[ad_1]

مارک بنیوف ، مدیر عامل Salesforce ، در جریان سخنرانی اصلی خود در نسخه مجازی Dreamforce در سانفرانسیسکو به مدیر عامل برت تیلور برای اعلام “Hyperforce” ، به ظاهر یک نشان برای حرکت شدیدتر تامین کننده CRM cloud به تهیه ابر عمومی بود.

محصولات اتوماسیون فروش و بازاریابی نرم افزار به عنوان یک سرویس دهنده همیشه مقداری از تحویل را نسبت به نوع زیرساخت ابر عمومی مرتبط با AWS ، Google ، Microsoft و Alibaba داشته اند.

اما Hyperforce از افزایش چشمگیر استفاده از زیرساخت ها از چهار بزرگ ابر عمومی و به صورت جهانی خبر می دهد.

سخنگوی یک شرکت Microsoft Azure ، Amazon Web Services ، Google Cloud Platform و Alibaba را به عنوان شریک تأیید کرد و افزود: “Hyperforce یک پروژه طولانی مدت است. Salesforce به مدت طولانی به حفظ زیرساخت ها و مراکز داده موجود ادامه خواهد داد. “

Salesforce در سال 1999 تاسیس شد و هفت سال پیش از آن AWS تاسیس شد ، که در سال 2006 تاسیس شد.

Salesforce Hyperforce به عنوان “تصور مجدد در معماری پلت فرم شرکت ، ساخته شده است تا مشتری Salesforce 360 ​​، از جمله Sales Cloud ، Service Cloud ، Cloud Marketing ، Cloud Trade ، Cloud Trade ، صنایع و غیره را در ابرهای بزرگ عمومی ایجاد کند”.

تیلور در بیانیه مطبوعاتی گفت: “Salesforce Hyperforce جهشی کوانتومی به جلو است که چگونه Salesforce می تواند تحولات دیجیتالی مشتریان جهانی ما را تسریع کرده و آنها را قادر به رشد سریع و در مقیاس بزرگ در بستر قابل اعتماد ما کند.”

وی در سخنرانی اصلی گفت: “ما مشتری 360 را به عنوان پاسخی برای چگونگی سرعت دیجیتال سازی ایجاد کردیم. این چگونه می توانید در سراسر فروش ، خدمات مشتری ، تجارت الکترونیکی و بازاریابی یک منبع واحد از حقیقت را برای مشتریان خود کسب کنید. یک منبع واحد از حقیقت برای داده های شما که می توانید ببینید و با آن درک کنید [2019 acquisition] تابلو و با [2018 acquisition] شما می توانید تمام آن سیستم های قدیمی را به هم متصل کنید تا به جای یک بدهی به یک دارایی تبدیل شوند. “

وی سپس ادامه داد که این شرکت به مدت دو سال روی Hyperforce کار کرده است. “مهمترین تغییر فناوری در این سیستم عامل از زمان مارک و پارکر [Harris] آن را 21 سال پیش ایجاد کردم. ”

به گفته وی ، هایفورفورس در هند و آلمان زندگی می کند و در سال 2021 در 10 کشور دیگر حضور خواهد داشت و آن را “100٪ سازگار با عقب” می نامد.

در بیانیه ، تامین کننده گفت: “با کشش ابر عمومی ، مشتریان می توانند راحت تر به ظرفیت محاسبات دسترسی داشته باشند تا انعطاف پذیرتر و کارآمدتر باشند. Hyperforce اجازه می دهد تا منابع به سرعت و به آسانی در ابر عمومی مستقر شوند – زمان اجرا را از ماه به چند هفته یا حتی روز کاهش می دهد.

“معماری امنیتی Hyperforce کاربران را به دسترسی مناسب به داده های مشتری محدود می کند ، از اطلاعات حساس در برابر خطاهای انسانی یا پیکربندی غلط محافظت می کند. رمزگذاری ، در حالت استراحت و در حال حمل و نقل ، به صورت استاندارد ارائه می شود و از حریم خصوصی و امنیت داده اطمینان می یابد. “

سستی

همچنین استیوارت باترفیلد ، مدیرعامل تامین کننده نرم افزار پیام رسانی و همکاری ، اسلاک ، با بنیف در صحنه – یا مجموعه ای از نزدیکی برج Salesforce در سانفرانسیسکو – بود که خرید 27.7 میلیارد دلاری وی توسط Salesforce در آستانه Dreamforce 2020 اعلام شد.

باترفیلد گفت: “اسلك كار بسیار خوبی را در زمینه استفاده از گفتگو ، زمینه و تصمیم گیری برای برنامه ها انجام داده است.” این ، همراه با فناوری Salesforce ، “پایان برای پایان دادن به تحول دیجیتال” را امکان پذیر می کند.

وی گفت: “ما این لحظه را چند دهه دیگر به یاد خواهیم آورد.” “این مانند IBM S / 370 ، Apple II ، راه اندازی ویندوز 95 و اختراع ابر است. این یک لحظه محوری است ، فرصتی برای تغییر نحوه کار ما ، بنابراین به همان اندازه از نظر جسمی متکی نیستیم. “

بنیوف دسک تاپ خود را به عنوان Slack و همچنین برنامه های Salesforce ، از جمله خرید سال گذشته ، Tableau ، توصیف می کند.

در سخنرانی اصلی ، مشتری فروش Salesforce ، بنتلی موتورز ، گزارش شده است که از نرم افزار تأمین کننده برای “ارائه دید 360 درجه از مشتریان به کارمندان خود – اتصال سازمانهای فروش ، خدمات و بازاریابی بنتلی موتورز برای ارائه یک تجربه شخصی و دستکش سفید به مشتریان استفاده می کند. ، “طبق بیانیه ای.

آدریان هالمارک ، رئیس و مدیرعامل شرکت بنتلی موتورز گفت: “ترکیب ارزش ها و چشم انداز ما با فناوری Salesforce به ما امکان می دهد تا با پیشرفت در نحوه تعامل دیجیتال با مشتریانمان – نه تنها برای تکمیل واقعی تجربه جهانی اما برای ایجاد روابط عمیق تر و طولانی مدت با مشتریان ما. “

سخنرانی اصلی این برنامه را جیمز کوردن کمدین انگلیسی برگزار کرد و در پایان با اجرای گروه سنگین متال آمریکا Metallica به پایان رسید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir