Big Bash live streaming 2020: چگونه امروز کریکت BBL را از هرجایی تماشا کنیم


اما فقط برای IPL ، Big Bash League استرالیا بزرگترین رقابت کریکت فرانچایز در جهان است. ادامه مطلب را بخوانید در حالی که توضیح می دهیم چگونه یک جریان زنده Big Bash 2020 دریافت کنید و کریکت BBL را بصورت آنلاین تماشا کنید ، مهم نیست اکنون در کجای جهان هستید.

پخش زنده Big Bash 2020

لیگ بیگ باش 2020 قرار است از 10 دسامبر 2020 تا 6 فوریه 2021 برگزار شود. همه مسابقات در استرالیا برگزار می شود و در لیگ T20 در مجموع 8 تیم حضور دارند. پوشش Aussie در کانال 7 ، فاکس و کایو اسپورت موجود است ، در حالی که گزینه های پخش مستقیم زنده Big TV و Big TV در زیر است. هر کسی که برای فصل جاری BBL از خانه دور باشد ، می تواند آن را شش ساعت بدست آورد استفاده از VPN خوب تا از پوشش منزل خود از هرجای دنیا لذت ببرند.

مسابقات BBL سال گذشته ، سیدنی سیکسرز برای دومین عنوان خود قهرمان شد و ستارگان ملبورن را با 19 دوش در یک فینال نمایشی شکست داد. به طور کلی ، پرت اسکورچرها موفق ترین لباس در تاریخ لیگ بیگ باش هستند که سه لباس به نام خود دارند.


منبع: tadrisriazi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>