چگونه فیلم های جنگ ستارگان را به ترتیب تماشا کنیم


صف آرایی در ماراتن فیلم های جنگ ستارگان به ترتیب؟ با قرار گرفتن هر فیلم در یک کهکشان بسیار دور ، در حال حاضر در Disney Plus – با کیفیت 4K و HDR ، نه کمتر – لذت بردن از فیلم های جنگ ستارگان به دو ترتیب زمانی و انتشار هرگز آسان نبوده است. این سرویس خانه اختصاصی The Mandalorian نیز هست و قرار است مقصد مجموعه ای از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی جدید جنگ ستارگان باشد. این یک روش آسان برای دنبال کردن جدول زمانی جنگ ستارگان است.

در این راهنما ، ما سفارش فیلم های جنگ ستارگان را توضیح خواهیم داد ، از جمله یک سفارش نهایی که مجموعه های The Clone Wars و The Mandalorian را در جدول زمانی جنگ ستارگان قرار می دهد. در حالی که ترتیب زمانی برای حماسه اصلی نه فیلم نسبتاً ساده است – شما با The Phantom Menace شروع می کنید و با The Rise of Skywalker پایان می یابد – وقتی Solo و Rogue One را در آنجا بیندازید پیچیده تر می شود. در زیر همه این موارد را پاک خواهیم کرد.


منبع: tadrisriazi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>