[ad_1]

تا به حال فکر کرده اید که برنامه های macOS Catalina و iOS 14 شما درباره شما چه داده ای جمع آوری می کنند؟ اکنون می توانید قبل از بارگیری بررسی کنید: اپل از توسعه دهندگان خواسته است اطلاعاتی را که از صفحه App Store خود در مورد کاربران جمع می کنند فاش کنند.

در بخش “حریم خصوصی برنامه” در هر لیست App Store ، توسعه دهندگان اطلاعاتی را که در سه بخش “داده های مورد استفاده برای ردیابی شما” ، “داده های مرتبط با شما” و “داده هایی که به شما پیوند ندارند” جمع آوری می کنند ، با یک لیست نقطه برای هر یک ، با توجه به سیم دار. این شامل داده های شخصی و مالی است که شرکت برنامه برای خود جمع می کند و همچنین داده هایی (در صورت وجود) با سایر شرکت ها به اشتراک گذاشته می شود.

App Store مجموعه داده ها

(اعتبار تصویر: اپل)

امروز ممکن است این افشای اطلاعات را در برنامه مورد علاقه خود مشاهده نکنید ، زیرا اپل فقط هنگام توسعه برنامه های قدیمی یا ارائه برنامه جدید برای تأیید App Store ، توسعه دهندگان را ملزم به درج آنها می کند. اپل به Wired گفت ، برخی از برنامه ها از قبل به طور فعال این اطلاعات را وارد کرده اند ، بنابراین اگر می بینید برخی از لیست ها برای به اشتراک گذاشتن این مجموعه داده از قبل به روز شده اند ، تعجب نکنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر