چگونه Vicar of Dibley را در Lockdown special 2020 بصورت آنلاین و از هر کجا بصورت آنلاین تماشا کنیم

[ad_1]

یکی از بزرگترین م institutionsسسات کمدی انگلستان ، Vicar of Dibley ، امشب برای تعطیلات ویژه بازگشته است که قول می دهد ملتی را که ملزم به تعطیلات است ، تحت فشار قرار دهد. در ادامه توضیحات خود را در مورد چگونگی تماشای آنلاین و رایگان پخش Vicar of Dibley ویژه 2020 و پخش جریان Vicar of Dibley در Lockdown در هرجای دنیا که اکنون هستید ، مطالعه کنید.

Vicar of Dibley را بصورت آنلاین تماشا کنید

اولین نایب السلطنه Dibley در مینی اپیزود Lowdown روز دوشنبه 7 دسامبر در بی بی سی در ساعت 20.50 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در انگلیس پخش می شود ، مستقیماً بعد از یک قسمت کلاسیک از نمایش در ساعت 20.20 (سری 1 ، قسمت 3 “روحیه جامعه” امروز) . این یعنی 100٪ رایگان تماشای آنلاین Vicar of Dibley امشب از طریق سرویس iPlayer بی بی سی. در حالی که برای تماشای ویژه Vicar of Dibley به صورت آنلاین یا از طریق تلویزیون به مجوز تلویزیون انگلستان نیاز دارید ، کسانی که در حال حاضر در خارج از کشور هستند می توانند از VPN استفاده کنید مثل خانه بودنشان جریان پیدا کنند.

در مجموع سه جایگزین Dibley در ویژه برنامه های Lockdown وجود دارد که هر یک در کل 10 دقیقه کم طول می کشد – اما با توجه به اینکه نمایش از سال 2007 به طور کامل روی آنتن نرفته است و هر سه در یک قسمت کامل نیم ساعته جمع آوری می شوند درست قبل از کریسمس ، به ما داده شده است تا درک کنیم.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme