زیرا بودجه ما از طریق 4 میلیارد پوند سپرده بودجه بود و ما فناوری پشتیبانی را نیز داشتیم ، زیرا ما چندین سال برای ساخت سیستم های وام صرف کرده بودیم.”

استارلینگ از طریق این طرح تا به امروز حدود 1.2 میلیارد پوند وام داده است و عضویت در آن اعتبار خود را افزایش داده است. وی گفت: “این بانک ما را به عنوان بانکی تاسیس کرده است که در رقابت با بانک های بزرگ است.”

همانند بانک های بزرگ ، توسعه بین المللی در برنامه است و استراتژی اروپایی آن آغاز شده است. استارلینگ در حال حاضر یک بانک فقط در انگلستان است ، بنابراین به طور ناگهانی تحت تأثیر Brexit قرار نمی گیرد ، اما باید برای آن برنامه ریزی کند.

بودن گفت: “جای تأسف است كه امروز ما خود را با Brexit می یابیم.” “ما هرگز در خارج از انگلیس خودمان را به بازار عرضه نکرده ایم ، بنابراین در موقعیتی نیستیم که برخی از بانکها در آن قرار بگیرند و مجبور شوند سریع مجوز خارج از کشور را بگیرند.”

اما برای گسترش اروپا اکنون به مجوز نیاز دارد و مراحل کار خود را با بانک مرکزی ایرلند طی می کند.

پس از وقفه ای در پروژه های توسعه اروپایی خود هنگام حمله Covid-19 ، بانک آنها را به محض ماه اوت دوباره راه اندازی کرد. بودن گفت ، این کشور در حال حاضر “در فرانسه و آلمان گفتگو می کند.”

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir