[ad_1]

prima91 – stock.adobe.com


امروز در اواسط ظهر خدمات گوگل دچار خرابی غیرمنتظره شد.

Gmail ، YouTube ، Google Drive ، فروشگاه Android Play و سرویس نقشه های آن همه بهم خورد. موتور جستجوی گوگل خود به دسترسی به داستان های مربوط به قطع خدمات ادامه داد.

بی بی سی گزارش داد که با گوگل برای اظهار نظر تماس گرفته شده است اما سخنگوی آنها گفته است که آنها قادر به دسترسی به ایمیل آنها نیستند.

وب سایت Down Detector 36،545 گزارش از غیرقابل دسترسی بودن Gmail تا 11.52 صبح به وقت گرینویچ را ثبت کرد. به نظر می رسد تا ساعت 1.03 بعد از ظهر Gmail در انگلستان پشتیبان گیری و کار می کند ، اگرچه کاربران در ساحل جنوبی ، برایتون و ساوتهمپتون ، هنوز خود را بدون جیمیل گزارش می کنند.

این اولین بار نیست که Gmail آفلاین می شود. در آگوست سال 2020 ، مجموعه سرویس های مبتنی بر cloud گوگل با مشکلات فنی روبرو شد ، به طوری که کاربران در سراسر اروپا قادر به ارسال ایمیل یا بارگذاری پیوست نیستند.

اندکی پس از تحقیق در اتاق فکر انعطاف پذیری دیتاسنتر ، خبر مربوط به این خاموشی منتشر شد.

و در نوامبر 2019 ، قطع ابر در Google Cloud ، Microsoft Azure و Amazon Web Services (AWS) در یک هفته وحشتناک برای ارائه دهندگان ابر عمومی رخ داد.

با تمرکز بر غیرقابل دسترس بودن Google Drive ، آنتونی ادواردز ، مدیر عامل آزمایش و نظارت بر تامین کننده Eggplant ، از دیدگاه خود گفت: “الگوی کار در طول سال به شدت تغییر کرده است و این باعث ایجاد خواسته ها و فشارهای جدید بر زیرساخت ها می شود. اپراتورهای شبکه در مرکز این امر قرار دارند و به طور کلی کار شگفت انگیزی در ارتباط نگه داشتن مردم و مقابله با افزایش تقاضا انجام داده اند ، اما قطع امروز گوگل درایو نشان می دهد که این چقدر دشوار است – حتی بزرگترین شرکت های فناوری در جهان برای بدست آوردن مشکل تلاش می کنند این حق شرکت ها به آزمایش سریع و قابل اطمینان نیاز دارند تا بتوانند تغییرات را با سرعت انجام دهند و اطمینان حاصل کنند که آنها کار می کنند یا خطر از دست دادن مشتری در رقابت را دارند. “

گوگل هنوز توضیحی در مورد خاموشی ارائه نداده است.


مطالب در زیر ادامه دارداطلاعات بیشتر در مورد زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS)

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر