[ad_1]

کلارک گریسولد پادشاه در میان مردان بازگشته است تا در این فصل تعطیلات انواع ایده های بد بد را به شما ارائه دهد. از تخریب خانه همسایه نو ثروتمند شما با یک درخت کریسمس بزرگ گرفته تا برق گرفتن گربه عمه پیر شما ، اسپارکی همه اینها را در تلاش برای یک “کریسمس خانوادگی به سبک قدیمی” کامل پوشانده است – درست به سنت کلاسیک یولیدید که مدت کوتاهی رئیس شما را می رباید. ادامه مطلب را بخوانید زیرا راهنمای ما توضیح می دهد که چگونه تعطیلات کریسمس National Lampoon را از هر مکان به صورت آنلاین تماشا کنید.

تعطیلات کریسمس National Lampoon را به صورت آنلاین تماشا کنید

تعطیلات کریسمس National Lampoon’s classic تعطیلات 1989 به طور گسترده ای برای تماشای آنلاین در دسترس است. جزئیات کامل پخش جریانی در زیر آمده است – و اگر در طول تعطیلات از کشور خارج هستید ، فقط یک VPN با کیفیت بگیرید تا تنظیمات مورد علاقه کریسمس خود را دقیقاً مانند آنچه در خانه انجام می دهید تنظیم کنید.

تعطیلات کریسمس که توسط جان هیوز افسانه ای نوشته شده است ، سومین قسمت از مجموعه National Lampoon Vacation با بازی چوی چیس در نقش همتای کلارک گریسولد است. همسر الن (بورلی د آنجلو) و فرزندان زنگ زده (جانی گالکی) و دخترش آدری (جولیت لوئیس) در این سواری حضور دارند. به نمایندگی از جنبه بهداشتی کمتر خانواده ، ما همچنین از Randy Quaid به عنوان یک پسر عموی عاشق پارک تریلر ادی ، عملکرد فوق العاده ای دریافت می کنیم.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر