HPE از طریق GreenLake خدمات محاسباتی با کارایی بالا را ارائه می دهد

[ad_1]

HPE به عنوان بخشی از سرویس ابری GreenLake ، ارائه محاسبات با کارایی بالا (HPC) را پرداخت کرده است.

این سرویس گفت: سرویس ابری HPE GreenLake برای HPC یک تجربه ابری چابک ، الاستیک و پرداختی به ازای هر بار استفاده را فراهم می کند که شرکت ها می توانند برای مقابله با بیشترین تقاضای محاسبات و حجم زیاد داده های کاری خود از آن استفاده کنند. زمینه های کاربردی این سرویس شامل هوش مصنوعی (AI) و حجم کار یادگیری ماشین (ML) است که می تواند به صورت پیش فرض یا در یک مرکز مکان یابی اجرا شود.

GreenLake برای HPC به عنوان یک سرویس کاملاً مدیریت شده و از پیش بسته شده و مبتنی بر سیستم های HPC ، نرم افزار ، ذخیره سازی و شبکه های هدفمند ارائه می شود. این گزینه در گزینه های کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ موجود است ، که مشتریان می توانند از طریق یک درگاه سلف سرویس که به آنها کمک می کند پیکربندی مناسب را برای نیازهای کاری خود انتخاب کنند ، سفارش دهند. سپس خدمات را در کمتر از 14 روز دریافت می کنند.

پیتر اونگارو ، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل برای HPC و راه حل های مهم برای ماموریت (MCS) در HPE.

“این سرویسهای ابری HPC هر سازمانی را قادر می سازد تا به قدرتمندترین قابلیتهای HPC و AI دسترسی پیدا کرده و بینشهای بیشتری را باز کند که توانایی آنها را در پیشبرد تحقیقات مهم و دستیابی به نتایج جسورانه مشتری تقویت می کند.”

طبق تحقیقات Intersect360 ، بازار HPC تا سال 2024 بیش از 40 درصد رشد خواهد کرد و تقریباً به 55 میلیارد دلار درآمد می رسد. برای پشتیبانی از رشد مداوم داده ها ، از جمله داده های برنامه های در حال ظهور و نقاط پایانی مانند مدل های آموزش هوش مصنوعی و دستگاه های لبه ، مورد نیاز است. ، برای پردازش و تجزیه و تحلیل موثر داده ها.

HPE ادعا کرد که رویکرد آن در ارائه HPC از قبل پیکربندی شده به عنوان یک سرویس باعث افزایش سرعت اجرای پروژه های HPC تا 75٪ و کاهش سرمایه تا 40٪ می شود. این شركت گفت كه شركتها می توانند این خدمات را در هر مركز اطلاعاتی مستقر كنند ، چه در بنگاه اقتصادی خود و چه در یك مكان یك محل زندگی ، و خدمات كاملاً مدیریت شده را بدست آورند كه به آنها اجازه می دهد فقط برای آنچه كه استفاده می كنند پرداخت كنند و به آنها قدرت می دهد تا روی اجرای پروژه های خود تمركز كنند. برای افزایش بینش و سرعت بخشیدن به نوآوری.

آخرین درآمد سه ماهه این شرکت رشد در تجارت HPE در HPC را نشان می دهد. واحد تجاری مسئول HPC و MCS در HPE درآمد 975 میلیون دلاری را گزارش کرد که 25٪ رشد سالانه نسبت به سال 2019 را نشان می دهد.

Tarek Robbiati ، مدیر ارشد مالی HPE ، در متن رونمایی از 3 دسامبر 24 کنفرانس مجازی سالانه فناوری 3 دسامبر Credit Suisse ، که در سایت وبلاگ نویسی مالی Seeking Alpha منتشر شده است ، توضیح داد که چگونه ابزارهای آن برای اندازه گیری پردازش و استفاده از حافظه در سطح بسیار دانه ای به شرکت داده است. یک مزیت رقابتی. اینها برای تهیه ابزار دقیق بر روی محصولات ابری و محصولات پیش فرض آن به عنوان سرویس از طریق GreenLake استفاده می شوند.

وی افزود: “ما احساس می كنیم كه برای استفاده از دنیای پیشرفته به عنوان یك سرویس بسیار مناسب هستیم زیرا توانایی های لازم را داریم تا بتوانیم در آنجا رقابت كنیم. این بدان معناست که ما توانایی اندازه گیری میزان مصرف هسته پردازنده مرکزی ، RAM ، فضای ذخیره سازی را داریم و همه اینها به طور موثر اندازه گیری می شوند به گونه ای که مشتریان فقط هزینه های مصرفی خود را پرداخت می کنند. ما می توانیم به صورت الکترونیکی میزان منابع IT و راه حل زیرساختی را که حجم کار برای مشتریان ما را تأمین می کند ، تقاضا کنیم. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme