TCS واحد عملیات فناوری Prudential Financial را به صورت رایگان خریداری می کند


در حالیکه شرکت بیمه ایالات متحده هزینه ها را کاهش می دهد ، خدمات مشاوره ای تاتا (TCS) کارکنان و برخی از دارایی های یک عملیات IT Prudential Financial را به دست آورده است.

این معامله ، که هیچ تغییری در پول ایجاد نمی کند ، چند روز پس از آن انجام می شود که TCS اعلام کرد واحد IT Postbank Systems را با مبلغ 1 یورو از Deutsche Bank خریداری کرده است.

واحد فناوری اطلاعات مالی محتاطانه ، خدمات فناوری Pramerica ، در لترکنی ، ایرلند مستقر است و 1500 نفر در آنجا مشغول به کار هستند. کارکنان در مرکز با ارائه مهارت های فنی با تخصص متخصص در بخش بیمه به TCS منتقل می شوند.

این مرکز در حال حاضر فقط خدمات Prudential Financial را ارائه می دهد و اگرچه این کار را همچنان ادامه خواهد داد و خدمات را گسترش می دهد ، همچنین مشتریان دیگری را نیز به این مرکز اضافه می کند ، این مرکز قرار است به یکی از مراکز تحویل جهانی TCS تبدیل شود.

به گفته آمیت کاپور ، رئیس انگلیس و این مرکز اولین مرکز در TCS در ایرلند خواهد بود و به مشتریان در سراسر اروپا و انگلیس خدمت خواهد کرد ایرلند در TCS. وی گفت: “ما پرسنلی را با تجربه در زمینه هایی مانند توسعه نرم افزار ، امنیت سایبری ، تجربه كاربری ، DevOps و SecOps به دست خواهیم آورد.”

“در حال حاضر ، آنها در سراسر تجارت Prudential Financial به مشتریان متمرکز هستند و این معامله روابط موجود ما را با آن تعمیق می بخشد. اما همچنین بخشی از شبکه جهانی تحویل ما خواهد بود و به مشتریان دیگر خدمات ارائه می دهد. “

K Krithivasan ، رئیس امور بانکی ، خدمات مالی و بیمه در TCS ، گفت که ایرلند از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند نقش مهمی در اقتصاد دیجیتال داشته باشد. وی گفت: “این سرمایه گذاری کلیدی روابط ما را با Prudential Financial تعمیق می بخشد و به ما توانایی جدید تحویل در ایرلند را با تخصص تخصص می دهد ، که توانایی ما را در تأمین نیازهای رشد و تحول مشتریان در سطح جهانی به طور قابل توجهی تقویت می کند.”

“ما به گرمی از کارمندان پرامریکا در خانواده TCS استقبال می کنیم. ما اطمینان داریم که آنها از فرصت های شغلی فوق العاده ای که TCS ارائه می دهد استفاده می کنند و به طور کامل توانایی های بالقوه خود را درک می کنند. “

TCS با بیش از 400000 کارمند یکی از بزرگترین شرکتهای خدمات فناوری اطلاعات در جهان است. این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت خدمات فناوری اطلاعات هند شناخته می شود ، اما در ماه گذشته ، برای مدت کوتاهی ، بالاترین ارزش بازار را در بین شرکتهای جهانی خدمات فناوری اطلاعات برای اولین بار به خود اختصاص داد. TCS سپس تقریبا 145 میلیارد دلار ارزش گذاری شد ، در حالی که Accenture ، بزرگترین قبلی ، 143.4 میلیارد دلار ارزش داشت.

Prudential Financial با هدف کاهش هزینه ها از طریق معامله انجام می شود. CIO استیسی گودمن گفت: “ما فوق العاده افتخار می کنیم که سازمانی که همکاران ما در Letterkenny طی دو دهه گذشته ساخته و تکامل یافته اند و برای فصل بعدی Pramerica همراه با TCS و با همکاری PFI هیجان زده هستند.

“این معامله ضمن پیشرفت روند مداوم تحول ما و فراهم آوردن فرصت های رشد هیجان انگیز برای کارمندان Pramerica Ireland و منطقه Letterkenny ، روابط ما با TCS را بیشتر گسترش می دهد.”

پیتر شوماخر ، مدیر عامل مشاور مدیریت گروه Value Leadership Group ، گفت که یکی از دلایل احتمالی Prudential برای دادن این موضوع به TCS ، شهرت شرکت هندی به عنوان یک کارفرمای خوب است.

“TCS به عنوان شرکتی با ماهیت کاملاً مشارکتی شناخته می شود که علاقه زیادی به جوامعی که در آن فعالیت می کنند ، دارد ، که این امر باعث جذابیت بیشتر آن از نظر سایر خواستگاران بالقوه می شود. اما اشتباه نکنید: اگرچه TCS فرهنگ گرمتری نسبت به اکثر شرکت های صنعت خود دارد ، اما هنوز یک سازمان سخت گیر است. حتی اگر آنها به کارهای زیادی برای Prudential ادامه دهند ، این معامله به عنوان یک نقطه عطف بزرگ برای واحد Letterkenny محسوب می شود. “


منبع: tadrisriazi-news.ir

حتما بخوانید:
بورس فروش دوچرخه ثابت در تهران