iPhone 12 Pro و Pro Max را از کجا بخرید: تاریخ تحویل و به روزرسانی سهام


اگر در جستجوی آیفون جدیدی بوده اید و تصمیم گرفته اید که آیفون 12 پرو یا 12 پرو مکس برای شما مناسب هستند ، احتمالاً با مشکل روبرو شده اید – هیچ موجودی وجود ندارد

در ایالات متحده و انگلستان ، سهام دو تلفن قدرتمند اپل اخیراً با اکثر شرکت های مخابراتی ، خرده فروشان و شبکه ها خشک شده است که همه لیست های موجود بدون سهام ، سهام کم یا یک طولانی تاریخ تحویل.

اگرچه این وضعیت عجیب به نظر می رسد ، اما به نظر می رسد که این امر به دلیل تأخیرهای حمل و نقل ، در حال تبدیل شدن به یک روش معمول با کالاهای محبوب فناوری در مواجهه با Covid-19 است – چیزی که هرکسی سعی در خرید PS5 داشته باشد ، آن را کاملاً خوب خواهد دانست!

در حالی که برخی معاملات تاخیر در معاملات آیفون 12 یا مینی کوچکتر وجود دارد ، این دو گوشی بزرگتر و محبوب تر هستند که با تاخیر عمده مواجه شده اند ، در حالی که اکثر خرده فروشان اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه را به عنوان بار بعدی سهام ذکر کرده اند.

بنابراین اگر منظره خود را در آیفون 12 پرو یا معاملات عظیم آیفون 12 پرو مکس اپل تنظیم کنید ، چه می توانید انجام دهید؟ برخی از خرده فروشان هنوز مقداری سهام دارند و برای برخی دیگر ، اگر تصمیم بگیرید اکنون سفارش دهید ، تاریخ تحویل اعلام شده است.

در زیر همه مواردی را که باید درباره خرید iPhone 12 Pro و Pro Max در ایالات متحده یا انگلستان بدانید آورده ایم.

خرید آیفون 12 پرو در ایالات متحده:

به نظر می رسد تاریخ تحویل در ایالات متحده کاملاً به مکانی که از آنجا سفارش می دهید بستگی دارد. به نظر می رسد برخی از خرده فروشان هنوز می توانند با تحویل روز آینده دستگاه را به شما تحویل دهند و برخی دیگر ممکن است چند هفته طول بکشد:

Verizon | آیفون 12 پرو | تحویل روز بعد
به نظر می رسد Verizon با حمل و نقل 2 روزه و وانت های رایگان فروشگاهی که هنوز در آیفون 12 پرو موجود است ، تحت تأثیر سهام نیست. با این حال ، چون در چند هفته گذشته در آیفون 12 پرو با مشکلاتی روبرو شده است ، این می تواند تغییر کند.

حتما بخوانید:
خرید سیسمونی 【لیست ضروری ترین لوزام✔️+ راهنمای کامل】
  • فروشگاه اپل: موجود است با موعد تحویل 8 ژانویه به بعد
  • بهترین خرید: موجود است با تاریخ تحویل 18 دسامبر
  • AT&T: موجود است با موعد تحویل بین 1 ژانویه – 8 ژانویه

iPhone 12 Pro Max را از کجا بخرید:

Verizon | آیفون 12 پرو مکس | تحویل روز بعد
دقیقاً مانند آیفون 12 پرو ، به نظر می رسد Verizon نیز در آیفون 12 پرو مکس موجود باشد. می توانید آن را برای خود حمل کنید یا انتخاب کنید که آن را با وانت های رایگان فروشگاهی تحویل بگیرید. این می تواند به اندازه و رنگ فضای ذخیره سازی بستگی داشته باشد بنابراین ارزش بررسی وب سایت Verizon را دارد.

  • فروشگاه اپل: موجود است با موعد تحویل 31 دسامبر به بعد
  • بهترین خرید: موجود است با موعد تحویل 17 دسامبر
  • AT&T: موجود است با تاریخ های بین 11 دسامبر – 15 دسامبر

iPhone 12 Pro را در انگلیس از کجا بخرید:

در انگلیس ، می توانید از دو مسیر مختلف – بدون سیم کارت یا قرارداد استفاده کنید. با این حال ، به نظر می رسد که هر گزینه را انتخاب کنید ، حداقل چند هفته منتظر دریافت آیفون 12 پرو خواهید بود:

معاملات آیفون 12 پرو بدون سیم کارت:

سیب | آیفون 12 پرو | تاریخ تحویل 7 ژانویه
احتمالاً تعجب آور نخواهد بود که اولین موعد تحویل گوشی بدون سیم کارت مستقیماً از طرف اپل باشد. با این حال ، اولین تاریخ دقیقاً زود نیست. در حالی که در حال حاضر می توانید آیفون 12 پرو را مستقیماً از اپل خریداری کنید ، انتظار نمی رود که این گوشی تحویل شود 7 ژانویه.

حتما بخوانید:
تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران
  • آمازون: موجودی ندارد اما با به روزرسانی ایمیل در تاریخ تحویل قابل سفارش است
  • Mobiles.co.uk: با تاریخ 26/01/2021 برای خرید موجود است
  • انبار تلفن: با تاریخ های پیش بینی شده 26 ژانویه برای خرید موجود است

معاملات آیفون 12 پرو با قرارداد:

معاملات آیفون 12 پرو Fonehouse | تحویل روز بعد
خوب ، بنابراین سهام در مورد قراردادها کمی پیچیده تر است. خرده فروش Fonehouse میکند سهام … در یک گزینه بسیار طاقچه. اگر یک گوشی نقره ای 128 گیگابایتی یا 512 گیگابایتی یا 512 گیگابایتی Pacific Blue در EE خریداری کرده اید سپس می توانید روز بعد تحویل بگیرید. مجموعه ای از رنگ ها ، شبکه ها و اندازه های ذخیره سازی از Fonehouse در دسترس است که تاریخ تحویل آنها از روز بعد تا 4 تا 4 هفته در دسترس است.

iPhone 12 Pro Max را در انگلیس از کجا بخرید:

اگر آیفون 12 Pro Max بزرگتر را انتخاب کنید ، تاریخ تحویل هم برای سیم کارت و هم برای قرارداد کمی زودتر است. می توانید آن را ظرف مدت 2 هفته از طریق تعدادی از ارائه دهندگان یا اوایل ژانویه از بقیه دریافت کنید.

سیب | آیفون 12 پرو مکس | تاریخ تحویل 7 ژانویه
دقیقاً مانند آیفون 12 پرو ، سریع ترین موعد تحویل در انگلیس مستقیماً از فروشگاه اپل خواهد بود. با این وجود ، قرار نیست خیلی زود با همان تاریخ تحویل خیلی زود اتفاق بیفتد 7 ژانویه لیست شده برای iPhone 12 Pro Max.

معاملات آیفون 12 پرو مکس با قرارداد:

معاملات آیفون 12 پرو مکس Fonehouse | تحویل روز بعد
مانند آیفون 12 پرو ، Max نیز در حال حاضر از Fonehouse در دسترس است. با این حال ، تحویل روز بعد فقط در نسخه های خاصی از گوشی موجود است. شما می توانید تاریخ کامل تحویل مدل های مختلف را در وب سایت Fonehouse مشاهده کنید اما معاملات خاص EE و Three اکنون در دسترس هستند. وودافون بیشترین انتظار را در بین تعداد زیادی دارد.


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید