IGTV اینستاگرام چیست ؟ بهترین راهکار برای فعالیت در آی جی تی وی

گزارش ادویک حاکی از آن می باشد که آنچه در جهان شبکه‌های اجتماعی به شکل گمانه‌زنی تا به حالا دعوا می شد اکنون رسماً مطرح شده است. اینستاگرام از هفتۀ آینده به طور آزمایشی تبلیغات در بخش IGTV را آغاز خواهد کرد. تبلیغات گزینه لحاظ اینستاگرام برای این بخش مخصوص موبایل ساخته شده و مدت روزگار آن می‌تواند تا 15 ثانیه هم باشد.
عمومی
اگر چه تمرکز این برنامه بر بر روی سازندگان ویدئوهاست ولی هر کس می تواند به تنهایی خالق یک IGTV باشد و ویدیوها را در برنامه یا این که از شیوه وب آپلود کند. بخش اعظمی از کارشناسان معتقد میباشند که اینستاگرام اهمیت بیشتر کردن IGTV تصمیم دارااست حیاتی یوتویوب وارد رقابت شود. صرفا یک نکته دیگر را می بایست توجه داشته باشید و آن اینکه ویدئوها در درون خود برنامه IGTV ضبط نمی شوند. ممکن است در آتی همین قابلیت افزوده شود، اما در اکنون حاضر نرم افزار به جهت بیش تر کردن ویدیوی جدید از دوربین گوشی به کار گیری می کند. اهمیت همین حال در ویدیوهای IGTV خودِ اینستاگرام، مثل استوری های اینستاگرام، نوشته ها و تصاویر متفاوت نیز بر روی ویدیوها قرار می گیرند.
که تداعی کنند تلویزیون‌های سیاه و سفید سابق است و پس از آن فورا ویدیویی برای شما پخش می‌شود. IGTV اینستاگرام – از یک سری هفته قبل اینستاگرام مانور های تبلیغاتی خویش را به جهت رونمایی از یک امکان جدید آغاز و مخاطبان را مهیا استقبال بی مانند از آن کرد. برنامه اینستاگرام را ببندید و به تنظیمات تلفن همراه گوشی خود بروید. درصورتیکه به اینستاگرام نشان بدهید که از صاحب و مالک اثر اذن دارید می توانید به طور تام ویدیو را بارگزاری کنید. کافی هست در ذیل اروری که در همین گزینه به شما نشان دیتا می شود روی گزینه Appeal کلیک کنید.
به عبارتی، ویدیوهای بلند در کنار ویدیوهای کوتاه تو فید در دسترس بقیه کاربران قرار می‌گیرن. شما می‌تونین ویدیوهای بلند خودتون رو مثل ویدیوهای کوتاه پست کنین. IGTV اینستاگرام در واقع یک نتورک ویدیویی می باشد که به اشخاص اذن می دهد در پیج خود ویدیوهای طولانی را منتشر کنند. اینستاگرام اخیرا قابلیتی را به IGTV بیشتر کرده‌است که کلیدی استعمال از آن می‌توانید ویدیوهای خویش را دسته‌بندی کنید تا از همین طرز کاربران به دیدن باقی ویدیوهای خود تشویق کنید.

IGTV چطور فعالیت می کند؟

IGTV یک نتورک ویدئویی طولانی است که از برنامه اینستاگرام قابل دسترسی است. این به قابلیت و امکان به برندهای تجاری و کاربران این زمان را می دهد که ویدیوهایی طولانی تر از استوری ها و پست های بی آلایش اینستاگرام بسازند. پیش از معرفی شدن قابلیت و امکان IGTV، اعضا اینستاگرام به جهت اشتراک گذاری ویدیوهای بیشتر از یک دقیقه‌ای خویش بدون چاره بودند آن را به شکل پارت‌های یک دقیقه‌ای اشتراک گذاری کنند. این مورد قضیه منجر می گردد تا پیوستگی ویدیو از میان رفته و عملا قابلیت اشتراک گذاری ویدیوهای طولانی و یک سری دقیقه‌ای میسر نباشد.

  • گزینه‌ی بعدی را که در بالا سمت راست قرار دارد، لمس کنید.
  • چگونه خلل سیاه شدن کاغذ در اینستاگرام را رفع کنیم؟ در این نوشته قصد داریم نحوه برطرف کردن اختلال کاغذ سیاه در Instagram را به شما عزیزان…
  • در صفحه باز شده، مورد ساخت شبکه (Creat (Channel را بزنید.

قسمتی اختصاصی کلیپ ویدیو هایی به جهت شما و منتخب به جهت این که ادامه ی فیلم هایی که تا قبل از این چشم اید را ببینید. یک قابلیت و امکان نو به جهت آپلود فیلم و کلیپ هایی بالاتر از ۱ دقیقه است. همین خصوصیت فراوان موثر خواهد بود چرا که بسیاری از به دست آوردن و فعالیت های که در این پلتفرم سرگرم فعالیت هستند به اینچنین ویژگی تهی دست بودن تا بتوانند به راحتی به دست آوردن و عمل خویش را بسط دهند.
شما می‌توانید اهمیت تغییر‌و تحول در تنظیمات حریم خصوصی حسابتان اشخاصی که قابلیت تماشا ویدیوهای IGTV شما را دارا هستند معین کنید. چنانچه حساب اینستاگرام شما خصوص باشد دانلود insta downloader تنها دنبال‌کنندگان تأیید شده می‌توانند ویدیوهای شما را ببینند. البته در حساب‌های عمومی هر فردی در اینستاگرام می‌تواند ویدیوهای شما را مشاهده کند.
من به شخصه خودم خیلی قلیل ای جی تی وی اینستاگرام را در اکسپلور مشاهده کردم. ولی به‌نظرم همین می‌تواند به همین سمت برود که چندوقت دیگر حقیقتا ما آمارهای دقیق‌تری داشته باشیم و این که IGTV اینستاگرام نسبت به قبل توسعه پیدا کند. آن هم احتمال دارد به‌خاطر همین است که هنوز اینستاگرام هم IGTV را خیلی درست و شناخته شده درواقع به رسمیت نمی‌شناسد و احتمال دارد مخاطب‌ها نیز هنوز آنقدر با آن ارتباط نزدیکی مثل ویدیوهای ۱ دقیقه‌ای نگرفتند. به‌خاطر این ترجیح می‌دهد که پست اسلایدی اکران بدهد، پست بی آلایش در اکسپلور نمایش بدهد تا پست IGTV.

حتما بخوانید:
پایداری و کنترل هواپیما - مرجع مهندسی كنترل

کنسول دستی Logitech G Cloud برای تجربه بازی‌های ابری معرفی شد

اینستاویو مسئولیتی در قبال ریزش احتمالی خدمات نخواهد داشت. همین قابلیت و امکان نیاز به نصب اپلیکیشن جداگانه‌ای ندارد و فقط مهم استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام می توان از همین پلتفرم استعمال کرد. در دست گرفتن تمام کلیپ ویدیو (عقب جلو کردن ویدئو) در حالی که همین قابلیت و امکان در پست های اسلایدی اینستاگرام وجود ندارد.

آموزش رفع خلل سیاه شدن برگه اینستاگرام

این به مفهوم ساخت محتوای جدیدی است که فرمت طولانی تری دارد. درست مانند یوتیوب، محتواهای طولانی مدت آموزشی در IGTV هم دوست داستنی هستند. بعضی از برندها حتی سری های پرمحتوایی هم درباره یک مورد قضیه در این اپلیکیشن منتشر کرده اند. در سال ۲۰۱۹، اینستاگرام به تولیدکنندگان محتوا همین اجازه به نقل از را بخشید که پیش اکران ۱ دقیقه ای از ویدیوی خویش را در فید اینستاگرام قرار دهند تا مقدار دسترسی ویدیو ارتقاء پیدا کند. همین قابلیت به جهت جلب اعتنا فارغ از نیاز به کارگزاشتن اپلیکیشن IGTV توسط مخاطبان عالی است. به این مسئله مثل سریالی که در تلویزیون یا این که یوتیوب می بینید نگاه کنید.

نحوه گذاشتن igtv در پست اینستاگرام

اگر در حال به اشتراک گذاری ویدیو در فید اینستاگرام و یا IGTV خود هستید،‌ عمده مردم اهمیت صدای باز آن ها را بازدید نمی کنند. براین اساس مطمئن گردید که ویدیوی شما برای اجرا شدن فارغ از صدا نیز بهینه سازی شده باشد یا سوای صدا هم معنا و مفهوم خود را برساند. مثلاً می توانید زیرنویس های خوانا را در زیر ویدیو قرار دهید. در نصیب آن‌گاه شما بایستی برای ویدیو عنوان و توضیحاتی را بنویسید.

نحوه قرار دادن پست در IGTV

برای اموزش IGTV اینستاگرام ویدیوی ذیل را بازدید کنید. در ادامه به همگانی ترین سوالات در راستا ای جی تی ویپاسخ داده‌ایم. اکنون می توانید به جهت ورود به کانال تان در کاغذ حیاتی IGTV بر روی آیکون پروفابل خویش ضربه بزنید. همانطور که اشاره شد، بعد از آپلود ویدیو نیز می‌توان بعضا تغییرات را اعمال کرد.

IGTV اینستاگرام؛ تدریس IGTV اینستاگرام (آپدیت۲۰۲۰)

اولین چیزی که عضو از کاغذ شما می‌بیند، عکس پروفایل است. این عکس باید اهمیت اسم ورقه و مدل کار شما تناسب داشته باشد. عکس پروفایل می بایست به گونه‌ای باشد که در کمترین روزگار ممکن، اطلاعات واجب به کاربر دیتا شود. شما برای آن‌که کاربری را برای ورود به برگه اینستاگرام‌تان ترغیب کنید، زمان مضاعف پاره ای را در اختیار دارید. هنگامی که قصد قرار دادن ویدئو IGTV را دارید در سطح ای که عنوان و توضیحات را وارد می کنید کافیست آیتم post a preview را فعال می نمایید IGTV در قالب پست منتشر شود.
از رویه های افزایش ویو آی جی تی وی می اقتدار به استفاده از هشتگ، اشتراک گذاری IGTV در استوری، در حیث گرفتن علایق مخاطب، تکثیر در زمانی مطلوب و همینطور تبلیغ آن اشاره کرد. از همین رو چنانچه شما قصد دارید تا در کاغذ اینستاگرامی خویش ویدیوهای بالای یک دقیقه را آپلود نمایید تا دنبال کننده های پیج شما بتوانند آنان را بازدید کنند. کلیدی این وجود در صورتی که شما قصد آپلود ویدیوهای طولانی اصلی استفاده از igtv در گوشی یا این که کامپیوتر دارید، ما به شما در ادامه تدریس خوا‌هیم داد. در همین مقاله کارایی شده می باشد تا درباره جامع‌ترین آموزش igtv اینستاگرام به شما عزیزان توضیحاتی دیتا شود. بخش اعظمی از کاربران اینستاگرام که در این شبکه اجتماعی لبریز طرفدار کار دارا هستند و یا این که به تازگی در آن عضو شده‌اند، سوالاتی درباره پست igtv اینستاگرام و طریق نشر پست igtv در ذهنشان تولید شده است. به جهت یافتن پاسخ سوال ها خویش می‌توانید همین نوشته را تا نقطه نهایی مطالعه کنید تا به جواب پرسش ها خود برسید و شیوه کار اهمیت امکان igtv در اینستاگرام را به طور تمام یاد بگیرید.
تلویزیونی که دستکم تا الان تبلیغ کم‌تری داراست و ولی عالی تنوع محتوایی یوتیوب را هم ندارد. IGTV اینستاگرام برای رقابت دارای سرویس‌های ویدیویی مشابه رونمایی شده می باشد و هنوز می‌تواند کامل‌تر باشد. اما مجموعه اینستاگرام مدام غایت تلاشش را کرده تا همین قابلیت خوبتر شود و تا حد زیادی هم در همین امر چیره بوده است. آیا می‌دانستید در آپدیت‌های آتی قابلیت به دست آوردن درآمد از نحوه IGTV اینستاگرام ممکن می‌شود؟ صحیح مانند یوتیوب! در همین نوشته راجع به کل جنبه‌های مربوط به این امکان صحبت کرده‌ایم.
وقتی لینک هر چیزی را اعم از عکس، فیلم و یا این که حتی کپشن داشته باشید به راحتی می اقتدار آن را دانلود کرد. در صورتی که می خواهید بدانید که از طرز لینک و پیوند چگونه می اقتدار همین کار را انجام داد، باید مقاله ای تام در این گزینه مطالعه کنید. مطابق معمول اینستاگرام در پایین هر ویدئو، گزینه های دارای شهرت لایک، کامنت و به اشتراک گذاری وجود دارد. گزینه ای دیگری به اسم Browse نیز در قسمت زیر ورقه وجود دارد، که به جهت این هست که شما را به ورقه ی IGTV برگرداند. و همینطور در صورتی که صفحه ی خود را به سمت بالا بکشید، به صفحه ی حیاتی خود برمی گردید.
ویدیوهایی که در IGTV بارگزاری می کنید مطلقا باید اهمیت فرمت MP4 ذخیره شده باشند. به جهت قرائت جزئیات بیشتر به پیوند شروع مقاله مراجعه نمایید. مورد edit profile cover به جهت همین هست که بتوانید مجددا کاور کلیپ ویدیو خود را تغییر‌و تحول دهید.
مهمتر از هر چیز، اگر می خواهید کانال و محتوای شما موفق شود، می بایست تصوری روشن از آنچه می خواهید حساس IGTV بدست آورید و جایی که اهمیت استراتژی نتورک اجتماعی شما متناسب است، داشته باشید. در صورتی که می توانید از شیوه پست ها و استوری های اینستاگرام به عاقبت مشابه برسید، در لحاظ داشته باشید که در زمانه خود صرفه جویی نمایید و ویدیو کوتاه منتشر کنید. اهمیت ظهور این تکنولوژی جدید، اینستاگرام از آپلود فیلم های تا حداکثر یک ساعت پشتیبانی می کند. البته اعضا معمولی در درحال حاضر حاضر کار کشته به آپلود فیلم های نهایتا 10 دقیقه ای خواهند بود. آن‌گاه ازانتخاب کلیپ ویدیو گزینه Next را بزنید و آن‌گاه در صفحه پایانی می توانید عنوان، تفسیر و یک تصویر به جهت کاور تعیین کنید.
زیبایی ظاهری و مرتب بودن صفحه، اولی نکته‌ای هست که اعضا هنگام بازدید از اکانت شما به یاد خواهند داشت. هرچقدر که بتوانید این نظم و رابطه میان تصاویر و ویدئوها را خوبتر رعایت کنید، کاربران به خواندن مطالب بیشتر ترغیب خواهید کرد. استعمال از سایز استاندارد عکس و کلیپ ویدیو اینستاگرام به شما امداد میکند تا همه دیتاها گزینه نیاز را در یک نگاه به چشم کاربر برسانید.
شما باید یک 15 ثانیه‌ای جذاب و میخ‌کوب کننده برای مخاطب خود به اشتراک بگذارید تا دل‌شان بخواهد تا پایانی لحظه از ویدئوی IGTV شما را دنبال نمایند و از آن دیده برندارند. اپلیکیشن اختصاصی IGTV در وب سایت گوگل پلیIGTV به جهت دستگاه‌های گوشی ساخت و توسعه و گسترش دیتا شد. این قابلیت، قبلاً در گوشه و بالای سمت راست بخش home page اینستاگرام قابل دسترسی بود البته حالا به جهت دیدن IGTV هر صفحه‌ای از اینستاگرام بایستی وارد پروفایل آن برگه شد و بخش IGTV را دید. قبلاً به‌محض کلیک کردن بر بر روی این بخش از اینستاگرام، IGTV به‌صورت خودکار اقدام به پخش کلیپ ویدیو از اکانت‌های متعدد می‌کرد، البته حالا برای دیدن IGTV هر اکانتی، می بایست وارد آن پروفایل شوید. وقتی که یک کلیپ ویدیو را در IGTV اینستاگرام منتشر می‌کنید، یک کلیپ 15 ثانیه‌ای از آن پیش‌نمایش داده می‌شود. این پیش‌نمایش در صفحۀ حیاتی یا این که به عبارتی فید اینستاگرام خواهد بود.

حتما بخوانید:
اپل می خواهد در سال 2021 تولید آیفون را 30 درصد افزایش دهد

آزمون گویندگی یا این که ارسال نمونه کار

این مقاله را تا اخیر بخوانید تا حیاتی نحوهٔ تایپ کردن گزارش دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید. به جهت ساخت شبکه IGTV حتمی هست اینستاگرام شما آپدیت شده باشد، آن‌گاه از آپدیت (در شکل نیاز) کافیست فرایند پایین را دنبال کنید. گذاشتن IGTV از دو طرز امکان پذیر است و ما در این نوشته به شکل کامل این دو نحوه را تفسیر می دهیم. مطمئن شوید که برچسب خویش را به مهربانی انتخاب کرده‌اید و سپس از اطمینان بر روی Done ضربه بزنید. ۳- هم اکنون باید یک تیتر و توضیح برای برچسب خویش تعریف و تمجید کنید.
از مشاجره های پراکنده غربت نمایید زیرا مخاطب را سردرگم می‌کند. IGTV تنها مکانی برای ارسال استوری های اینستاگرام شما نیست، بلکه باید محتوای جدیدی ایجاد کنید که متناسب مهم قالب طولانی خیس باشد. نظیر YouTube ، انتشار محتوای آموزشی طولانی مدت در IGTV، فراوان دوستداشتنی است.
ویدیو های IGTV بایستی خارج از محیط اینستاگرام ساخته و آنگاه بروی همین پلتفرم بار گذاری شوند. IGTV در برگه اکسپلور اینستاگرام نیز زبانه ای منحصر به فرد به خود دارد – که آن را تبدیل به فرصتی تبارک به جهت دستیابی و جذب مخاطب جدید کرده است. در صورتی که قصد تبلیغ کسب‌وکار یا مارک خود را دارید، حتما در ارتفاع ویدیو در مورد آن کلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید