[ad_1]

Orange Business Services به عنوان بخشی از تلاش برای حمایت از شرکتها در دستیابی به اهداف استقرار چند ابر ، یک قرارداد همکاری استراتژیک جهانی با Amazon Web Services (AWS) امضا کرده است.

ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات فرانسوی گفت که این مشارکت به وی امکان می دهد تا خود را به عنوان “یک فروشگاه واحد” برای همه نیازهای IT مشترک مرتبط با Orange و AWS مشتریان خود تاسیس کند تا آنها بتوانند پیشرفت تحولات دیجیتال ابر بومی خود را تسریع کنند.

این مشارکت همچنین خدمات تجاری Orange را در مرکز تجارت خود یک مرکز تعالی متمرکز بر AWS ایجاد خواهد کرد که در ارائه آموزش به 3000 نفر از متخصصان فناوری ابر ، امنیت سایبری و داده های IT تمرکز دارد.

اخبار مربوط به این معامله داغ همکاری های مشابهی است که اخیراً Orange با مایکروسافت و گوگل منعقد کرده است تا به طور موثر خود را به عنوان تجمع کننده خدمات ابری عمومی برای مشتریانی که قصد دارند یک استراتژی چند ابر را دنبال کنند قرار دهد.

استفان کانیس ، معاون ارشد واحد تجارت ابری Orange Business Services ، گفت که این توافقنامه “سطح بندی” توانایی شرکت در حمایت از مشتریان خود از طریق تغییرات دیجیتالی متمرکز بر ابر است.

کانیس گفت: “مشتریان از داشتن ترکیبی از برتری ابر ما برای رفع نیازهای خاص خود و همچنین چشم انداز جهانی ما با مراقبت محلی قدردانی می کنند.”

داگ یوم ، رئیس سازمان شریک جهانی AWS ، گفت که این مشارکت به هر دو شرکت امکان می دهد تا برنامه هایی را توسعه دهند که اطمینان حاصل کند مشتریان مشترک می توانند به روشی امن و مطمئن به ابر منتقل شوند.

یوم گفت: “خدمات تجاری نارنجی” مجموعه ای منحصر به فرد از قابلیت ها را از طریق اتصال ، طراحی ، مهاجرت ، امنیت و تحویل محلی به همراه دارد. “با هم ، ما یک نقشه راه اثبات شده تحول دیجیتال ارائه می دهیم تا به مشتریان در استفاده از وسعت و عمق خدمات AWS برای توسعه سریع و توسعه برنامه های بومی ابر که بسیار ایمن ، مقاوم و کارآمد هستند ، کمک کنیم.”

Christophe Gervais ، مدیر ارشد خدمات OrangeC Business Services NowCP ، گفت كه شركت وی قبلاً از این مشاركت برای سرعت بخشیدن به انتقال خدمات اصلی تجارت دیجیتال به ابر AWS استفاده كرده است.

وی گفت: “چالش ما توسعه و فعالیت با كاركنان و منابع محدود است.” “در همین حال ، ما تلاش می کنیم نوآورترین سرویس تجارت را به اعضای خود ارائه دهیم: تجارت بسیار کارآمد در یک محیط امن ، مطابق با مقررات دقیق. NowCP با کار با خدمات تجاری Orange و AWS اکنون می تواند حتی بیشتر بر ارزش کسب و کار تمرکز کند.

“خدمات Orange Business در اجرای رویکرد DevSecOps سابقه اثبات شده ای دارد و AWS از نظر اکوسیستم ابری بی نظیر است. نتیجه برجسته است – ما ضمن تحویل سریعتر محصولات جدید و ارائه ویژگی ها ، هزینه های زیرساخت خود را 30٪ کاهش داده ایم. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir