[ad_1]

صوتی حرفه ای + فیلم + پخش جریانی. ویراستاران ما در زمینه صوتی ، تصویری و پخش جریانی متخصص هستند. روزانه بینش ، اخبار و شبکه های حرفه ای دریافت کنید. مشترک شدن در Pro AV Today

موسیقی زنده همیشه تکامل یافته است. اکنون یک اضطراری برای آن وجود دارد. در حال حاضر ، موافقان خلاق برای انجام کاری که مردم همیشه انجام داده اند ، خلأ وارد می شوند – هنرمندان و مخاطبان را به هر طریقی که باشد به هم متصل کنند. با تمام تکامل و اختراع مجدد که به معنای واقعی کلمه طی قرن ها موسیقی کاهش یافته است ، این احتمالاً بزرگترین چالش تاکنون است. روابط اصلی – مجری با مخاطب و مخاطب با یکدیگر – از نظر جسمی در دسترس نیستند. حالا که چی؟

پنج سال پیش ، مانی مارروکین قبلاً می خواست یک اختراع مجدد انجام دهد که به عنوان استودیو در یک رستوران می دید. مهندس میکسینگ برنده چند گرمی نوع جدیدی از فضای عملکرد همهجانبه را تصور کرد که استودیوی مشهور Larrabee و یک رستوران مورد علاقه وی را از دو در به هم متصل می کند. او این فضا را بدست آورد و با همكارانش یك كلاس شام زیبا ساخت ، تجربه ای نفسانی كه اجرای زنده را با هنر آشپز جفت می كند. مارروکین معتقد بود که اتاق می تواند مانند یک استودیوی صدا مخلوط شود – محلی از یک میز Solid State Logic L300 در کنار آشپزخانه ، یا از طریق شبکه Larrabee ، یک خانه SSL. نیروی کامل مجموعه ابزارهای مارروکین را می توان در اتاق اعمال کرد و بالعکس. مارروکین همچنین سرمایه گذاری جسورانه ای را برای نصب اولین سیستم صوتی Meyer Sound Constellation در یک رستوران در جنوب کالیفرنیا انجام داد و به او اجازه داد تا آکوستیک مکان موسیقی رو به جلو را به گوش مشتاقان خود برساند و تصفیه کند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir