[ad_1]

در این قسمت از پادکست آپلود Computer Weekly Downtime Upload ، Simon Quicke ، سردبیر MicroScope به کارولین دونلی ، کلر مک دونالد و برایان مک کنا می پیوندد تا در مورد چگونگی رشد و تغییر کانال IT در همه گیر ، نحوه تکامل مراکز داده به عنوان دارایی های سرمایه گذاری ، علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) آموزش برای کودکان از طریق آشا نماینده مجموعه کتاب ها ، و استراتژی داده ها در راهنمای سگ ها.

سایمون ابتدا درمورد چگونگی همه گیری ، با قفل شدن همراهان و تماس های زوم سریال ، برای او صحبت کرده و نظر مثبتی برای اشتراک دارد.

وی سپس اصول کانال و نحوه موفقیت آن در بحران بیماری همه گیر Covid-19 را توضیح می دهد. شنوندگان و خوانندگانی که به دنبال 101 در کانال هستند نیازی به جستجوی بیشتر ندارند.

اهمیت کانال از توضیحات سیمون مشخص است. این وسیله اصلی است که از طریق آن فناوری به مشتریان ، به ویژه SME ها می رسد (گزینه جایگزین فروش مستقیم توسط فروشندگان است که دارای اشکالاتی است که سیمون در پادکست از آن استفاده می کند). این یک عرصه پیچیده است و همانطور که سایمون نیز روشن می کند ، در تکامل خود بالغ تر و پیچیده تر می شود.

کارولین روزنامه نگار کانال سابق است ، بنابراین او و سیمون در مورد جزئیات و پیچیدگی های کانال در پادکست بحث می کنند. آنها موافقت می کنند که هرگز خسته کننده نیست و با توجه به شخصیت های بزرگتر از زندگی که در آن دخیل هستند ، همیشه منبع درز غنی داستان است. سایمون همچنین توضیح می دهد که با بلوغ کانال و افزایش سهام ، برخی از رنگ های مدیر مالک در حال کمرنگ شدن است. برای برخی از فروشندگان ، 80٪ از درآمد انگلستان است.

این کانال ، به طور کلی ، از نظر تجاری در طی همه گیری ، بلکه از نظر اخلاقی نیز به خوبی عمل کرده است ، زیرا روابط شخصی که مشخصه آن است ، ارزش خود را در یک دوره دشوار پیاده سازی کرده اند.

همچنین – و این قبل از همه گیری است – بیشتر در مورد اکوسیستم شرکت های فناوری اطلاعاتی که همکاری می کنند و همچنین رقابت می کنند ، و جایی که برخی از بازیکنان بیشتر تمرکز خود را برای تبدیل شدن به مشاوران مطمئن مشتریان دارند ، و محصولات و خدمات را به همین ترتیب دور می کنند.

سایمون ، که یک ویرایشگر باسابقه در فضا است ، می گوید همه چیز تغییر می کند ، و منعکس کننده بسیاری از مکالمات او در طول سالها با چهره های ارشد کانال ، از جمله در فروشندگان عمده مانند HP و Dell است – دومی که سابق است پوستر کودک برای فروش مستقیم ، اما در حال حاضر بسیار یک کانال بازی است. سایمون ادامه می دهد: مدل غیرمستقیم اکنون بیش از هر زمان دیگری معتبر است ، به دلیل همه گیری.

تغییر به سمت رایانش ابری نیز باعث شده کانال در جهت شرکت بیشتری شکل بگیرد. این سالی بوده است – سال همه گیری – جایی که کسانی که خود را به عنوان مشاور قابل اعتماد معرفی می کنند ، فرصتی برای اثبات آن داشته اند. سایمون می گوید ، و آنها این کار را انجام داده اند ، بسیاری قهرمانانه ، مانند کارکنان Logicalis که مرکز اطلاعات یک بیمارستان اسپانیایی را پس از تصادف دوباره راه اندازی می کنند و با فداکاری ، NHS را در اولویت خرید سهام قرار می دهند. سایمون می گوید: “لحظه ای است که شما احساس غرور می کنید ، و درگیر کار شایسته ای هستید.”

کارولین با توجه به صنعت مرکز داده و راه حل های اضطراری که در آنجا وجود دارد ، این موضوع را تکرار می کند.

چشم انداز کانال 2021

سایمون می گوید ، با نگاه به آینده در سال 2021 ، تحول دیجیتال ادامه خواهد یافت و بنابراین زمینه های خوش بینی را فراهم می کند. تحت این چتر ، 5G ، تجزیه و تحلیل داده ها و امنیت سایبری اولویت هایی هستند که رشد را تحریک می کنند. احساس آن بسیار متفاوت از سقوط مالی سال 2008 ، یا حتی دوره هزاره اشکال است. Tech مکان خوبی برای یک امر ممتد و همچنین راهی برای بهبود است.

سایمون شنوندگان را به یک ویژگی گسترده بیلی مک اینس در مورد چشم انداز کانال در سال آینده ارجاع می دهد ، دلایل مثبت بودن در مورد 2021، که پیش آگهی خوش بینانه محتاطانه ای را ترسیم می کند.

سایمون توضیح می دهد که Brexit بعید است کانال را به همین ترتیب مختل کند ، اگرچه ممکن است بر مشتریان تأثیر منفی بگذارد.

وی همچنین از محبوبیت ارتباطات مجازی در میان کانال ها در طی همه گیر شدن خبر می دهد. کنفرانس هایی که قبلاً برای افرادی که از مراقبت از کودک یا سایر مسئولیت های خانوادگی برخوردار بودند ، دستیابی به آنها دشوارتر شده است. سایمون اظهار داشت: و این ارتباطات بیشتر که توسط فناوری ارتباطات امکان پذیر شده است ، به مردم کمک کرده است تا از یکدیگر بیشتر مراقبت کنند.

او می گوید: “این باید بماند.” “اگر اکنون به یکدیگر اهمیت می دهید ، لطفاً هنگامی که به Q3 بازگشتیم ، با سوزاندن همه اسلحه ها ، از مراقبت از یکدیگر دست بردارید. امید من این است که انسانیت بیشتری که دیده ایم باقی خواهد ماند. “

مراکز داده به عنوان دارایی های سرمایه گذاری در متن Covid-19

صنعت مرکز داده نیز از نظر تجاری پیشرفت خوبی داشته اما تغییراتی نیز در آن ایجاد شده است.

کارولین در بخش بعدی پادکست ، لنزهای مالی متفاوت و متفاوتی را در صنعت مرکز داده ارائه می دهد.

او زمینه های اصلی استدلال یکی از ویژگی هایی را که برای Computer Weekly نوشته است ، ارائه می دهد و آنها را ترسیم می کند ، یک شرط امن: چگونه Covid-19 باعث افزایش علاقه سرمایه گذاران در صنعت مرکز داده می شود.

او گزارش می دهد که همه گیری ها توطئه کرده تا مراکز داده را به چشم انداز جذاب و جایگزین سرمایه گذاری برای افرادی تبدیل کند که در بورس بازی می کنند و در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند.

مصرف خدمات آنلاین ، چه در زمان کار و چه در اوقات فراغت ، به مراکز داده ای نیاز دارد که عمدتا از دید آنها پنهان است. بنابراین ، بازار فضایی مرکز اطلاعاتی مکان یابی در طی همه گیری رشد چشمگیری داشته است.

در پادکست ، کارولین بیان می کند که چگونه تماس های منظم با مخاطبان در صنعت دیتاسنتر او را نسبت به روند آگاه می کند: یعنی اینکه هنر جاسوسی این صنعت توجه روزافزون سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

وی پیوندهای بین تصمیم گیرندگان در فناوری اطلاعات شرکت ها (سرعت بخشیدن به مهاجرت های ابری) را از طریق برنامه های توسعه و تلاش های فوق مقیاس ها (AWS ، گوگل ، مایکروسافت) به رشد ارائه دهندگان کالکشن ، مانند Equinix ، CyrusOne و Digital Realty دنبال می کند. و از آنجا به افزایش بهره از مجموعه وسیع تری از سرمایه گذاران املاک و مستغلات نسبت به قبل افزایش دهید. وی توضیح می دهد که سرمایه گذاران – مانند صندوق های بازنشستگی – که قبلاً برای هواپیمایی ، خرده فروشی یا مهمان نوازی رفته بودند ، تمرکز خود را تغییر داده اند. شرکت های انرژی سبز نیز با تأکید بر پایداری در بخش ، در حال حرکت هستند.

کارولین نیز با احتیاط سایه می زند. تله هایی برای افراد ناخواسته وجود دارد ، مانند نبود مستاجر لنگر یا مکان بهینه. آنها همیشه نمی آیند وقتی شما می سازید این می تواند اخلاق داستان باشد.

مامور آشا به عنوان راهی برای سوق دادن کودکان به STEM

قوس داستانی دیگری که می توان گفت هدف آموزشی دارد آزمایشگاه Bright Little Labs است نماینده اشا مجموعه ای که کلر در مورد آن در پادکست صحبت می کند.

کلر می گوید ، سوفی دین ، ​​مدیرعامل آزمایشگاه Bright Little ، نماینده آشا را ایجاد کرد زیرا او می خواهد معنی بخشی از بخش فناوری را “عادی” کند.

مامور آشا: بایت های مأموریت کوسه اولین کتاب در سه گانه کتابها ، به علاوه سایر منابع ، با هدف آموزش مهارتهای علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) به کودکان مانند کدگذاری ، توالی منطقی ، ایمنی اینترنت و مشاهده اخبار جعلی است.

آزمایشگاه Little Bright خاطرنشان می کند که فقط 4٪ از کتاب های کودکان دارای شخصیت سیاه ، آسیایی یا اقلیت اقلیت (BAME) هستند ، بنابراین نماینده آشا نمونه ای از یک مدل قابل تعامل است که با فن آوری درگیر است. قهرمان 11 ساله این مجموعه اولین کتاب را با استفاده از مهارت های برنامه نویسی خود صرف تحقیق در مورد “غول های فناوری شیطانی” می کند تا بفهمد چه کسی قصد دارد اینترنت را پایین بیاورد. او همچنین یک هواپیمای بدون سرنشین به عنوان یک دوست و یک چوب سلفی فرت دارد.

در پادکست ، کلر در مورد یک طوفان مغزی سرگرم کننده با آزمایشگاه Bright Little که درگیر آن بود صحبت می کند ، در مورد اینکه چگونه می توان از مفهوم آنها برای یک آژانس اطلاعاتی کودکان (آژانس جاسوسی فعلی) برای جذب بچه های بیشتر به STEM استفاده کرد.

برایان سپس ، به ادعای یک ادعا ، یادآور شد که سگهای راهنما یک برنامه کتاب CustomEyes برای تشویق کودکان کم بینا به مطالعه دارند. این موسسه خیریه فقط سگهای راهنما پرورش و تهیه نمی کند.

جرارد مک گاورن ، CIO ، راهنمای سگها در مورد استراتژی داده ها

برایان سپس استراتژی داده ها را در راهنمای سگ ها شرح می دهد که توسط جرارد مک گاورن ، CIO در خیریه و کارولین کاروترز ، مشاور استراتژی داده برای او توصیف شده است.

چرا راهنمای سگ ها در حال تدوین استراتژی داده هستند؟ جرارد می گوید ، مانند بسیاری از سازمان ها ، جیب های مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها در سراسر کشور پراکنده است ، اما می خواهد عملکرد داده ای منسجم تری داشته باشد. Carruthers در این زمینه به CIO خیریه کمک کرده است.

این سازمان حدود 1600 پرسنل ، 55 نفر در IT و حدود 20 همكار با داده ها به عنوان بخش عمده ای از مشاغل خود دارند. همچنین دارای 15000 داوطلب ، 250،000 رکورد پایگاه داده و 2500 سگ است که به سختی برای همراهان انسانی خود کار می کنند.

مانند سایر موسسات خیریه (جرارد سابقه فعالیت در سازمان خیریه کودکان بیمارستان Great Ormond Street) ، راهنمای Dogs می خواهد درآمد حاصل از اهدا کنندگان را به حداکثر برساند و بنابراین سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) این هدف را دارد. اما این همچنین دارای داده های سگ است که بیشتر آنها در یک پایگاه داده Salesforce قرار دارند ، اما بیشتر آنها نیز در ذهن افراد ، روی کاغذ ، صفحات گسترده و غیره است. از ژانویه 2021 ، موسسه خیریه در حال استقرار برنامه ای است که با کمک Salesforce ساخته شده است تا کارکنانی که سگ ها را آموزش می دهند بتوانند داده ها را به صورت دیجیتالی و مستقیم وارد کنند.

سگهای راهنما بزرگترین پرورش دهنده سگهای راهنما – بیشتر لابرادورها ، اما برخی ژرمن شپردها و لابرادودل ها هستند. برای افشای کامل ، ما باید گزارش دهیم که هنوز پاسخی قطعی از “سگ قهوه ای لابرادور” از راهنمای سگ دریافت نکرده ایم. تحقیقات خصوصی کارولین نشان می دهد که قهوه ای ها برای بازی و نه برای کار پرورش یافته اند.

در هر صورت ، اگر سگهای راهنما از طریق تجزیه و تحلیل داده های ژنومیک پیشرفته ، تشخیص دهند که کدام سگ ها نمره نمی دهند ، این یک افزایش کارایی است. جرارد این را به عنوان “داده های سخت درباره نقاط داده نرم” توصیف می کند. سگهایی که برش را ایجاد نمی کنند دوباره مورد استفاده قرار می گیرند.

به عنوان بخشی از این استراتژی ، موسسه خیریه یک انبار داده را برنامه ریزی می کند. اما نکته کلیدی ، مانند همیشه ، کمتر فناوری ، نسبت به جرارد مک گاورن ، انتقال “از یک دید واحد به داده ها به یک دیدگاه سازمانی” است. برایان اظهار نظر می کند که این اصلی است که می تواند در مورد سایر سازمانهایی که مایل به داده پردازی هستند نیز اعمال شود.

تیم پادکست آپلود Computer Weekly Downtime Upload در ژانویه 2021 برمی گردد. در این میان ، برایان ، کارولین و کلر دوست دارند برای شنوندگان کریسمس مبارک و سال نو مبارک آرزو کنند!

در امان باشید


موسیقی پادکست با مجوز از Joseph McDade.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir