کسپرسکی فعالیتهای پردازش داده در روسیه را تعطیل می کند


کسپرسکی در ابتدای طرح شفافیت جهانی (GTI) به یک نقطه عطف مهم رسیده است زیرا در اوج روند سه ساله ، انتقال کامل فعالیت های ذخیره سازی و پردازش اطلاعات خود را از روسیه به سوئیس به پایان می رساند.

پادشاه امنیت سایبری ، که در سال 1997 در مسکو تاسیس شد ، برنامه GTI خود را در سال 2017 تنظیم کرد زیرا با ممنوعیت استفاده از نرم افزار خود در سیستم های دولت ایالات متحده روبرو بود و ادعاهایی مبنی بر اینکه بازیگران مخرب از نرم افزار آنتی ویروس آن برای جستجو استفاده کرده اند مواد طبقه بندی شده

این برنامه گفت که این برنامه با هدف “ایجاد یک رویکرد جدید برای صنعت امنیت سایبری مبتنی بر شفافیت و پاسخگویی بیشتر” ، جلب توجه جامعه امنیتی و طرف های ذینفع خارج از کشور در اعتبار سنجی و تأیید اعتبار محصولات ، فرایندها و عملیات آن است. از جمله ، آن کد منبع نرم افزار خود را منتشر کرده ، ارزیابی و بازرسی شخص ثالث را انجام داده و از گواهینامه ISO 27001 برای خدمات داده خود اطمینان یافته است.

انتقال فعالیت های پردازش و ذخیره سازی اطلاعات آن به خارج از روسیه و به حوزه قضایی سوئیس ، به سایر جابجایی های پشتیبانی کننده تجارت آن در APAC می افزاید. در ادامه ، داده های مربوط به تهدید مشتری که با کسپرسکی مستقر در اروپا ، ایالات متحده و کانادا به اشتراک گذاشته شده است ، اکنون در دو مرکز داده در زوریخ پردازش می شود – از جمله پرونده های مخرب مشکوک یا قبلاً ناشناخته ارسال شده توسط محصولات آن برای تجزیه و تحلیل خودکار به شبکه امنیتی کسپرسکی.

حتما بخوانید:
تأثیر Covid-19 در عملیات ورزشی

بنیانگذار شرکت گفت: “از آنجا که ما ابتکار شفافیت جهانی خود را با چندین مرحله جسورانه ، از جمله پردازش داده ها و جابجایی ذخیره سازی اعلام کردیم ، کسپرسکی نه تنها تعهد خود را برای یک شریک قابل اعتماد تأیید کرد ، بلکه انتظارات خود را از بازار و نهادهای نظارتی پیش بینی کرد.” مدیر عامل ، یوجین کسپرسکی.

“طی سه سال از اعلامیه ، ما شاهد تغییر عمده رویکردها و مقررات در امنیت داده ها هستیم. ما می بینیم که سرمایه گذاری در اعتماد و شفافیت به تدریج به یک استاندارد صنعتی تبدیل می شود و من به شرکت خود افتخار می کنم که در زمره پیشگامان شفافیت و پیشگامان شفافیت است. “

همچنین ، مشتریان کسپرسکی در ایالات متحده و کانادا اکنون می توانند به یک مرکز شفافیت آمریکای شمالی ، که امروز به طور رسمی در نیوبرانزویک ، کانادا افتتاح شد ، دسترسی پیدا کنند. این انجمن در کنار انجمن CyberNB کانادا ، یک نهاد بخشی که تعامل و همکاری بین بخش خصوصی ، دولت و دانشگاه را تقویت می کند ، توسعه داده شد.

این مرکز کانادایی علاوه بر مراکز واقع در کوالالامپور ، مادرید ، سائو پائولو و زوریخ ، پنجمین مرکز شفافیت آن خواهد بود و به مشتریان و شرکای کسپرسکی امکان بررسی کد منبع و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و مهندسی و مهندسی آن را می دهد. روشهای پردازش داده در حال حاضر ، این کار از راه دور انجام می شود زیرا همه گیری Covid-19 مسافرت و دسترسی را محدود می کند.

حتما بخوانید:
استخر بادی - خرید آنلاین و بهترین قیمت استخر بادی

کسپرسکی همچنین قصد دارد به مشتریان و شرکای خود دسترسی گسترده تری را برای تجربه کنترل های امنیتی داده خود و دسترسی مستقیم به روشهای مدیریت داده خود برای بررسی و بازبینی خود فراهم کند.

کسپرسکی با اشاره به حمایت مداوم خود از گفتگوی ژنو در مورد رفتار مسئولانه در فضای مجازی ، گفت که کار آن با جامعه امنیتی برای اولویت دادن به شفافیت و پاسخگویی در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

این شرکت در بیانیه رسانه ای گفت: “اعتقاد اصلی ما این است که از طریق مشارکت های چند ذینفع مشترک ، می توانیم اعتماد و اعتماد به فناوری را افزایش دهیم.” “بنابراین ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آینده دیجیتالی – امنیت سایبری و انعطاف پذیری سایبری – ناشناخته ترسناک نیست ، بلکه مکانی با فرصت های بی پایان برای رشد و شکوفایی است.”


منبع: tadrisriazi-news.ir