[ad_1]

یکی از مهمترین رویدادهای Cyberpunk 2077 اولین سفر شما به Ripper Doc است. این فروشندگان به V اجازه می دهند تا بدن خود را با نسخه های پیشرفته ای که دارای پیامدهای واقعی برای مبارزه و اکتشاف در بازی است ، تقویت کنند. با این حال ، در نگاه اول ، اسلات ها و ارتقا بالقوه زیادی وجود دارد که گم شدن در سس به راحتی امکان پذیر است.

به روزرسانی ها گران هستند و تهیه آن در Cyberpunk 2077 بسیار دشوار است ، بنابراین در این راهنما مهمترین نرم افزارهای سایبری را مورد استفاده قرار می دهیم تا بتوانید با ویرایش های گرانبهای خود انتخاب های درستی انجام دهید.

سیستم عامل

Cyberpunk 2077 بهترین راهنمای نرم افزار سایبری

(اعتبار تصویر: آینده / عکس صفحه)

این سرگرم کننده ترین انتخاب در مقایسه با “Mantis Blades” نیست ، اما ارتقا سیستم عامل شما باید اولین هزینه بزرگ شما در Cyberpunk 2077 باشد. داشتن یک سیستم عامل بهتر به شما امکان می دهد تا هک های سریع تری را ذخیره کنید ، که راه های بی نظم متعددی را در مبارزه باز می کند. این ارتقا also همچنین باعث افزایش چشمگیر RAM شما می شود ، و این امر حکایت از این دارد که چند هک سریع را می توانید همزمان استفاده کنید و شارژ سریع آنها نیز انجام می شود.

تاندون های تقویت شده

Cyberpunk 2077 بهترین راهنمای نرم افزار سایبری

(اعتبار تصویر: آینده / عکس صفحه)

با مرتب کردن قابلیت های هک کردن شما در بقیه بازی ، توجه خود را به پرش مضاعف معطوف کنید. کاوش با این توانایی بسیار آسان تر است ، که در زیر برگه “Legs” در منوی Ripper Doc یافت می شود. بسیاری از نقاط دسترسی به بالای ساختمان که فقط از دسترس خارج شده اند وجود دارد که به محض دستیابی به این مهارت می توانید آنها را مهار کنید. در بسیاری از موارد ، به شما این امکان را می دهد که در هنگام برخوردهای دشوار جنگی ، در کنار گروهی از دشمنان باشید.

زره زیر پوستی

Cyberpunk 2077 بهترین راهنمای نرم افزار سایبری

(اعتبار تصویر: آینده / عکس صفحه)

Subdermal Armour که در زیر شیار ‘Integumentary System’ در فهرست Ripper Doc قرار دارد ، آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد. بسته به نادر بودن ابزارهای سایبری ، مقدار قابل توجهی به زره اصلی شما اضافه می شود. زود آن را بردارید تا V در جنگ حتی بیشتر به یک تانک تبدیل شود.

Cyberpunk 2077 بهترین راهنمای نرم افزار سایبری

(اعتبار تصویر: آینده / عکس صفحه)

می توانید به روزرسانی هایی کمک کنید که به اسلحه های قدرت در شیار Hands کمک می کند ، اما اگر Smart Link ندارید ، نمی توانید از هیچ یک از سلاح های هوشمندی که در بازی پیدا می کنید استفاده کنید ، بنابراین این انتخاب واضح در این مورد است دسته خاص افزایش. سلاح های هوشمند فوق العاده قدرتمند هستند زیرا شما مجبور به هدف گیری نیستید – آنها گلوله های خانگی دارند که دشمنان را به سرعت ردیابی و می کشند ، حتی در پوشش. اگر با سلاح های هوشمند ژل نزنید ، به اندازه کافی منصفانه است ، اما ممکن است قبل از اینکه دسته اسلحه را به طور کامل رها کنید ، ابتدا این نسخه ارتقا یافته را امتحان کنید.

بازوهای گوریل

Cyberpunk 2077 بهترین راهنمای نرم افزار سایبری

(اعتبار تصویر: آینده / عکس صفحه)

ممکن است برخی از افراد بریده بریده و شیب دار تیغه های Mantis یا آسیب های پنهان تری از Monowire را ترجیح دهند ، اما برای پول ما ، بهترین انتخاب Gorilla Arms در اسلات Arms است. دلیل این امر این است که فراتر از تبدیل شما به یک قاچاقچی ترسناک ، گوریل آرم این مزیت اضافی را دارد که به شما اجازه می دهد درها را باز کنید ، حتی اگر بدن شما پایین باشد. این یک مزیت عظیم است که تقریباً در هر ماموریت جنگی به شما کمک خواهد کرد ، بنابراین Gorilla Arms را به عنوان یکی از اولین به روزرسانی های مهم خود در Cyberpunk 2077 در نظر بگیرید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر