[ad_1]

عضو رقیب Walmart در Amazon Prime ، Walmart Plus ، با رها کردن حداقل 35 دلار ، رقابت را افزایش می دهد تا بتوانید از هر سفارش ، بدون توجه به هزینه ، امتیاز رایگان ارسال کنید. این غول خرده فروشی ، مزایای اضافی برنامه Plus خود را در اوایل هفته جاری اعلام کرد ، درست به موقع خریداران تعطیلات که به دنبال ارسال سریع و رایگان هدایای لحظه آخری هستند.

Walmart Plus سپتامبر گذشته را برای رقابت با عضویت نخست آمازون با ارائه تحویل رایگان نامحدود راه اندازی کرد. همچنین این هدیه های فروشگاهی مانند بنزین با تخفیف و دسترسی به Mobile Scan & Go را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هنگام خرید در فروشگاه با تلفن خود چک کنید.

مانند عضویت در Prime ، شما باید هزینه اشتراک بپردازید ، که فقط 98 دلار برای یک سال است ، یا برنامه های ماهانه با قیمت 12.95 دلار در هر ماه در دسترس هستند. مشترکان جدید می توانند یک اشتراک آزمایشی رایگان Walmart Plus 15 روزه دریافت کنند که می توانید در زیر برای آن ثبت نام کنید.

اگر یک خریدار مشتاق Walmart هستید ، برنامه Plus به طور قطع ارزش آن را دارد ، به ویژه با استقبال از حمل رایگان در همه سفارشات.

دوره آزمایشی رایگان 15 روزه Walmart Plus
با عضویت در Walmart Plus ، از همه سفارشات ، بدون حداقل هزینه ، هزینه حمل و نقل رایگان دریافت کنید. می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان 15 روزه که برای همه در دسترس است ثبت نام کنید ، بنابراین می توانید سرویس را امتحان کنید و ارزیابی کنید که آیا می خواهید برای یک عضویت کاملا بدون ریسک پرداخت کنید.
مشاهده معامله

پیشنهادات Walmart و خرده فروشان دیگر را با بهترین فروش کریسمس که اکنون و معاملات آینده دوشنبه سبز اتفاق می افتد ، ارائه می دهیم.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir