کارکنان فوجیتسو تحت تحقیق برای احتمال دروغگویی در دادگاه فناوری اطلاعات اداره پست به نام

[ad_1]

اسنادی که در دادگاه تجدیدنظر فاش شده است ، نام دو کارمند سابق فوجیتسو را که پلیس تحت تحقیقات پلیس قرار دارد ، برای احتمال دروغ گفتن در دادگاه های مدیرانی که به دلیل جرایم مالی تحت پیگرد قانونی قرار دارند ، تشکیل داده است.

همانطور که در اوایل ماه جاری Computer Computer Weekly فاش کرد ، پلیس متروپولیتن وضعیت تحقیقات خود را در مورد شواهد ارائه شده توسط کارکنان سابق فوجیتسو در دادگاه های جنایی از “ارزیابی” به “تحقیقات جنایی” منتقل کرد.

در ژانویه 2020 ، مدیر دادستان های عمومی (DPP) نگرانی هایی را که قاضی دادگاه عالی پیتر فریزر ، که دادگاه چند میلیون پوندی اداره دادگاه افق را اداره می کرد ، به وی ارجاع داد ، در مورد صحت شواهد ارائه شده توسط کارکنان فوجیتسو در دادگاه های کیفری مدیرعامل های فرعی به پلیس متروپولیتن.

این محاکمه ، که در دسامبر سال 2019 به پایان رسید ، زیرمجموعه های حق زیر را به درستی انجام داد که خطاهای موجود در سیستم IT Horizon ارائه شده توسط فوجیتسو باعث ضررهای غیرقابل توجیهی شد.

پلیس متروپولیتن شواهد ارسال شده توسط فریزر را قبل از تصمیم گیری درباره تحقیقات بیشتر ارزیابی کرد ، که اکنون آنها را به عنوان تحقیقات جنایی تأیید کرده است.

در دسامبر 2019 ، قاضی فریزر قبل از صدور رأی در دادگاه دوم پرونده دادگاه چند میلیون پوندی ، گفت که وی اطلاعات را به DPP ارجاع می دهد زیرا او در مورد صحت شواهد ارائه شده توسط فوجیتسو در دادگاه های قبلی مدیرعامل های فرعی نگران بود. .

“با توجه به شناختی که من از برگزاری دادگاه و نوشتن قضاوت درباره مسائل Horizon به دست آورده ام ، من در مورد صحت شواهد ارائه شده توسط کارمندان فوجیتسو به دادگاه های دیگر در دادرسی های قبلی درباره وجود شناخته شده اشکالات ، خطاها و نقص در سیستم افق ، “قاضی در آن زمان گفت.

روز گذشته (18 نوامبر 2020) در جلسه دادگاه تجدیدنظر ، تعیین جدول زمانی و روند کار برای مدیرانی که به دنبال لغو سوابق کیفری خود بودند ، پس از ارجاع توسط دادگاه تجدید نظر توسط کمیسیون بررسی پرونده های کیفری ، نامه کامل توسط فریزر به DPP در اسناد دادگاه بود. روزنامه نگار مستقل نیک والیس ، که پرونده را از نزدیک پیگیری کرده است ، این موضوع را در وبلاگ خود فاش کرد.

در نامه خود ، قاضی کارمندان فوجیتسو را که شواهدی را که نگران او بود ارائه داد ، به عنوان گرت جنکینز و آن چمبرز ، که اکنون تحت تحقیقات پلیس هستند

“بر اساس اطلاعاتی که در نتیجه دعوی گروهی اداره پست به من توجه شده است ، من شواهد مهمی را که در موارد دیگر به دادگاه تاج و دادگاه عالی در موارد دیگر داده شده بود ، درست نمی دانم و شناخته نمی شدم حقیقت ، کل حقیقت و چیزی غیر از حقیقت ، در زمان ارائه آن ، “فریزر نوشت.

وی گفت که از معرفی Horizon در سال 1999 تا 2019 ، اداره پست گفت که مشکلی در سیستم وجود ندارد. “قبل از دادخواست گروهی ، شاهدان فوجیتسو و همچنین حداقل در یک پرونده مدارک کارشناسی به دادگاه تاج ارائه شده بود که هیچ اشکال ، خطا یا نقص گسترده ای در Horizon وجود ندارد.”

فریزر به DPP گفت كه اسنادی كه به عنوان بخشی از دادگاه Horizon فاش شده است “به وضوح نشان می دهد كه فوجیتسو از همان اوایل زندگی سیستم از وجود خطاهای ، خطاها و نقص در Horizon اطلاع داشته است”.

“[The] اولین اشکالات در سال 1999 اتفاق افتاده بود و در مورد آنها شناخته شده بود ، و اینها در هر سال تا 2018 ادامه داشت. “

هفته نامه کامپیوتر از سال 2009 این داستان را دنبال کرده و اداره پست را در مورد خطاهای احتمالی به چالش می کشد. اداره پست همیشه وجود آنها را انکار کرده است. گروهی از زیرمجموعه های فرعی ، به رهبری آلن بیتس ، معاون فرعی سابق ، لازم بود تا اداره پست را مجبور به کشف اشکالات در دیوان عالی کشور کند.

تحقیقات هفته ای رایانه در سال 2009 نشان داد که مدیران فرعی ، که شعب اداره پست را اداره می کنند ، به دلیل خسارات مالی نامشخص ، که به گفته آنها ناشی از اشتباهات سیستم Horizon است ، مقصر شناخته می شوند. متعاقباً صدها مدیر زیرمجموعه به دلیل سرقت و حسابداری نادرست تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند ، از جمله بی عدالتی هایی که در نتیجه آنها متحمل شد ، مجازات زندان ، خدمات اجتماعی ، سوابق کیفری و جریمه های سنگین مجازات شد. این یکی از بزرگترین سقط های عدالت در تاریخ انگلستان شده است (جدول زمانی زیر را ببینید)

در سال 2015 ، با همکاری اتحادیه ارتباطات و کارگران ، Computer Weekly اشکالی را نشان داد که می تواند باعث کمبود حسابداری شود. یک ایمیل لو رفته از کارکنان IT که از Horizon پشتیبانی می کنند ، این موضوع را تأیید می کند. معروف به Dalmellington ، به نام شهر اسکاتلند که شاخه آسیب دیده در آن واقع شده است ، یک قسمت اصلی از شواهد در دادگاه Horizon بود.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme