کمیسیون Geospatial دولت انگلیس اقداماتی را برای بهره برداری از داده های مکان تعیین می کند

[ad_1]

کمیسیون Geospatial دولت گزارشی منتشر کرده است که نشان می دهد برخی مراحل برای گسترش “اقتصاد فضایی” انگلیس وجود دارد.

در بیانیه مشترک کمیسیون و دفتر هیئت دولت آمده است که این مراحل بر اساس بخشی از تحقیق انجام شده توسط Frontier Economics ، یک مشاور تحقیق در زمینه اقتصاد ، در مورد وضعیت بازار داده های مکان انگلیس انجام شده است.

گزارش کمیسیون Geospatial تقویت اکوسیستم فضایی فضایی انگلستان در زمینه های بهبود دسترسی به داده ها ، حفظ اعتماد عمومی و هدایت تصویب مشاغل توصیه هایی می کند.

به گفته آن ، داده های موقعیت مکانی می توانند در بخشهایی مانند مسکن و حمل و نقل و برای علم داده در بخشهای خدمات مالی و بازاریابی مورد استفاده قرار گیرند.

این گزارش شامل موارد موردی در مورد استفاده از داده های مکانی ، ثبت ملی دارایی های زیرزمینی و یک رقابت داده ای حمل و نقل 2 میلیون پوندی با Innovate UK ، با هدف “چالش های حمل و نقل” ، از جمله افزایش ظرفیت و “امکان تحرک به عنوان یک سرویس” ، بر اساس مفهوم اجاره ، نداشتن وسایل نقلیه.

کمیسیون Geospatial در بودجه صدراعظم وقت فیلیپ هاموند در نوامبر 2017 اعلام شد. با 40 میلیون پوند بودجه دولت ، این کمیسیون ثبت احوال زمین ، نظرسنجی مواد اولیه ، سازمان زمین شناسی بریتانیا ، آژانس دفتر ارزیابی ، دفتر هیدروگرافیک انگلیس و اداره ذغال سنگ را جمع کرد. . این تحت اختیار دفتر کابینه قرار دارد.

در اوایل سال جاری ، دولت یک استراتژی ملی فضایی را منتشر کرد که از کمیسیون منتشر می شود ، با هدف بهره گیری از داده های مکان انگلستان.

اقتصاددان و پخش کننده اندرو دیلنوت ، رئیس کمیسیون Geospatial ، در بیانیه گفت: “داده ها در مورد مکان به طور فزاینده ای برای تجارت در سراسر اقتصاد انگلستان ارزشمند است ، و مهم این است که شرایط مناسب برای حمایت از دسترسی کارآمد آن ، استفاده قابل اعتماد وجود داشته باشد. و تصویب سریع کمیسیون Geospatial توصیه ها و اقدامات اساسی را بیان کرده و مشتاقانه منتظر همکاری با شرکای اصلی در بخش عمومی برای اطمینان از فعال بودن این شرایط است. “

Dilnot افزود: “من از Frontier Economics بخاطر تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق آنها در مورد بازار داده های فضایی بریتانیا ، که رویکردی منحصر به فرد برای شناسایی تأثیر کامل داده های مکانی در کل اقتصاد انگلیس دارد و اساس اصلی توصیه های کمیسیون Geospatial است ، سپاسگزارم. “

در این گزارش شش نکته عملیاتی مطرح شده است که برخی از آنها تحت کنترل کمیسیون فضایی و برخی دیگر تحت نظر سایر آژانس ها قرار دارند.

اولین مورد این است که کمیسیون اصرار خواهد داشت که “دارندگان داده در رهنمودهای آینده خود برای اندازه گیری ارزش داده های مکان ، و همچنین استفاده اخلاقی از داده ها و فن آوری مکان در هر دو بخش خصوصی و دولتی “.

اقدام دوم نیز با موضوع “خیر عمومی” است که توصیه می کند تنظیم کننده های رقابت “کالای عمومی ناشی از اشتراک و استفاده مجدد از داده های مکان” را در نظر بگیرند.

اقدام سوم این است که دفتر کمیساری اطلاعات “توضیحات بیشتری در مورد تمایز داده های شخصی و غیر شخصی مکان” ارائه دهد.

اقدام چهارم این است که کمیسیون Geospatial “یک برنامه جدید مشارکت عمومی مشورتی” را آغاز خواهد کرد.

اقدام پنجم به وزارت تجارت ، انرژی و استراتژی صنعتی تقسیم شده است ، كه به گفته وی “باید قابلیت داده های موقعیت مکانی را بعنوان م componentلفه اساسی برنامه های آنها برای افزایش رشد ، نوآوری و بهره وری بیشتر بگنجاند”.

اقدام نهایی این است که “عملکرد تجاری دولت باید مقرراتی را در قراردادهای مناسب دولت درج کند و مصوبات را صرف کند تا داده های ارزشمند مکان ، مستقیم یا به عنوان محصول جانبی تهیه کالاها و خدمات دیگر تولید شود ، نگهداری شود و در دسترس قرار گیرد. برای استفاده مجدد مناسب توسط دولت “.

Dilnot در مقدمه خود برای این گزارش گفت: “توصیه های موجود در این سند باید به عنوان نقطه شروع اقدامات آینده در اکوسیستم تلقی شود.”

براساس این گزارش ، کمیسیون Geospatial به طور خلاصه پیشرفت خود را در اواسط سال 2021 به روزرسانی رسمی سالانه منتشر می کند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme