Atos اولین ابتکار OneCloud را برای کمک به سرعت بخشیدن به مهاجرت های شرکت به تنظیمات پایدار ابر آغاز کرد

[ad_1]

Atos به عنوان بخشی از طرح Atos OneCloud که به تازگی راه اندازی شده ، در تلاش است تا برنامه های مهاجرت ابری مشتریان خود را از طریق توسعه مشاوره خاص صنعت و پیشنهادات پشتیبانی خدمات مدیریت شده تسریع کند.

شرکت خدمات فناوری اطلاعات فرانسه در حال ارائه پیشنهاد به عنوان “فروشگاه یک مرحله ای” برای مشاغلی است که می خواهند استفاده خود را از منابع ابری خصوصی ، عمومی و ترکیبی افزایش دهند ، زیرا این شرکت قرار است از همکاری های طولانی مدت خود با آمازون وب استفاده کند. خدمات (AWS) ، مایکروسافت ، Google Cloud ، IBM و دیگران برای ارائه چشم انداز آن.

این شرکت اساساً نقش مشتری را با ارائه دسترسی به خدمات ارائه دهنده ابر به انتخاب خود ، که همراه با خدمات مشاوره ای خاص صنعت بسته بندی می شود ، و همچنین تعهد کمک به سازمانها برای دفع کربنات عملیات خود با استفاده از Atos OneCloud.

این تنظیمات برای حمایت از شرکتهایی که می خواهند کل زیرساختهایشان را به یک ابر منتقل کنند و همچنین آنهایی که می خواهند رویکردی جزئی را نسبت به همه امور داشته باشند ، از طراحی مدولار پشتیبانی می کند.

همه اینها در برنامه شخصی Atos OneCloud که این شرکت با مشتریان خود ایجاد خواهد کرد ، مشاهده خواهد کرد که آنها با هم همکاری می کنند تا معماران مرجع ابری خاص صنعت را ایجاد کنند ، و یک نقشه راه مشخص می کند که چگونه برنامه ها و برنامه های انتقال داده آنها ادامه خواهد داد ، Atos گفت.

الی ژیرارد ، مدیر عامل شرکت آتوس گفت: “این نقشه راه برای تحولات سازمانی توسط Atos ، با اکوسیستم قدرتمند شرکای خود ساخته و تحویل داده می شود.” “ما معتقدیم که ابر بیش از هر زمان دیگری نرمال جدید دیجیتال است و Atos به طور منحصر به فرد قرار دارد تا ارزش کامل ابر را به مشتریان خود برساند.”

این شرکت همچنین برنامه های خود را برای سرمایه گذاری 2 میلیارد یورویی در پنج سال آینده در ساخت ابر ابر و قابلیت های خود از طریق خریدها و افزایش فعالیت های تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) تعیین کرده است.

تام رونر ، معاون ارشد رئیس ناظر بازار فناوری اطلاعات HFS ، گفت که رویکرد Atos برای کمک به شرکت ها در انتقال آنها به ابرهای اصلی در تعدادی از روندهای اصلی صنعت ، از جمله تمرکز بیشتر شرکت ها بر پایداری است.

وی گفت: “ما شاهد تغییر سكولار در صنعت هستیم زیرا سازمان ها سرعت سفر به سمت قابلیت های ابری مجهز به هوش مصنوعی را كه به تغییر در ارائه خدمات كمك می كنند سرعت می بخشند.”

“از آنجا که همه گیر متاسفانه نشان می دهد که هدف باید تحویل از پایان به پایان باشد که توسط دارایی های دیجیتال گسترده پشتیبانی می شود ، Atos در واکنش به این تغییر با جمع آوری تمام دارایی های ابر خود در یک واحد تجاری تازه تاسیس برای ایجاد یک واحد برای مشتریان خود متوقف کنید. “

رونر همچنین هدف “کربن زدایی” Atos OneCloud را به عنوان یک نقطه مهم تمایز رقابتی برای شرکت نامید.

تا این مرحله ، آتوس ادعا می کند که ارائه های OneCloud کاهش سال به سال در اندازه زیرساخت های ابر شرکت کنندگان ، رد پای کربن مربوط به داده ها و برنامه های کاربردی “را تضمین می کند” ، که از طریق پشتیبانی تکمیلی مرکز تعالی Decarbonization این شرکت حاصل می شود.

این شرکت همچنین “توافق نامه های سطح دكربونیزاسیون” (DLA) را برای جبران خسارت به كاربران در صورت عدم انجام تعهدات سالانه كاهش کربن ، معرفی می كند.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین که از راه اندازی Atos OneCloud خبر داد ، ژیرارد گفت که کاهش کربن در حال حاضر یکی از مهمترین نگرانی ها برای تمام مشاغل است زیرا آنها به فکر مدرن سازی زیرساخت ها و برنامه های کاربردی IT خود هستند.

وی گفت: “بیش از هر زمان دیگری ، سازمان ها با چالش های اساسی روبرو شده اند و باید به طور فزاینده ای تعاملات مشتری مجازی را برقرار كنند ، پیوندهای قوی بین تیم های مجازی را حفظ كنند ، پیشرفت فن آوری را بدانند ، به ضرورت های استقلال فناوری پاسخ دهند و رد پای كربن آنها را كاهش دهند.”

“و هنگامی که ما مشتریان خود را بررسی می کنیم ، [they say they] انعطاف پذیری ، چابکی ، زمان کمتری برای بازار و قابلیت اطمینان بیشتر بخواهید ، به ویژه در برنامه های مهم تجاری آنها تمام اینها را ضمن بهبود رقابت ، از جمله هزینه های خود می خواهند ، و استقلال ، حاکمیت ، بلکه اکنون نیز به طور قطع ایمن سازی (به معنای امنیت) می خواهند ، قطعاً بدون کربن زدایی زیرا همه آنها اهداف قوی کاهش ردپای کربن را دارند و فقط به کمک های ویژه ای نیاز دارند تا به آنها دست یابید. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme